Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Masopust1985
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 05, 2024 7:59 pm
Bydliště: Pysely

Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#1 Nový příspěvek od Masopust1985 »

Dobry den ma ridera levitu od mauntfildu a potrboval bych vyradit cidlo spatecky. Dekuji za radu

Masopust1985
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 05, 2024 7:59 pm
Bydliště: Pysely

Re: Zahradni rider moundfilď vyrazeni cidla spatecky

#2 Nový příspěvek od Masopust1985 »

Masopust1985 píše: stř čer 05, 2024 8:23 pm Dobry den ma ridera levitu od mauntfildu a potrboval bych vyradit cidlo spatecky. Dekuji za radu

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9578
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#3 Nový příspěvek od Atlan »

Odpoj kable alebo ich skratuj, to u zavisi od zapojenia :D
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Masopust1985
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 05, 2024 7:59 pm
Bydliště: Pysely

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#4 Nový příspěvek od Masopust1985 »

Kabely odpojeny a nestartuje. Tak sem je spojil a startuje ale neni cidlo vyrusene jen je divne ze tam vedou 2 kabeli

chobotek
Příspěvky: 11376
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#5 Nový příspěvek od chobotek »

To jsou kabely podle vzoru Pyšely. Asi myslíš vodiče, ale není mi jasné, kam vedou. Třeba fotka toho čidla by se hodila, těžko můžeš předpokládat, že by tu někdo znal kdejaký klump od zloděje.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Ready
Příspěvky: 587
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#6 Nový příspěvek od Ready »

Když se konektor rozpojí,nestartuje.....když se spojí,startuje......no tak je rozpoj a konektor překlemuj kusem drátu.

pavel233
Příspěvky: 315
Registrován: ned črc 14, 2019 12:04 am
Bydliště: tabor

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#7 Nový příspěvek od pavel233 »

Masopust1985 píše: čtv čer 06, 2024 9:53 pm Kabely odpojeny a nestartuje. Tak sem je spojil a startuje ale neni cidlo vyrusene jen je divne ze tam vedou 2 kabeli
No ten dotaz celkově je takovej neurčitej. A asi o tom nevíš z hola nic. Jeden vodič je přívod proudu k čidlu a ten druhý pak vede třeba k el. mag spojce která spíná a rozpíná sekačku. Nepíšeš proč ho chceš vyřadit. Zřejmě se při zpátečce vypne sekání. Teď jde o to jestli jsi vyřadil správné čidlo. Taky může být třeba čidlo v sedačce jestli na ní dřepíš nebo ne. Startuješ a nestartuješ.
Ready píše: pát čer 07, 2024 5:27 pm Když se konektor rozpojí,nestartuje.....když se spojí,startuje......no tak je rozpoj a konektor překlemuj kusem drátu.
Ready když to správné čidlo na zpátečku překlemuje drátem nebo pojistkou tak by nesekal ani dopředu.
chobotek píše: čtv čer 06, 2024 10:43 pm To jsou kabely podle vzoru Pyšely. Asi myslíš vodiče, ale není mi jasné, kam vedou. Třeba fotka toho čidla by se hodila, těžko můžeš předpokládat, že by tu někdo znal kdejaký klump od zloděje.
To foto by se dost hodilo. No nevím nechce se mi študovat nějaký detaily toho stroje :-/

Ready
Příspěvky: 587
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#8 Nový příspěvek od Ready »

No možné je všechno,já mám Husqvarnu,třeba to má Béďa jinak.....sekání na zpátećku vypnu/zapnu přímo klíčkem.....konektor pod sedlem jsem odpojoval,když nebyl sedák zatížený,nešlo nastartovat,,pokud se to stalo za provozu,zdechlo to.....a protože to byl spínač typu zatíženo-sepnuto,stačilo rozpojit konektor a hodit klemu.

pavel233
Příspěvky: 315
Registrován: ned črc 14, 2019 12:04 am
Bydliště: tabor

Re: Zahradni rider moundfilď vyrareni cidla spatecky

#9 Nový příspěvek od pavel233 »

Ready, vždyť to tazateli píšu že by to chtělo blíž specifikovat. Vždyť každej stroj je jinej. S jiným ovládáním. :friends:

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“