malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#61 Nový příspěvek od naftak »

ja mám mdzikusy a s nimi je šírka malotraktora 120cm od jedného kraja kolesa k druhému. V príručke je písané,že sa ešte zúžiť dá na meter. Tak potom neviem. Zajtra urobím fotky a pošlem ti ich, hádam mi budeš vedieť poradiť, či sa dá zúžiť, či nie.

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#62 Nový příspěvek od naftak »

Ahoj Toma

Tak dnes som urobil nejake fotky mojho malotraktora.
Chcel by som sa ta spytat ked sa na to pozrieš, či je možne ho zužovať, alebo viac ako je sa už neda. Ako som spomenul teraz je vonkajšia širka 120 cm. Ako vidiet na obrazku teraz pri zatočení nechyta plošinku s pedalom. Myslim že pri odobrati medzikusu co tam je by koleso narazilo pri vytoceni o plosinu
Este som prilozil stranku z prirucky co mi poslal kamarat. je zaujimave ze v tej co si mi ty poslal to tam spomenute nie je.

Ospravedlnujem sa ze som nesiel na chat ale uz som nebol pri positaci. Ak by si mal nejake dotazy, rady ale pripomienky rad sa poucim. Vopred dakujem.
Prajem všetko dobre v Novom roku, hlavne vela zdravia a uspechov
Přílohy
TV 824 S 001.jpg
3.JPG
2.JPG
1.JPG

toma vinkovič
Příspěvky: 156
Registrován: sob pro 06, 2008 6:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#63 Nový příspěvek od toma vinkovič »

ahoj naftak přeji taky vše nej do nového roku

A k traktoru nech ho jak ho máš víc bych ho už nezužoval jde jenom už rozšířit nevim co to máš za příručku ta moje byla k traktoru přeložena z jugoslavčiny z originálu a dávala se k novým strojom možná nekdo u nás napsal este jednu v kterej si neco poupravil podle sebe ono to možná nekdo nekdy zužoval nekde do vinice nebo nekam ale asi nezatáčel :smich: ja bych to nechal tak jak to máš aspon neriskujes že si neco urveš na traktoře. Miloš
zetor 12045, zetor 12011, štěpkovač biber7, zetor 25 A, zetor 25K, slavia TV824, autovlek bss ps 1010H

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#64 Nový příspěvek od naftak »

Ahoj Milos

Ak by si mal cas, nedal by si sen fotky tvojho stroja(cim viac tym lepsie) 8) , prípadne aj náradie ktore k nemu mas.
Ja som to tiez chcel zuzovat koli tomu ze mame uzke rady vo vinici. potom by sa mi lepsie manevrovalo a nemusel by som sa bat ze urobim skodu na vinici.
Povodne som chcel kupit MT 132.2 ale som sa dopocul ze TV je silnejsej konstrukcie, ma redukciu..
Dost ma trapi aj vola v riadeni asi 60 stupnov. Niekedy by som sa chcel pustit do rozobratia riadenia, pozriet sa tomu na creva, ci sa s tym da nieco robit. Je to starsi stroj, chcelo by to repasiu, len nejak niet casu. :vztek:

Jozef

toma vinkovič
Příspěvky: 156
Registrován: sob pro 06, 2008 6:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#65 Nový příspěvek od toma vinkovič »

ahoj pohledám fotky které už mám, detalnějc to budu moct vyfotit až tak za měsíc včil je zazimovaný zaskládaný v garáži jinak u řízení mě hlavně trápí že to nemá posilovač a dyž jede pohrbatej cestě člověk rychlo tak to dokáže vykoponut volant z ruky který nikdy nedržím křečovitě ale nechám ho prokluzovat trošku v rukách aby mohly kola jezdit plus minus 5 centimetrů sami mezi hrbama jinak by mě boleli strašně ruky ona nejaká vůle je nekdy lepší než bez vůle ale nesmí ji být moc
zetor 12045, zetor 12011, štěpkovač biber7, zetor 25 A, zetor 25K, slavia TV824, autovlek bss ps 1010H

