7745 s PVH

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: 7745 s PVH

#31 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Moc pěkná soupravička, s tím pluhem. A přesně takovou soupravičku jsem tenkrát na statku rozpůlil. V zadu těžkej roudnickej troják v předu čelní radlici jako závaží, a stačilo malé hrknutí přes díru a 72jka byla ve spojce na dva kusy, ruchadlo na zemi , radlice na zemi a já koukal do nebe. 8)

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3134
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: 7745 s PVH

#32 Nový příspěvek od lukisek 099 »

pěkné fotky 8) prosímtě taková otázka koukal jsem že máš oba druhy prac. světel a které líp svítí ty čiré nebo ty obyčejné??? díky moc za info :)

Uživatelský avatar
Janicko777
Příspěvky: 289
Registrován: čtv pro 20, 2007 11:01 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: 7745 s PVH

#33 Nový příspěvek od Janicko777 »

Nadherny traktor 8)

Ked sa mozem spytat, v predu su pneumatiky 12,4-24 a v zadu 16,9-30?
Zetor 7745, Zetor 6718 a Zetor 25A

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#34 Nový příspěvek od klepi »

tomous píše:Co to je za pluh? Kverneland? A záběr 3x35cm? Jinak pěknej stroj. Já sháněl takovej loni,ale nakonec jsem koupil jinej. Tom

Ahoj Tome, odpověďěl si si sám, je to Kverneland 3x35. Taky jsem pluhů okouk mrť, než jsem koupil tento a jsem spokojen jak maká.

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#35 Nový příspěvek od klepi »

zetorak jirka píše:Moc pěkná soupravička, s tím pluhem. A přesně takovou soupravičku jsem tenkrát na statku rozpůlil. V zadu těžkej roudnickej troják v předu čelní radlici jako závaží, a stačilo malé hrknutí přes díru a 72jka byla ve spojce na dva kusy, ruchadlo na zemi , radlice na zemi a já koukal do nebe. 8)

Jj vím že se to může stát, jezdím proto opatrně, aby se mi něco takového nestalo.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: 7745 s PVH

#36 Nový příspěvek od zetorak jirka »

klepi píše:
zetorak jirka píše:Moc pěkná soupravička, s tím pluhem. A přesně takovou soupravičku jsem tenkrát na statku rozpůlil. V zadu těžkej roudnickej troják v předu čelní radlici jako závaží, a stačilo malé hrknutí přes díru a 72jka byla ve spojce na dva kusy, ruchadlo na zemi , radlice na zemi a já koukal do nebe. 8)

Jj vím že se to může stát, jezdím proto opatrně, aby se mi něco takového nestalo.
Budu ti držet palce.

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#37 Nový příspěvek od klepi »

lukisek 099 píše:pěkné fotky 8) prosímtě taková otázka koukal jsem že máš oba druhy prac. světel a které líp svítí ty čiré nebo ty obyčejné??? díky moc za info :)

Ahoj, mam za to že ty co sou čírý svítí jako dálkový a ty co jsou klasicky svítí jako blíž tudíž jako tlumený.

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#38 Nový příspěvek od klepi »

Janicko777 píše:Nadherny traktor 8)

Ked sa mozem spytat, v predu su pneumatiky 12,4-24 a v zadu 16,9-30?

Ahoj, přesně.

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: 7745 s PVH

#39 Nový příspěvek od Citron »

klepi píše:
tomous píše:Co to je za pluh? Kverneland? A záběr 3x35cm? Jinak pěknej stroj. Já sháněl takovej loni,ale nakonec jsem koupil jinej. Tom

Ahoj Tome, odpověďěl si si sám, je to Kverneland 3x35. Taky jsem pluhů okouk mrť, než jsem koupil tento a jsem spokojen jak maká.
Jak už zde bylo napsáno fakt krásnej traktor 8) , už jsi s tím pluhem narazil na překážku? jak se zachovalo jištění těmi pery?
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#40 Nový příspěvek od klepi »

Citron píše:
klepi píše:
tomous píše:Co to je za pluh? Kverneland? A záběr 3x35cm? Jinak pěknej stroj. Já sháněl takovej loni,ale nakonec jsem koupil jinej. Tom

Ahoj Tome, odpověďěl si si sám, je to Kverneland 3x35. Taky jsem pluhů okouk mrť, než jsem koupil tento a jsem spokojen jak maká.
Jak už zde bylo napsáno fakt krásnej traktor 8) , už jsi s tím pluhem narazil na překážku? jak se zachovalo jištění těmi pery?

