kde se vyrábí NAREX?

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mirous
Příspěvky: 527
Registrován: čtv říj 22, 2009 10:32 pm
Bydliště: opičí hory

kde se vyrábí NAREX?

#1 Nový příspěvek od mirous »

chtěl bych si pořídit pilu Narex EPR 35-24 ale hodně prodejců mě od toho zrazuje že narex už není co býval a že je to čína a cpou mi makitu nebo dolmarku,je narex na tom s kvalitou ted tak špatně nebo mi prodavači cpou co nemůžou prodat?
Zeman není můj prezident. http://www.youtube.com/watch?v=UEHkoHZg50M

Uživatelský avatar
Zetorek4011
Příspěvky: 66
Registrován: úte kvě 01, 2012 9:02 pm
Bydliště: BK

Re: kde se vyrábí NAREX?

#2 Nový příspěvek od Zetorek4011 »

narex je ve Ždánicích nebo tam aspoň býval
Čína- dnes dělaj hodně věcí v číně, aj narex,metabo,makitu a spoustu jinejch ale ono záleží na kvalitě kterou značka po číně požaduje
Čína umí vyrobit šmejdy ale i kvalitní výrobky když je ochoten zadavatel je zaplatit
U narexu bych se toho nebál a šel bych do toho

Je to můj názor a zkušenosti našich obchodníků co k nám jezdily na servis nářadí

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1170
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: kde se vyrábí NAREX?

#3 Nový příspěvek od Lišák1 »

Narexu je několik, včetně toho v těch Ždánicích. elektrické nářadí se vyrábí v České Lípě.
http://www.narex.cz/Web/staticPages/Contact.aspx
http://www.narexby.cz/
http://www.narexzd.cz/
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Paťas
Příspěvky: 579
Registrován: pon říj 25, 2010 8:50 am
Bydliště: UherskoBrodsko

Re: kde se vyrábí NAREX?

#4 Nový příspěvek od Paťas »

Osobně mám narex jak vrtačku, přímočarku tak mafla a naprostá spokojenost. V práci bosch a metabo. Ve vrtačkách jsem měnil uhlíky, do narexky stály 80,- do bošky 190,- u cizích značek jednoznačně dražžší náhradní díly. V každém případě ti domácí značku opraví kterýkoliv vrátný. ( jak se říká) 8)

Uživatelský avatar
Brit
Příspěvky: 955
Registrován: sob dub 16, 2011 4:41 pm
Bydliště: Nymburk

Re: kde se vyrábí NAREX?

#5 Nový příspěvek od Brit »

Mě v Narexce vrtačce odešla kotva. Nová stála 1500 a po týdnu praskla hřídel kotvy. Reklamace nebyla uznaná, tak jsem jí zahodil a koupil si Bosch. Podobný problém měl soused s fričkou od Narexu a shodli jsme se, že Narex už dávno není značka kvality

Uživatelský avatar
fajlla
Příspěvky: 1638
Registrován: čtv kvě 14, 2009 3:52 pm
Bydliště: Dobšín
Kontaktovat uživatele:

Re: kde se vyrábí NAREX?

#6 Nový příspěvek od fajlla »

mi máme doma od narexu 2X flexu 2x mafla,2x vrtačku,přímočarku,a akuvrtačku.Krom té akučky kde odešli baterky vše maká naší spokojenosti.Máme to všecko 2X páč bratr staví a furt jsme museli pro něco běhat bud ke mě nebo k němu.Jediný co jsme dělaly bylo cca po 10 letech používání na jedné flexe převodovku a na maflovy taky.Prvního mafla a flexu máme již minimálně 15 let. Ty novější cca 3 roky a zatím všecko drží.
Já sám za sebe Narex múžu jenom doporučit.

Uživatelský avatar
dejva105
Příspěvky: 665
Registrován: sob srp 27, 2011 5:29 pm
Bydliště: Bedřichov (Blansko)

Re: kde se vyrábí NAREX?

#7 Nový příspěvek od dejva105 »

Kup NAREX!! Máme doma flexu Narex a super! Potom máme dvě malý Metabo a ty už jsme 3x spravovali...

