Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
shelbycz
Příspěvky: 165
Registrován: sob pro 05, 2009 12:14 pm
Bydliště: Zlín

Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#1 Nový příspěvek od shelbycz »

Pokud se někdo chystá vyměnit okna nebo potřebuje seřídit, opravit....

http://www.pgfmont.cz/

http://www.pgfmont.cz/portfolio/

Jako montážníci oken a dveří jsme začali v roce 2006. Za 10 let našeho působení jsme si vyzkoušeli a naučili se spoustu druhů montáží. Troufáme si říct, že za tu dobu se z nás stali špičky v oboru, což dokládá počet realizovaných montáží. Naše pole působnosti se nezaměřuje jen na ČR, ale rozrůstá se i na další státy EU, jako je Slovenská republika, Rakousko a Německo. Naší specializací je montáž oken, dveří a HS portálů do pasivních a nízkoenergetických domů. Kvůli dotacím jsou krytéria ze strany EU velmi přísná. Montáže tak musí být velmi precizní, aby následné testy prokázaly, že dům může být označen za pasivní nebo nízkoenergetický.

gbelec petr
Příspěvky: 1791
Registrován: stř črc 11, 2007 6:23 pm
Bydliště: zlín

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#2 Nový příspěvek od gbelec petr »

a co okna řekněme II třída, nebo již demontovaná, špatně vyrobený rozměr, máš možnost něco sehnat, to samé i vchodové dveře, máš k něčemu přístup, potřebuji něco do garáže..

liba23
Příspěvky: 1215
Registrován: úte led 08, 2013 9:57 pm
Bydliště: Hluk

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#3 Nový příspěvek od liba23 »

Taky jsem tak trochu nepochopil....., píšeš tam mi, ale kdo to je ? Jako mi Shelbycz korunovaný třetí ? Možná by jsi nám tady mohl napsat jaké máš v té hierarchii firmy která montuje a seřizuje okna postavení, a jakou službu či výpomoc nabízíš.

Uživatelský avatar
shelbycz
Příspěvky: 165
Registrován: sob pro 05, 2009 12:14 pm
Bydliště: Zlín

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#4 Nový příspěvek od shelbycz »

gbelec petr píše:a co okna řekněme II třída, nebo již demontovaná, špatně vyrobený rozměr, máš možnost něco sehnat, to samé i vchodové dveře, máš k něčemu přístup, potřebuji něco do garáže..
Pouze nová okna a dveře. od více dodavatelů podle nároků zákazníka jestli chce kvalitu a nebo ušetřit.

Uživatelský avatar
shelbycz
Příspěvky: 165
Registrován: sob pro 05, 2009 12:14 pm
Bydliště: Zlín

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#5 Nový příspěvek od shelbycz »

liba23 píše:Taky jsem tak trochu nepochopil....., píšeš tam mi, ale kdo to je ? Jako mi Shelbycz korunovaný třetí ? Možná by jsi nám tady mohl napsat jaké máš v té hierarchii firmy která montuje a seřizuje okna postavení, a jakou službu či výpomoc nabízíš.

Je to firma mého bratra. Nabízí se služby v oblasti montáže nových oken a dveří od více dodavatelů podle nároků zákazníka jestli chce levná okna nebo kvalitní. Dále servis oken. Dodatečné montáže žaluzií, sítí do oken a parapetů. Atd...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#6 Nový příspěvek od oco13 »

gbelec petr píše:a co okna řekněme II třída, nebo již demontovaná, špatně vyrobený rozměr, máš možnost něco sehnat, to samé i vchodové dveře, máš k něčemu přístup, potřebuji něco do garáže..
Shelby , bolo to myslené tak ,že dnes sa už vyhadzujú prvé generácie plastových okien. Ak ich chalani vyberú nepoškodené dajú sa znova použiť .Ja mám takto doma postavené dva sklenníky. A druhá vec je , že za 10 rokov sa určite podarilo čo to zle zamerať , zákazník našiel škrabanec a okno neprevzal- tam je zase kvalita prvotriedna - pokial si niekto prispôsobí rozmer.
Ja som mal na tieto veci poistku a tak som vlastne na svojej chybe zarobil 2x . Raz mi to zaplatila poisťovňa a druhý krát som to predal inému za polovicu. Dokonca som sa dopracoval až tak ďaleko , že mi z poisťovní posielali "poistné udalosti" z iných firiem na ekologickú likvidáciu. :vysmech: :vysmech:

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#7 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Ja som mal na tieto veci poistku a tak som vlastne na svojej chybe zarobil 2x . Raz mi to zaplatila poisťovňa a druhý krát som to predal inému za polovicu. Dokonca som sa dopracoval až tak ďaleko , že mi z poisťovní posielali "poistné udalosti" z iných firiem na ekologickú likvidáciu. :vysmech: :vysmech:[/quote]

tím bych se moc nechlubil. nepřítel naslouchá...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#8 Nový příspěvek od oco13 »

To bolo pár rokov dozadu :321:

Uživatelský avatar
_luky_
Příspěvky: 809
Registrován: čtv pro 25, 2008 12:23 pm
Bydliště: kdesi u Berouna

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#9 Nový příspěvek od _luky_ »

Když máš takové zkušenosti, prosím o radu.
Koupil jsem dům s plastovýma oknama (dvojsklo, profil REHAU). Můžes mi prosím poradit čím okna (kování) mazat, na kterých místech a jak často?
Rád bych, aby mi sloužily. Promazání silikonovým olejem se mi zdá, že nebylo to pravé...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#10 Nový příspěvek od oco13 »

Silikonový olej zrovna nie , skôr by som povedal mazanie na reťaze,alebo niečo podobné čo má dobrú vzlínavosť. Firma RI-okna dávala ku zákazke sadu na údržbu okien tam bol tuk na gumu aj vazelina na kovanie. Mazať treba všetky pohyblivé súčiastky , teda tie valčeky na krídle čo sa hýbu . Nezabudnúť že pohyblivé súčiastky sú aj dole a hore na krídle nielen po bokoch. Gumové tesnenie by som raz za dva roky natrel prípravkom čo sa predáva na tesnenie dverí aut.

Uživatelský avatar
_luky_
Příspěvky: 809
Registrován: čtv pro 25, 2008 12:23 pm
Bydliště: kdesi u Berouna

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#11 Nový příspěvek od _luky_ »

Silikonový olej proto, že nelepí - tedy se na něj nechytá prach.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#12 Nový příspěvek od oco13 »

_luky_ píše:Silikonový olej proto, že nelepí - tedy se na něj nechytá prach.
To je sice pravda , ale zároveň je to jeho jediná výhoda , mazacie schopnosti mizerné , vzlínavosť nulová. Pri kovaní potrebuješ aby sa olej dostal aj tam kde ho nenastriekaš a prenikol dovnútra pantov ,rolničiek,klbov. Myslím skôr ,že silikon je použitelný na konzerváciu gumy,teda tesnení.

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#13 Nový příspěvek od Sadra17 »

já bych použil třeba olej na šicí stroje 8)
malej traktorista v malým traktoru

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#14 Nový příspěvek od Tomas6 »

Není nějaký návod jak ty okna seřídit? Jako křídla chodí volně tam i zpet ale dovřít kliku chce už sílu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Plastová nebo euro okna a dveře. Servis, prodej, montáže

#15 Nový příspěvek od oco13 »

Treba hladať na weboch velkých výrobcov okien , tam návody bývajú.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“