Dvoukolový vozík za koně

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Dvoukolový vozík za koně

#1 Nový příspěvek od Viťa1 »

Ahoj mám takovou prosbu chci postavit vozík za jednoho koníka tak že něco lehkého na dvou kolech nějakou sorku nemáte někdo doma nebo stačily by fotky z netu díky :)
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#2 Nový příspěvek od Viťa1 »

Nikdo nemáte takový vozík, :)
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#3 Nový příspěvek od super 50 sk »

ja mam ale neviem kde su fotky dam zajtra

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#4 Nový příspěvek od Viťa1 »

Ok potřebuju co nejvíce nápadu abych se s tím za prvé nedrbal měsíc a taky aby byl funkční :friends:
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Dvoukolový vozík za koně

#5 Nový příspěvek od Peetan »

Já měl supr vozíček. odpružený s kotoučovkama. Měl... než jsem ho půjčil kamarádovi, ten si dřív než oj zapřáhl brdíčko a hřebec si to se 170cm širokým vozíčkem namířil mezi dva smrky stojící metr od sebe. posbíral jsem tříšky, zamáčkl slzu...
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Dvoukolový vozík za koně

#6 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,tož já bych ti poradíl dva typy,jeden laciný a jednoduchý 8) druhý drahý a složitý,tem prvním chybí oje alě zaséj bys z tama při cestě z hospůdky nevypad a všimni si,majů skoro stéjné kola.Víťo né,sranda alě ten druhý je jako inspirace parádní,trochu to nejak zjednoduchšiť aby sas s tým nejebál,jak píšeš,měsíc,desi mám aj fotku z bližša.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#7 Nový příspěvek od Viťa1 »

Noo ten je luxusní ten koník ještě netahal tak chci něco aby to brzdilo a nebylo to zbytečně těžké přemýšlel jsem o kolech z motorky ale kde sehnat doba kdy toho bylo všude dost je pryč dvoukolák ty jo to to tak ještě sbalit nějakou tmavší a jezdit pro socialku :smich:
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#8 Nový příspěvek od Viťa1 »

Peetan: Já tak trošku plánuju že to bude jezdit i terén tak kotoučovky a odpružení by bylo na místě buď odpružím sedačku tu mám z forda tranzita zadní ale lepší asi nápravu :)
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Dvoukolový vozík za koně

#9 Nový příspěvek od Peetan »

Určitě... Odporužená náprava je super proti kostitřasu natvrdo. Já měl nápravu z Olcita, ta je lehká a jednoduchá pro montáž včetně odpružení.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#10 Nový příspěvek od super 50 sk »

posielam fotku z netu mam podobnu ale sedacky z auta keby som to robil dnes dam napravu z favorita al fel. mas rucnu aj noznu brzdu ja som brzdy este nenamontoval aj kon ju ubrzdi bez problemov aj v terene .vecer dam foto mojej
Přílohy
bricka 5.jpg
bricka 4.jpg

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#11 Nový příspěvek od Viťa1 »

Ta je taky dobrá odpružení musí být to je fakt nápravu z olcita mám mě by se líbily listové pera možná by stačilo něco takového jak je na obrázku mám i stejný postroj to taky nevím jak s takovým postrojem koník bude tahat aby ho neotlačil on ten vozík udrží bez problémů jen jde o to než se naučí tahat aby jsem mu přibrzdil já to tu mám když chci někam jet všechno dost z kopce tak brzda je i tak nutná :)
Přílohy
08c754688693108c8191.jpg
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#12 Nový příspěvek od super 50 sk »

a ako chces s tymto jazdit v terene ja to mam nizsie vsak sa s tym prevratis a co kon

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Dvoukolový vozík za koně

#13 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,také sa přikláňám k pérování,gdysi sem měl listové z polského fiata a jeden maník jich ode mňa vyžgráňál také na podobnů rykšu,fakt,jezdilo sa v tom jak v kočáře. 8) A to sem si fčiľ zpoměl,že mám doma pod ľésků,komplět kování z bryčky.Gdysi sem ju kůpíl celů zhnilů,že si z ní udělám repliku s originálním kováním alě člověk míní a pánbůh mění.Jo alě pustiť ju už nemožu,protože sem ju před nejakýma pěti roky prodál.Jeden známý dravec kůpíl koníka a tož tak dlůho žgráňál až sem mu to pustíl,peníze dál hneď na dřevo a že si pro to negdy dojede.Hmm,peníze sů stokráť v miku,bryčka sa vytáhla ven a za ty roky z ní zbylo opravdu enom to kování,no co už,šak moje to néni a také mu s teho už gdosi mignůl tu mosaznů kľučku na ruční brzdu.Tak sa ně z čista jasna zdá,že aj ten koník,kerý měl už tenkráť roky,je dávno na důchodě. :smich: Šak gdyž sa negde potkáme,tož první co ně řekne,Oľdo,negdy si najmu áviju a dojedu si pro tu bryčku.Tož mu dycky povím jak sa věci majů a on enom,Oľdo,to nevadí,tož dojedu nečím menším,na to sa klidně vyser,teď už Ti to vlěze aj do osobáka,gdyž složíš sedáky,tož tam vrazíš aj dvě také bryčky.Tož to jo,negdy si pro to dojegu,šak jo,budu čekať alě zitra nejsu doma,Oľdo,to nevadí,šak to nehoří.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#14 Nový příspěvek od super 50 sk »

dva zadne tlmice z motorky by stacili a urcite budu lahsie

Viťa1
Příspěvky: 1446
Registrován: čtv led 21, 2010 10:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dvoukolový vozík za koně

#15 Nový příspěvek od Viťa1 »

Kurnik škoda to by byla půla práce hotová Olo já o jedné taky vím zarostlé v kopřivách ale ten majitel je takový vůl že ji prý bude spravovat a že už ju chtěli aj němci no v kopřivách je jí dobře jak tak nad tím přemýšlím doufám že to nejsi ty :smich: nee z Nového Jičína asi nejsi :) ty listove pera by se mi líbily víc ale fakt záleží co seženu možná by šla i ta motorka že já blbec jsem prodal toho fichtla za půl litra mě by šlak trefil jak si na to vzpomenu :pohlavek:
Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“