Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktorov"

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktorov"

#1 Nový příspěvek od drummer98 »

Ahojte , obraciam sa na vás, miestnych odborníkov, s prosbou o pomoc. Mám pracovať na priebežnom "rešérši" na tému "skúšanie spaľovacích motorov traktorov" dostal som velmi jednoduché :zapomel: pokyny na vypracovanie , lenže v aktuálnom stave našich krajín je nemožné sa dostať už druhý mesiac do školskej knižnice , čiže mi nezostáva nič iné ako hladať po internete , ale bohužial som zatial velmi málo úspešný :( zadanie znelo : " Treba vyhľadať literárne zdroje na spracovanie kapitoly „Prehľad o súčasnom stave riešenej problematiky doma a v zahraničí“ so zameraním na skúšanie spaľovacích motorov traktorov a vyhodnotenie skúšok. Vyžadujem aby medzi citovanými zdrojmi bolo minimálne 10 zdrojov z cudzojazyčnej literatúry (angličtina, nemčina), od zahraničných autorov, ktorí sa problematikou skúšania spaľovacích motorov traktorov zaoberajú. Treba vyhľadať testy OECD, ktoré súvisia s danou problematikou. "
nemčina je pre mňa off , takže zostáva tak angličtina , aj to len tak slabšie ,ale dohladať nejakú zmyslupnú literatúru po anglicky ktorú by som vedel citovať v zdrojoch je pre mňa skoro nemožné . Tak som vás tu prítomných chcel poprosiť či by ste mi niekto nevedel poradiť nejakú konkrétnu knihu , autora , prípadne ak máte niečo , kludne aj aspoň po česky/slovensky doma , naskenovať alebo poradiť , alebo ak viete aj po nemecky niekto tak pomocť mi vyhľadať online nejaké články alebo knihy , bol by som neskutočne rád , moc dúfam že sa tu nájde aspoň niekto taký , lebo termín odovzadnia je koniec mája a ja už začínam byť veľmi bezradný :( :'(
Z5611

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#2 Nový příspěvek od Antony30011 »

A o vedeckych webech ti vedouci nerekl? Web of science, scopus, google scholar, science direct atd atd. Inspiruj se autory a knihami autoru BP, DP a DiSP na podobne tema. Jedna takova dobre zpracovaná a obhajena prace obsahuje desitky citaci. Ale neulehcuj si praci opisovanim z techto praci, je ti cesta do pruseru ;-)

Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#3 Nový příspěvek od drummer98 »

ahoj , dík za super weby , hneď som našiel pár "cestičiek" aspoň čoho sa chytiť pri písaní , a no veduci mi napísal len pokyny čo požaduje , ale nejak konkrétne ma nenasmeroval :( ale myslím že na tých weboch nájdem vačšinu vecí čo budem potrebovať :friends: díky
Z5611

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#4 Nový příspěvek od Antony30011 »

To je teda nic moc vedouci. U nas se tyhle weby resili prvne, pres klicovy slova tam najdes vic a z celyho sveta jak z knihovny. Doporučuju vyfiltrovat narody, xo umi anglicky stejne jako my. Nehledeh v UK, USA atd, to nedas. Ale treba Srbove, to je krasna anglictina :D

Vanicko
Příspěvky: 85
Registrován: pon bře 18, 2019 7:13 am
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#5 Nový příspěvek od Vanicko »

Zdravím

Našiel som len toto...
Je to článok z Mechanizace 1/2020. Je to porovnanie podvozkov na ťahačoch JD v skúšobnom centre v Nebraske.
Druhý článok ktorý som našiel na nete je všeobecne o skúšaní traktorov...

Dúfam že pomôže a že bude zaujimavý aj ostatných ktorý si ho budú čítať... :)

https://ulozto.cz/file/hjg6gDQK9Ykt/zko ... -a-kol-pdf

https://ulozto.cz/file/kz0dxYNJLaZI/nti-jihn-deere-pdf

Inak študuješ na SPU alebo v Čr? Ak to není tajne tak aký odbor? Kľudne aj SZ... Ja chodím na SPU
Naposledy upravil(a) Vanicko dne pon kvě 18, 2020 10:30 am, celkem upraveno 1 x.
Mám rád traktory pre radosť, radosť keď niečo utobia a radosť keď nemusím ísť z poľa domov peši...

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#6 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ad mechanizace atp. Z profipress se dají ke studijním účelům články vytahat z archivu v PDF. Mě třeba úroda apod hodně v DP pomohla, hlavně porovnávání z praxe

Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Re: Pomoc s bakalárkou "skúšanie spaľovacích motorov traktor

#7 Nový příspěvek od drummer98 »

Vanicko: cau popozerám , vyzerá to fajn a som dopravák na SPU :)
Z5611

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“