Soustruhy

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1781
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Soustruhy

#12376 Nový příspěvek od Přemo »

Samo domo nevedu :D
Bude to na 160 crystala a půjde závěs s fastraku,,jako že byto po návareni nedrželo se nebojim, pár věcí už sem povaříl co potřebovali trošku kultury a vše drží,, prostě to mít pěkně vybroušené ať seto provari u kořenů,ja myslím že to půjde,jak psal kolega výše vařit to postupně na střídačku a bude to.,, háky na 100vce sem drtil COCkem na plný kotel a drželi jak v serii,kdysi sem se celkem bál,ale teď prostě tvořím,, samozřejmě vždycky v ramci možnosti a patřičně kvalitě.. možná proto aji dimenzuju :smich:
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Zetor15
Příspěvky: 976
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: Soustruhy

#12377 Nový příspěvek od Zetor15 »

O svar se nebojim. Ale jde o pouzity material aby se to pak pri bocnim tahu nerozeverelo a nevypadnul celej zaves ven. Pred lety jsem se bavil s clovekem od schwarzmuller co mel na starosti prave zavesy a nepovedlo se mi z nej dostat z ceho se ty etaze delaji. Mel jsem na dilne jeden kde bylo potreba aby se po cele delce roztahl o 2mm a bylo potreba ho prepnout o 7-8mm a dva 12t pisty aby se pohnul takze to urcite neni zadne obic zelezo a to to byla konzola jen na 18t tahu a 2,8t svisle zatizeni a treba proti jedne co tu mam ktera je na 30t tahu a 4t zatizeni je to celkem chudinka ale presto s ni pohnout bylo docela na hrane. Samo autogenem by to asi nebyl problem,ale bal jsem se aby to pak nebylo meke a nedelalo to nejake problemy.

Kazdopadne jsem zvedavy na vysledek prace a preji at funguje dle predstav.

Jake potrebujes rozmery lyzin?

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“