Naši pejsci

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#1171 Nový příspěvek od Britt »

To znám moc dobře a vždycky je mi divně na duši i když to nejsou moji psi.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13192
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#1172 Nový příspěvek od Čárls »

Já toto musel kdysi udělat s Ajdou ořval sem to jak malý kluk :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Naši pejsci

#1173 Nový příspěvek od Fidlla »

Britt píše:To je Kavkazák?
Šarplaninec
Šarplaninsky pastevecký pes...
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#1174 Nový příspěvek od Britt »

Jj, u těch prcků se to takhle z fotky blbě rozeznává. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Naši pejsci

#1175 Nový příspěvek od honzauta »

Nemá někdo štěně (holku) či mladou fenku středně až velkého vzrůstu, nejlépe s bezúdržbovým kožichem? Kdyby byli rodiče známi a k vidění, tak by to bylo fajn. Na velký pozemek jako kamarádka k Amstafovi kříženého s americkou Akitou, bydlení v luxusní venkovní boudě ve velké voliéře, po zaučení na volno okolo baráku se spaním na zápraží.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Naši pejsci

#1176 Nový příspěvek od bourač »

taky bych se ujal štěněte, ideálně NO - bezpapírák, - příspěvek na poporodní péči samozřejmost.
Bude občas doma na zahradě sám, ale jak jsem viděl - toto plemeno se dokáže zabavit i samo, normálně si hraje a blbne uplně sám. I když je už dospělej.
Dokud si nevšimne že se mi podařilo tajně dostat domů a pozoruju ho. :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20869
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1177 Nový příspěvek od ota »

Bourači je to jak se hafan naučí, však víš. Axis je zvyklej mít prostor všude. Chodí venku, bydlí doma na gauči. :vysmech: Když jedu pryč, tak mu říkám, jedu ven autem. Kouká jak když mu nadloube. Vleze si venku na gauč a je to. Nekňučí, neštěká, nevyje. Ví kdy jedu pryč a ví že se zase vrátím. Ano je na mě fixovanej. Nejvíc z rodiny. Ráno vstanu, dáme snídani. Lehne si na gauč a prochrápe celé dopoledne. V létě se na mě přijde podívat do dílny. Když packou masakruje dveře na malou zahradu, otevřu tam a on si sám chodí sem a tam. Někdy je tam 3 hodiny, někdy 5 minut. Ale jak přijde 15 hodina je se mnou v dílně a stojí za mnou opřenej a to už chce jít ven. Stojím u soustruhu a on nalíplej na mě. Jak přijde čas stačí říct ,,vodítko"? A lítá jako motorka. Jdeme ven a on se tam vyblbne. Je svůj, každá Doga co jsme měli byla jiná. Axis může jen na dlouhém vodítku ven. Na zahradě lítá volně. Ale ven jen s vodítkem. On když dostane volnost tak to stojí za to. Během 5 vteřin přeběhne fotbalové hřiště někdy tam i zpět! Pak nechce jít dom. Jak říká kolega cvičitel ,,má v tu chvíli neřád". A psi musejí mít řád. Neřád je pro psi špatně. Však jsem tu psal. Pes na cvičák na 10 hodin a je to. Ale páníček měsíc! :vysmech: Pes je prý v pohodě, ale pán ne. Pána lískat klackem hned jak dostal psa do ruky! :D To mi vždycky říká. :D Tak on je taky trochu samorost, ale se psem to umí jak nikdo. Taky jsem tu psal, jak si vzal Rotvailera 5 letýho psa co byl v kotci a krmili ho klackem, kterej ji vždycky okousal, totálně nezvadatelnej pes. No a teď chodí po městě bez náhubku a jako beránek. Vždycky si ho mazlím u něj a on nadává, že kurva nedělej mi tady z toho ,,neřád" :vysmech:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#1178 Nový příspěvek od Britt »

Ten můj blbec je na mě závislej čím dál víc a dokonce začal žárlit na kočičáky i na paničku. Kam se hnu, tam jde se mnou a když odjedu, tak mě vyhlíží celou dobu co jsem pryč a píská a kňučí u toho. I teď mi leží u nohou a hlídá každý můj pohyb, protože se chystám do práce. Ale na druhou stranu mě poslechne na slovo a kolikrát ani nemusím mluvit, jen ukazuju a už ví, co má dělat. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20869
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1179 Nový příspěvek od ota »

Dopoledne jsem otevřel Axisovi malou zahradu. Vykouknul ze dveří a uviděl tu jeho kostičku, co tam včera nechal. Uplně se mu rosvítili oči! letěl a bafnul kostičku a chvilinku ji žvejkal. No a pak to přišlo, jeho oblíbený zahrabávání. No asi na pěťi místech, ale stále se mu to nezamlouvalo. :vysmech: Stále hledal jiné lepší místo. Nejlepší, držel kostičku v tlamě a packama hrabal díru. Udělal takovej důleček a kostičku tam strčil. Pak čumákem přihrnoval. Po chvíli kouká s hlavou na stranu, nastavený uši a jako kdyby si uvnitř říkal ,,tak tohle není nic moc"! Vzal kostičku a šel s ní jinam. Odpoledne ji musím najít, kam ji nacpal a uklidit. Jinak ji najdu až budu třeba jezdit se sekačkou! :vysmech: Mám i video, ale namám to kam vložit. Posílal jsem ho manželce a synovi. Uf to je fuška! Čumák celej od hlíny zase.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20869
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1180 Nový příspěvek od ota »

Tak přeci nějaká fotka pejska s kostičkou. :vysmech:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Naši pejsci

#1181 Nový příspěvek od padesátka »

Britt-přesně takhle se chová náš Dalmatin odjedu na motorce na celý den a Brok celou dobu naříká kňučí od rána do večera než přijedu. Manželka je už z něj na nervy říká vem si sebou já ho tady nebudu celý den poslouchat. Jezdíme do Jizerek na výlety posledně jsem sešel z cesty podívat na houby no co ten matěj dělal to bylo hrozný lítal po cestě sem a tam štěkal jak pominutý to že byla na cestě panička ho vůbec nezajímalo--když jsem se mu ukázal tak byl štěstím bez sebe.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Naši pejsci

#1182 Nový příspěvek od chuck77 »

Zdar a sílu. Sháním štěně - pejska BSP - bernský salašnický pes. PP není nutný. Díky za případné tipy :ano: . chuck77
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Naši pejsci

#1183 Nový příspěvek od Fidlla »

Tahle rosteme...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši pejsci

#1184 Nový příspěvek od Antony30011 »

Musím se vám tu pochválit mou roční parťačkou :friends:
https://photos.app.goo.gl/wPL3VZN5Gd8RxJvK9

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Naši pejsci

#1185 Nový příspěvek od Leo »

Tady je náš trhač. Má tři roky, chová se jak puberťák, má svou hlavu, a kámoší se s každým. Někdy tak, že mu pak nestačí nožky, když utíká před nějakým psem, který ho nemusí...

Obrázek Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“