Uživatelský avatar
ondrejb
Příspěvky: 322
Registrován: čtv pro 11, 2008 1:37 am
Bydliště: SR/RS

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#66 Nový příspěvek od ondrejb »

toma vinkovič píše:ahoj pohledám fotky které už mám, detalnějc to budu moct vyfotit až tak za měsíc včil je zazimovaný zaskládaný v garáži jinak u řízení mě hlavně trápí že to nemá posilovač a dyž jede pohrbatej cestě člověk rychlo tak to dokáže vykoponut volant z ruky který nikdy nedržím křečovitě ale nechám ho prokluzovat trošku v rukách aby mohly kola jezdit plus minus 5 centimetrů sami mezi hrbama jinak by mě boleli strašně ruky ona nejaká vůle je nekdy lepší než bez vůle ale nesmí ji být moc
AHOJ!
Ked máš TV,skus stránky http://www.traktor.mojforum.si/ alebo http://www.poljoprivredni-forum.com/
Je tam skoro všetko o traktoroch TV

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#67 Nový příspěvek od naftak »

ondrejb píše: AHOJ!
Ked máš TV,skus stránky http://www.traktor.mojforum.si/ alebo http://www.poljoprivredni-forum.com/
Je tam skoro všetko o traktoroch TV
Ahoj
dakujem
tie stranky trochu poznam, len skoda ze nerozumiem vsetkemu :vztek:

jiraryba
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 10, 2010 8:42 am

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#68 Nový příspěvek od jiraryba »

Ahoj,
kdo máte manuál ke SLAVII 824 tv ?
Jirka

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#69 Nový příspěvek od naftak »

jiraryba píše:Ahoj,
kdo máte manuál ke SLAVII 824 tv ?
Jirka
Zdravím
Mám manuál k tomuto malotraktoru, len neviem ako by som ti ho mohol poslat, lebo som si fotakom fotil kazdu stranu, takze to ma dost vela MB.

Jozef

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#70 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Kde bydlí jiraryba?

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#71 Nový příspěvek od naftak »

Zdravim

Neviete poradit oznacenie farby akou sa striekali Vinkovice rady 824-S. Mam na nom nejake skrabanca ako som stretaval s haluzami stromopv a rad by som to strekol.
Ak niekto vie oznacenie tej cervenej farby prosim napiste.
Dakujem

Uživatelský avatar
samurajj
Příspěvky: 96
Registrován: úte lis 06, 2012 2:30 pm
Bydliště: zlín

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#72 Nový příspěvek od samurajj »

toma vinkovič píše:hej lidi tu příručku mam o vikendu ju budu skenovat ja vam ju pak dyžtak pošlu esli chcete
zdarec koupil sem si tv 824 a nemam manual-nevim jetli jde zapnut zadni vyvodak na neutral abych tam mohl pripojit navijak.jetli mi muzes poradit tak moc dik.mira :)

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#73 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

mas reduktor jak davas polohy dopredu redukovany dotadu tak zarad do predu a kvalty dej do neutralu. pakou pod sedadlem navol otacky a jede.jo a zapnout nahon tak ze mas paku ve predu v levo.ta bliz. 8)

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#74 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

tady se podivej ja sem si koupil samolepku jak sou kvalty jak sem zacinal. 8)
http://postimage.org/image/vb2fg8mr9/
tady to mas nakreslene http://postimg.cc/image/d7w9im3od/ 8)

SechTech
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 05, 2013 11:43 pm
Bydliště: Ledeč n.S.

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#75 Nový příspěvek od SechTech »

mareko píše:chlapi dá se tento stroj vůbec u nás sehnat ? nějak se neobjevuje ? kde se to vyrábělo?
Slávii vráběli v Napajedlích. Dnes podle info kámoše co dělá ve vedlejší firmě, je to asi už prodané a maximálně doprodávají díly co měli skladem.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“