Milhaussovic Malá Farma

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#136 Nový příspěvek od Milhauss »

Copak to jsem taky našel,ale právě že je víc typů těch protikusů,a já tím že to nemohu sundat,nevím co tam je :-/ tím pádem co schánět

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#137 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jsem koupil dva nože v moutfieldu,520 kč v prdeli a nic moc. Na druhý výškový stupeň sekání to sbírá krásně,ale na nejníže ani hovno,hned se to přicpe. Tak jsem z toho zklamán. Ještě jsem kontaktoval pána,co vyrábí trojnože,což by bylo asi zase o dost lepší,ale cena cca 1100 kč za jeden je až dost a za druhé otázka co by na to říkal 11,5 koňák motor. Pak už jedině ventilátor,ale to bude částka astronomická. Poslední možnost prodat a koupit ze zadním sběrem. Tady se mi líbí že koš je rozdělen na dva malé a krásně se nechají vysypat do popelnice či komposteru. Co s tím velkým,to nevím. Sypat na hromadu a pak uklidit,práce navíc

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#138 Nový příspěvek od Terablick »

To proto, že odněkud to musí sát vzduch :) Když to připlácneš až na zem, nemá odkud, a ani trávě to moc nesvědčí :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#139 Nový příspěvek od Milhauss »

No vidíš to mě nenapadlo :zapomel: Takže nesekat na neníže??? Je to zbytečné???

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: Milhaussovic Malá Farma

#140 Nový příspěvek od ivanzbehy »

Milhauss píše:Tak jsem koupil dva nože v moutfieldu,520 kč v prdeli a nic moc. Na druhý výškový stupeň sekání to sbírá krásně,ale na nejníže ani hovno,hned se to přicpe. Tak jsem z toho zklamán. Ještě jsem kontaktoval pána,co vyrábí trojnože,což by bylo asi zase o dost lepší,ale cena cca 1100 kč za jeden je až dost a za druhé otázka co by na to říkal 11,5 koňák motor. Pak už jedině ventilátor,ale to bude částka astronomická. Poslední možnost prodat a koupit ze zadním sběrem. Tady se mi líbí že koš je rozdělen na dva malé a krásně se nechají vysypat do popelnice či komposteru. Co s tím velkým,to nevím. Sypat na hromadu a pak uklidit,práce navíc
alebo spravit nejaku lizcu do kerej by sa sipalo a poton do komposteru alebo do vlečky
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#141 Nový příspěvek od Terablick »

Milhauss píše:No vidíš to mě nenapadlo :zapomel: Takže nesekat na neníže??? Je to zbytečné???
Ano, ono to ani trávě nesvědčí. pod 3cm by se neměla vůbec sekat, doporučeno je 5 :) Nemá pak dostatek zelené hmoty pro živobytí (fotosyntézu) :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
dejva105
Příspěvky: 665
Registrován: sob srp 27, 2011 5:29 pm
Bydliště: Bedřichov (Blansko)

Re: Milhaussovic Malá Farma

#142 Nový příspěvek od dejva105 »

Já už sekám! :pohar: Dokonce už delší dobu. Odkaz na nože, které mám jsem ti posílal. Sečou naprosto skvěle!! ;-) Troubu jsem měl ucpanou pouze jednou, a to když byla mokřejší tráva. Jinak jen seču, seču a seču :) Ještě jsem odpojil čidlo na zpátečce, takže teď sekám dopředu i dozadu :) Parádní stroj, nemůžu si ho vynachválit 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#143 Nový příspěvek od Milhauss »

Hoď foto traktůrku jaký máš??? Já když to nebudu sekat ůplně u země na poslední polohu,taky asi budu spokojen :) Nože mám obdobné,jen od mountfieldu. Ono ten motor kdybych měl výkonější,taky to asi bude o něčem jiném,zase toho na sekání nemám tolik,tak mi to bude stačit

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#144 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak hlásím nějaké přírůstky,jedny čtyřčata a od prvničky jedináček. A dnes jsme přivezli 4měsíční kozičku :wink:



Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1517
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: Milhaussovic Malá Farma

#145 Nový příspěvek od UR1SK »

Tak som rád že si sem dal znovu príspevok. 8) Ako sa darí? Ten pozemok si nejako vyriešil?

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#146 Nový příspěvek od Milhauss »

Nene,nic se neřešilo,dokud to půjde budeme tam,až se to prodá,zmizneme,asi tak. Maximálně si vezmu dvě kozičky a kozlíka do novýho baráku,ale to spíše ne. Bratránek má taky pár zakrslých a dost prostoru,tak bych je ubytoval tam. Takže to neřeším,ani to řešení nemá

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1517
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: Milhaussovic Malá Farma

#147 Nový příspěvek od UR1SK »

Tak to je fajn. Ináč pekné zvieratá, radosť na ne pozerať.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic Malá Farma

#148 Nový příspěvek od Milhauss »

Indický běžci

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“