Winea 30hp od Lukáše

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Winea 30hp od Lukáše

#436 Nový příspěvek od Tom »

Já mám podložky od Šálka :) Dlouho jsem laboroval, že si je nechám vyrobit, ale ve výsledku ta cena od Šálka nebyla o tolik vyšší jak když bych si to nechal udělat a ještě k tomu je to z jednoho kusu materiálu, takže je to zároveň i poctivé závaží. Mám je tam pořád (jsou k tomu i delší kolové šrouby). Na úzko to má 105 cm na středy kol, takže paráda na APO atd. a na široko 120 cm na středy. Takže do brambor taky luxus. Stabilita je úplně někde jinde. Jenom je potřeba dodělat dorazy na zadní nápravu, jinak bys měl kola rozřezané od blatníku. Pokud bys měl zájem, můžu mezikusy kdyžtak v rámci možností vyfotit a dorazy taky.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Martin_TDi
Příspěvky: 1137
Registrován: stř lis 10, 2010 1:36 am
Bydliště: 74294

Re: Winea 30hp od Lukáše

#437 Nový příspěvek od Martin_TDi »

Tak to někdy nafoť jen tak pro zajímavost. 8)

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Winea 30hp od Lukáše

#438 Nový příspěvek od Tom »

Něco jsem našel v pc... nejsou vyfocené samotné mezikusy, ale je vidět traktor roztažený na široko a ty dorazy. Na výšku to má 20 mm. Hledal jsem v mailu, jestli tam nebude někde zmínka o ceně, už si to nepamatuju... Vyšlo to tuším něco přes tisícovku za kus. Ale jak je to teď, to nevím, kupoval jsem je předloni a vím, že jsem je měl ještě za starou cenu, ale pak prý zdražovali. Ale je to opravdu poctivý kus materiálu 8)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Uhu
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Winea 30hp od Lukáše

#439 Nový příspěvek od Uhu »

Tom píše:Já mám podložky od Šálka :) Dlouho jsem laboroval, že si je nechám vyrobit, ale ve výsledku ta cena od Šálka nebyla o tolik vyšší jak když bych si to nechal udělat a ještě k tomu je to z jednoho kusu materiálu, takže je to zároveň i poctivé závaží. Mám je tam pořád (jsou k tomu i delší kolové šrouby). Na úzko to má 105 cm na středy kol, takže paráda na APO atd. a na široko 120 cm na středy. Takže do brambor taky luxus. Stabilita je úplně někde jinde. Jenom je potřeba dodělat dorazy na zadní nápravu, jinak bys měl kola rozřezané od blatníku. Pokud bys měl zájem, můžu mezikusy kdyžtak v rámci možností vyfotit a dorazy taky.
čau, šlo by na fotit ty podložky a jak je máš šíroké Šálek má od 50mm do 150mm.tem dorazům moc nerozumím,díky moc

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Winea 30hp od Lukáše

#440 Nový příspěvek od Tom »

Uhu píše:
Tom píše:Já mám podložky od Šálka :) Dlouho jsem laboroval, že si je nechám vyrobit, ale ve výsledku ta cena od Šálka nebyla o tolik vyšší jak když bych si to nechal udělat a ještě k tomu je to z jednoho kusu materiálu, takže je to zároveň i poctivé závaží. Mám je tam pořád (jsou k tomu i delší kolové šrouby). Na úzko to má 105 cm na středy kol, takže paráda na APO atd. a na široko 120 cm na středy. Takže do brambor taky luxus. Stabilita je úplně někde jinde. Jenom je potřeba dodělat dorazy na zadní nápravu, jinak bys měl kola rozřezané od blatníku. Pokud bys měl zájem, můžu mezikusy kdyžtak v rámci možností vyfotit a dorazy taky.
čau, šlo by na fotit ty podložky a jak je máš šíroké Šálek má od 50mm do 150mm.tem dorazům moc nerozumím,díky moc
Vyfotím... 150 mm jo? Za mě měli jenom jeden rozměr, tzn. 70 mm, tak, aby z toho šlo udělat těch 1200 mm na středy kol.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Winea 30hp od Lukáše

#441 Nový příspěvek od Antony30011 »

Stahujes bombardaky kdyz brod je jeste daleko. Jezdit v radkach po sk2-130 jde uplne v pohode i bez nejakych podlozek ;-)

Uživatelský avatar
Uhu
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Winea 30hp od Lukáše

#442 Nový příspěvek od Uhu »

Antony30011 píše:Stahujes bombardaky kdyz brod je jeste daleko. Jezdit v radkach po sk2-130 jde uplne v pohode i bez nejakych podlozek ;-)
kolik má ten sazeč rozteč,62,5,a to je lehce přošlapuje,nejede kolo v hrobku ale skoro po hrobku

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Winea 30hp od Lukáše

#443 Nový příspěvek od Antony30011 »

Nejedes stredem brazdy, ale sedi to do brazdy. Neposilal sem to nahodou svoje fotky?

Uživatelský avatar
Uhu
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Winea 30hp od Lukáše

#444 Nový příspěvek od Uhu »

Antony30011 píše:Nejedes stredem brazdy, ale sedi to do brazdy. Neposilal sem to nahodou svoje fotky?
posílal, to není ono šlape to lehce natě a to bych nechtěl,chtělo by to podložky cca 1ocm

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Winea 30hp od Lukáše

#445 Nový příspěvek od Antony30011 »

Nate to slape jen ty co lezou do radku. A pokud budes strikat pocive plisne, kola sou nejmensi problem :-)

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Winea 30hp od Lukáše

#446 Nový příspěvek od Tom »

Přikládám slíbené foto originálních rozšiřovacích nástavců od Šálka.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Uhu
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Winea 30hp od Lukáše

#447 Nový příspěvek od Uhu »

Tom píše:Přikládám slíbené foto originálních rozšiřovacích nástavců od Šálka.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Díky moc,já mam asi jinej náboj než ty, máš náboj ve tvaru hvězdice,

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Winea 30hp od Lukáše

#448 Nový příspěvek od deniels »

Je to totiž naboj z předni řiditelne napravy. Maji to CABRIA a VEGY.
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Winea 30hp od Lukáše

#449 Nový příspěvek od Tom »

Sedí to na všechno.... co se dívám na fotky, tak Winea má vepředu stejný náboj jako má Cabio a Vega vzadu, a sedí to v pohodě... Spíš vyrobit takovou podložku pro Wineu bude jednodušší, protože se tam může člověk s konstrukcí podložky "natlačit" víc doprostřed náboje. Ty originál jsou dělané na ty přední náboje, tam není kam moc uhnout. Já mám teď vzadu závaží a ty se mi kvůli focení sundávat nechce.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Winea 30hp od Lukáše

#450 Nový příspěvek od Milhauss »

Jsou dvě možnosti - dvě příruby a mezi to kus trubky,jen to nějak vystředit,odpadnou i delší štefty. Vlézt by to tam mohlo. Takové se dělali na mt8 132ne??Foto bych někde vyhrabal

nebo jako to má Tom,klasika podložka,dělají se takto i na auta,jen sehnat delší štěfty a pořádnej kus nejlépe hliníku,duralu,ale i železo je dobré,zároveň to je jako závaží

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“