Je to fakt vychytany nadskočí a okamžitě se to vrátí nazpět, vím co je to když oráš na skále, když jištěny šrouby tak co otočka tak ven a měnit, tohle je bezvadny prostě jen jezdíš..

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#41 Nový příspěvek od klepi »

Tak jsem si dovez vlek 8tun, aby jsem měl co dělat po dlouhé zimní večery :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Martin90
Příspěvky: 1606
Registrován: pát lis 12, 2010 9:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: 7745 s PVH

#42 Nový příspěvek od Martin90 »

klepi píše:Tak jsem si dovez vlek 8tun, aby jsem měl co dělat po dlouhé zimní večery :)
Pěkný, co máš vše v plánu? My když jsme dávali do cajku 8t, tak se přetěsnily zvedáky, rok to vydrželo a pak to začalo téct asi kvůli pilinám z převodovky, v tom máš ty výhodu, že máš nový traktor :smich: , bočnice jsme dělali dřevěné a zadní čelo nám hned rozvalili "JZDáci" když nám vyváželi hnůj, teď už by jsme dělali plechové. A co pneu, budeš dávat nové?
Zetor 8245 Turbo, Zetor 12145 Turbo, ZTS 16245 Super

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: 7745 s PVH

#43 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

klepi píše:Tak jsem si dovez vlek 8tun, aby jsem měl co dělat po dlouhé zimní večery :)
Prajem veľa šťastia nech sa to podarí tak ako traktor 8) My sme robili GO 5t vleku pred 2 rokmi ale cez zimu a vonku :( ale oplatilo sa to len ti závidim tu dielnu :)
Zetor

klepi
Příspěvky: 193
Registrován: stř bře 07, 2012 4:14 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 7745 s PVH

#44 Nový příspěvek od klepi »

Martin90 píše:
klepi píše:Tak jsem si dovez vlek 8tun, aby jsem měl co dělat po dlouhé zimní večery :)
Pěkný, co máš vše v plánu? My když jsme dávali do cajku 8t, tak se přetěsnily zvedáky, rok to vydrželo a pak to začalo téct asi kvůli pilinám z převodovky, v tom máš ty výhodu, že máš nový traktor :smich: , bočnice jsme dělali dřevěné a zadní čelo nám hned rozvalili "JZDáci" když nám vyváželi hnůj, teď už by jsme dělali plechové. A co pneu, budeš dávat nové?
Pneu budu dávat nové, neboť tyto jsou prostě skoro na vyhození, bočnice budou nové dřevěné neboť dřeva mám dost, a je třeba z něj neco taky dělat a když nahodou někdo něco posere tak to je jenom dřevo vyměné se a zase to tolik nestojí, proto dřevěné. Hevery určo přetěsním veškerá elektroinstalace a osvětlení nové, vzduchový s olejový okruh hadice nové tohle už je taky v takovém stavu že se to nedá bezpečně užívat dál, kola jsme sundali a obložení je v pořádku on ten vlek jezdil opravdu jen málo kdy, takže to je v cajku, ložiska jsou taky v pořádku brzdiče rozdělám a překontroluju jeden klíč chodil trochu tíž tak rozmazat a rozhejbat jinak obrousit nastříkat, podlaha je celkem v pořádku tak se ukáže později co s ní. Jinak už asi nic nebude třeba měnit ostatní je v pořádku provozu schopné.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4214
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 7745 s PVH

#45 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj jenom přispěji mojí zkušeností před 2 roky sem taky scháněl vlek buď 8 tunu a nebo 9 tunu. Něco sme objezdili podle to fotky to vždycky vypadalo schopně ale pak když člověk přijel na místo nestačil se divit :jazyk: a´t už prostě co se týče vzhledu ale i ostatních věci. Nehledě na to že takřka většina vleků je někde popraskaná a nebo už povařovaná. No nakonec co se nám zdál takovej nejlepší vzhledově pěkná 8 tuna s příkladakama i po technický stránce v pohodě dobrá. Prolezli sme jí celou všechno dobrý-koupili a asi po měsíci provozu sme přišli na to že je taky prasklej rám :) ale to nic že jo to není věc kerá by se nedala spravit kousek sváru par přeplátování a vlek slouží dál. Jenom prostě zkušenost že většina vleků 8 a 9 tun co sem viděl byly svařovaný a popraskáný.

Jinak ti přeji hodně zdaru a úspěchu v GO bude rozhodně krásná jako ta tvoje vymazlená 77čka :friends:

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“