Instalace topení

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Instalace topení

#1 Nový příspěvek od duchodce »

.....v hospodě a na "Traktorech" seženeš vše ...v hospodě jsem neuspěl..... Vybouchl mě topenář který mě sliboval instalaci topení /plynový kotel/. Jednal jsem s ním od Května ..... Hledám topenáře který by byl schopen do mrazů instalovat topení ve 4 místnostech s plynovým kotlem. Místnosti jsou vyklizené -./Bydlíme v garáži/. Místo instalace je v Jičíně. Kolik Km z okolí nevím, odhaduji do 30-40 Km.... Kvůli zchátralosti tělesné schránky nejsem schopen žádné pomoci /průrazy a pod./
Tlf. 733472831
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

ibanez5
Příspěvky: 1593
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Instalace topení

#2 Nový příspěvek od ibanez5 »

Já bych o jednom věděl,ale ta dálka je naprd... Přeju Ti at někoho dobrého seženeš... :friends:
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Instalace topení

#3 Nový příspěvek od duchodce »

No dík za ochotu ale to je opravdu daleko. Oni tady v okolí jsou ale jeden mě vypekl - slibotechna- po dalších dvou jsem viděl jejich práci a radši vycouval... Já moc nedoufám, že někdo zachrání dva důchodce před umrznutím, ale líná huba holé neštěstí :'( :smich:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3894
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Instalace topení

#4 Nový příspěvek od hobr »

Proč nebydlíš trochu blíž? :-/ U nás máme šikovného chlapíka. Je tedy zahlcen zakázkami :prace: , ale reference samé +... 8)
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“