Laďovo TZ 4K 14B

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Odpovědět
Zpráva
Autor
Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Laďovo TZ 4K 14B

#1 Nový příspěvek od Nelinář »

:ejchuchu: Tak po dlouhé době hledání, střádání a těšení se, Sem včera dovezl za zahraničí(SR) Toťteho krasavca. Vypadá zachovale, několik věcí příjde udělat hned, Náplně, oprava brzd, a nekteré počkajů. Seděl sem na tom poprvé v životě, Hned po příjezdu jsem poškrkal celý pozemek, jestli sa náhodů nebude převracat. Popravdě řečeno z tohoto mám veliků obavu. Ale všecko dobře dopadlo a nepřevrátil sem sa. :typek: Jako doplňky k tomu byly dvoják pluh, vyorávač zemáků, a pluh na sníh.
ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#2 Nový příspěvek od robert xxx »

Gratulujem, prajem veľa motohodin bez porúch a dávaj sem veľa fotiek. 8)

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#3 Nový příspěvek od Tom »

Pěkný kousek 8) Tam v těch vašich končinách to je pěkně o hubu... samý kopec. Už jen ten pozemek na fotce za domem... A traktor je podle nábojů hodně zúžený. Jestli vyloženě nepotřebuješ úzký traktor, tak to hned roztáhni a máš klid. Je to dost vratké, když už ne fyzicky, tak pocitově určitě :(
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#4 Nový příspěvek od thovt »

Tak tě vítam v klubu nadšenců malotraktorů, přeji ti hodně trpělivosti a chuťi do čtení manuálů a publikovaní ve foru .

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#5 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Tiež gratulujem ku kúpe, ak budeš mať čas, nafoť prosim ten dvojak pluh. Ak sa môžem spýtať, v ktorých končinách našej republiky si ho splašil?
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#6 Nový příspěvek od Nelinář »

ObrázekObrázek
Tady je ten dvoják, Jinak tk je od Půchova, měl jsem to kousíček. Su zvědavý jak sa to vybarví, buď je na něm udělaná neaká repas, nevím jestli enom barvů, nebo zodpovědně. vypadá, že teče jedno gufero v zadním portále, brzdit to skoro nebrzdí, tak to bude asik jedna z prvních oprav. Dál jsem zjistil vůli v řízení, půl otáčky to ještě musím propátrat tady na fóru jestli to jde neak dotáhnůt. Dneska sem akorát dofůkal gumy byly úplně prázdné, potom sem přehodil baterku, protože ta co tam byla, nevydržela včerejší starty. Podle bývalého majitele nedoléval olej do portálů, nevěděl, že sa to dolévá. No musím pořádně škrkat, ať sa s tým zjižu.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#7 Nový příspěvek od Milhauss »

Pěknej stroj,tak ať slouží 8) 8) 8)

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#8 Nový příspěvek od ITS »

Pěkné- rarita - LEVÝ -dvoják. Nebo že by ta fotka šla nějak otočit ??

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#9 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,tyjo,na fotce to je fakt krasavec,s tým nic dělať nemusíš.Alě jakési roky to má za sebů,to jasné,tož hlavně aby to tak bylo aj po technickéj stránce.Přeju Ti aby to tak bylo.
Naposledy upravil(a) ola dne ned lis 02, 2014 5:13 pm, celkem upraveno 1 x.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#10 Nový příspěvek od thovt »

Nelinář píše:ObrázekObrázek
Tady je ten dvoják, Jinak tk je od Půchova, měl jsem to kousíček. Su zvědavý jak sa to vybarví, buď je na něm udělaná neaká repas, nevím jestli enom barvů, nebo zodpovědně. vypadá, že teče jedno gufero v zadním portále, brzdit to skoro nebrzdí, tak to bude asik jedna z prvních oprav. Dál jsem zjistil vůli v řízení, půl otáčky to ještě musím propátrat tady na fóru jestli to jde neak dotáhnůt. Dneska sem akorát dofůkal gumy byly úplně prázdné, potom sem přehodil baterku, protože ta co tam byla, nevydržela včerejší starty. Podle bývalého majitele nedoléval olej do portálů, nevěděl, že sa to dolévá. No musím pořádně škrkat, ať sa s tým zjižu.

To je normalní to jsou normalní neduhy tohoto typu a MT8-132 z převodovky ti teče olej do portálů a nakonec do brzd(časem přetěsníš všechny portály novými gufery), řizení se dá seřídit na boku řízení ja tam obdelníkový ladici element, z řízení mi tekl olej, nakonec jsem musel vyměnit gufero, nejlepší je to že nakonec rozebereš celý trakor tak pevnou vůli vyrhnout rukavy jen dotoho. 8)

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#11 Nový příspěvek od Nelinář »

Děkuju za přivítání, já téj orbě neak nerozumím, tož ně to ani nepřišlo divné, oráčem sa teprve budu učit. Má to neaké zvláštní specifika? :shock:

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#12 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Noo, plúžik šikovný, povedal by som...tak akurát 8) myslím si, že podmietku a takú normálnu orbu to zvládne. Kolečko sa mi zdá trošku malé, ale to sa ukáže až pri orbe...specifika? ani né, len pri orbe ti zeminu "hádže" na ľavú stranu, a nie na pravú, ako je to zaužívané...
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14522
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#13 Nový příspěvek od DanculSK »

a čo Triálek? :'(
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#14 Nový příspěvek od Nelinář »

DanculSK píše:a čo Triálek? :'(
Kurde šak ně je to také lůto, ale co sa dá dělat, zatím je asi hodinu na bazoši, uvidíme, třeba sa najde vhodný pěstoun.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14522
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#15 Nový příspěvek od DanculSK »

a kolko zan chceš?
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“