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: kde se vyrábí NAREX?

#8 Nový příspěvek od Marie »

Tak, tak Narex = Česká Lípa.
I kdyby se ti náhodou na Narexu cosi počmuchalo (většinou chybou obsluhy), tak servis je bezvadný, rychlý a kvalitní. Mluvím ze zkušenosti.
Co chlap to jiný názor, znám takové co vychvalují Makitu.
My máme profi nářazí (zbíjecí kladiva, aku šroubováky, flexi, atd.) od Bosche,Narexu a Metaba. Vše bez problémů.
Také záleží na kusu.
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

jenda-super50
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 07, 2011 2:36 pm
Bydliště: Písek

Re: kde se vyrábí NAREX?

#9 Nový příspěvek od jenda-super50 »

Já mám od Narexu vrtačku a naprostá spokojenost. Ikdyž mám ji teprve od Vánoc, tak těžko dělat závěry. Ale když se kousne, tak je to o zlámání rukou jako od tátovi narexky, kterou má již přes 20 let. Ale to byla jiná kvalita

Uživatelský avatar
majco169
Příspěvky: 385
Registrován: pát dub 09, 2010 1:18 pm
Bydliště: Trnava

Re: kde se vyrábí NAREX?

#10 Nový příspěvek od majco169 »

Ja mám NAREX vrtačku a flexu už asi 10 rokov a žiadny problém som velmi spokojný, akurát na vrtačke som menil uhlíky.
Ale to je normál. Ale čo bol narex pred 10 rokmi a čo je dnes tak to neviem posúdit. :-/ :-/ :-/
Americkým geológom sa nedávno podaril veľmi zvláštny, mimoriadne nezvyčajný objav :
nad obrovskými zásobami americkej ropy objavili akúsi neznámu arabskú krajinu.

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: kde se vyrábí NAREX?

#11 Nový příspěvek od chobotek »

To by mě zajímalo, co ve všech těch halách v České Lípě je, když prodejci tvrdí, že dělají v Číně. Ještě se prodejců zeptej, jakou mají marži na Narexu a jakou na těch co Ti cpou.
Tu pilu mám (i jiné věci od Narexu) a kromě broušení řetězu a dolívání oleje jsem se o ni za poslední dva roky nestaral. Přijede dřevo v celých délkách, řetězovka krátí, cirkula řeže špalky.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: kde se vyrábí NAREX?

#12 Nový příspěvek od DYK »

Ani netuším kde a co dnes Narex vyrábí, ale zdá se mi, že se celkově zhoršila jeho kvalita a tím pádem i poměr cena - kvalita.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: kde se vyrábí NAREX?

#13 Nový příspěvek od aumirek »

narex byla vždy kvalita nevím ale jak to je tedkom.Navíc na to vše seženeš.A taková příhoda.těsně po revoluci k nám přijeli němci podotýkám západni montovat linku na elměry.Většinu nářadi měli narex.Na dotaz proč narex a ne třebas bosch odpověděli.Ta narexka oproti bosch je o třídu výše.Jsou sice i lepší jmenoval metabo ale to se zas nedá srovnat cenově.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: kde se vyrábí NAREX?

#14 Nový příspěvek od DYK »

Hmm jasně. Kdyby i tehdy byl Narex cenově pro čecha to, co pro toho němce, byla by to bezkonkurenční značka a tady bude asi ten zakopanej pes, proč němec nebral profi Bosch, ale narex, protože zelenej Bosch je o ničem v tomto srovnání. Jiná kategorie.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: kde se vyrábí NAREX?

#15 Nový příspěvek od ondra »

dejva105 píše:Kup NAREX!! Máme doma flexu Narex a super! Potom máme dvě malý Metabo a ty už jsme 3x spravovali...
Od narexu se mi flexa vysrala 2 x za sebou ( myslim že to byla 150 ka ) pak jsem koupil ferm 230 ku a ta drží víc jak narex a pořizovací cena taky uplně někde jinde .. jinak ted mi prodejce taky nabízel Makitu mám už bourací kladivo od makity a spokojenost zatim veliká
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“