Naše kočky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#736 Nový příspěvek od Britt »

Přesně tak. Kastrace to dokáže vyřešit. Kocour potom nesmrdí, nemá potřebu nahánět kočky a naši kluci jsou kámoši a když se spolu perou, tak to spíš připomíná Sumo. :)
Když jsme přinesli domů Mikeše, taky jsem se bál, co na to řekne puntík, ale Mikeš byl spíš polomrtvej, takže to neřešil.
Kdo mě začíná poslední dobou sejřit, to je kočka. Stala se z ní hotová Keliška a pořád jí mám pod nohama. Do všeho mi kecá, tím myslím že mňouká a už začala komandovat i ostatní. Včera byla fakt na zabití, když se pustila i do psa. Pustil jsem ho ven, Keliška vyletěla za ním, plácla ho po šunkách a nadávala, ať jde z těch schodů rychleji. Pak ho podběhla a číhala na něj v trávě. Když se ten chudák konečně skutálel dolů a vyrazil po ní, tak ho oběhla, hupla na strom a tam mu zase něco povídala.
Kocour chrápe, Keliška má zlobivou, tak ho příjde prudit. Když pak po ní kocour vyjede, Keliška ječí, jako by jí šlo o život a letí se ke mě schovat, čůza.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#737 Nový příspěvek od ota »

Jo jak se píše vejš. Vykastrovat a je klid. Teď asi 2 roky máme dvě kočky. Jak to bylo možné hned se daly vykastrovat. Obě jsou povahou koťat. Hrají si s kdečím. Mají volný pohyb. Jak skrz střešní okna, tak i obývákem přez balkonove dveře. Ta jedna když chce ven, nebo domů sedí a mňouká. A ta druhá si škrábe. Kolikrát je pouští domů balkonovým oknem Axis. Slyší kočku z venku mňoukat, jde k dveřím a otevře ji.
No akorát ten lov myší. Každej den donesou min 4 myšáky. Většinou je pohodí venku. Ale občas se přijdou pochlubit dom. Vydal jsem nařízení, zavírat a kočky pouštět přez ,,cenzuru" jen dveřma. Zatím to nařízení porušuje manželka a Axis. Pustěji kočku dom bez cenzurní procedury. :vztek:

duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Naše kočky

#738 Nový příspěvek od duchodce »

Až bude ten lotr větší tak možná budu o kastraci uvažovat. Mě jde o to jestli je možno něčím ty "značky " kolem dveří cizích koček něčím převonět aby ty první výlety kotěte ven zase neskončili útěkem za nimi.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#739 Nový příspěvek od Britt »

Já už jsem z tý čůzy tak vyhoukanej, že hledám maso na guláš a čtu KELIŠKA. :jazyk:

Obrázek

Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#740 Nový příspěvek od oco13 »

Ja mám doma vykastrovanú všetku zverinu a aj tak mi z dvoch kocúrov jeden zmizol. Aspoň sa utešujem tým že som ho nenašiel zrazeného na ceste, tak je možno niekde kde kocúr chýbal :-/

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“