Kotel na koupání

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Kotel na koupání

#1 Nový příspěvek od Leo »

Dávám to tu jako zajímavost, je to kotel na koupání, zespodu vyhřívaný...
https://dum.bazos.cz/inzerat/127579561/ ... a-vana.php

Prodám litinovou lázeňskou vanu (čany - чан для бани). Rozměry 1,5m-33900Kč, 1,8m-44000Kč, 2,1m-72500Kč. Tato tradiční lázeň je užívána pro relaxaci, celkovou regeneraci organismu, posílení metabolismu, rozmrazení manželky, stmelování kolektivu.. (Koupací sud - finská vana, hot tub, káď, chan)

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek


Takže se v tom vykoupete, a pak navaříte pro celou dědinu... :smich: :smich: :smich:
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kotel na koupání

#2 Nový příspěvek od Leo »

Pak tu je vyhřívaný koupací dřevěný sud...
https://dum.bazos.cz/inzerat/126378314/ ... ny-sud.php

Nabízím na prodej nový, nevyužitý sud s průměrem 1,6m s vrchním lemem a víkem a hliníkovými kamny. V ceně jsou dále lavičky,policka,schůdky a obruče.
Cena za sud 30999,- bez DPH v případě po domluvě.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Dávám to tu jako inspiraci, kdyby někdo chtěl ušetřit za elektrické ohřívání bazénu nebo výřivky..
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kotel na koupání

#3 Nový příspěvek od Leo »

Těch koupacích sudů je tam víc, pro inspiraci - https://dum.bazos.cz/inzeraty/koupac%C3%AD-sud/
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Kotel na koupání

#4 Nový příspěvek od Brendak »

Teče nám zásobník na teplou vodu , tak by se to hodilo. :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kotel na koupání

#5 Nový příspěvek od ota »

Jo něco podobnýho měl známej. Velkou dřevenou nádobu a ve stěně byly nerezový kamna. Samozřejmě vyrobený k tomuto ůčelu. Žádný bastl. Prej je to moc dobrá věc. V zimě natopíš a už se venku cákáš. :vysmech:
Jestli to ještě má nevím. Byl to takovej chvilkovej hyt.
Ale co se týká liťinovejch škopků, ale kuchyňské velikosti tak to mě mordavali kluci z Ukrajiny, kdybych na inzerci potkal ihned mají zájem. Jak je na obrázku ten velkej tak oni chtějí malej. Mají vyzkoušeno i kolik litrů. Doma to v létě vezmou ven podle počtu hostů velikost škopku a na ohni v tom vaří pro celou sešlost. Už jsem tu taky psal když jdeme společně někam posedět, oni mají ráďi když je uplně plný stůl jídla a piťí. Užďibují, povídají, sem tam se napijou a povídají. Češi do sebe navalí jídlo, a pak pijou. A schlastaji se a po 5 hodinách jdou dom. To oni ne. Seďí třeba do rána a neopijou se vůbec a jídlo stále mají a sem tam pojeďí. U nás každej po 20 minutách prázdnej taliř a oni mají hodiny stále trochu na něm něčeho.
No to jsem odbočil. Ale tyhle kotle je prej prima věc co povídal známej. Nikdy jsem v tom neseděl tak nevím.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Kotel na koupání

#6 Nový příspěvek od chobotek »

Ten koupací sud měl v plánu sychrovak? Kde vůbec je?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Kotel na koupání

#7 Nový příspěvek od Brendak »

Ota: S tím plným stolem je to úplná pravda. Nacvaklý stůl a když po čase donesou další jídlo , tak se to i sesypává ze dvou talířků na jeden , aby bylo místo. Štamprla pálenky a zapít nealkem a zajíst. To je davaj nalivaj a bery bery a bez jídla by byl člověk pod stolem. :pivo: :grc:

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Kotel na koupání

#8 Nový příspěvek od honzauta »

Já jsem začínal s IBC kontejnerem + doma poslátáný kamna na ohřev ( tlakovka od kompresoru, uříznutý dýnko z jedné strany, dole litinový rošt, nahoře had z trubek, místo dýnka navařená plotna s dvířkami. Vše propojené hadicemi.
Po pár letech jsem dokoupil káď na ryby - to už byl luxus, kamna zůstaly původní.
Po dalších pár letech jsem se zmohl a nechal si poláky dovézt goraczu beczku s laminátovou vložkou a vestavěnými kamny. Většinou se chodíme čachtat v zimním období, 3 - 4 hodiny natápím a pak hup do teplé vody, občas se schladím na lehátku, či ve studeném bazénu, případně, když je sníh tak se vyválím ve sněhu. Potom člověk spí jako zabitý....

malotraktor
Příspěvky: 2059
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Kotel na koupání

#9 Nový příspěvek od malotraktor »

Kluci provozují na záhradě něco podobného. Hliníkový sud z mléčnice z kravina. Honí vodu čerpadlem přez vojenskou sprchu. Je to zatím takové provizorní, ale sranda s tím je.
Nevěř všemu co si myslíš

Vizir
Příspěvky: 47
Registrován: úte lis 10, 2009 10:54 am
Bydliště: Vsetín

Re: Kotel na koupání

#10 Nový příspěvek od Vizir »

Jo čany na Ukrajině 8)
Za úplňku, v měsíčním světle, když mrzne a všude kolem jiskří sníh.
Všichni už odpadli a ty tam zůstaneš se skvělou holkou. Rozmočení jste tak, že varhánky už máte i na varhánkách. Najednou zjistíš, že už vlastně svítá a vůbec se ještě nechce ven... ;-)
Zetor 7245 Horal system + NSH 30 + ...

Run, you clever boy and remember...

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Kotel na koupání

#11 Nový příspěvek od filip »

Loni byl ten litinovej velkokotlik na guláš tady ve šrotě, nenapadlo mě na co je to dobré, těžké jak sviňa, sotva jsem s tím zahoupal. Ani nevím jestli to někdo zachránil.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kotel na koupání

#12 Nový příspěvek od ota »

Ty kotlíky jsou drahý jako sviňa. Kor ty mosazný. I ty litinový. Co povídali kluci u nich doma je to ještě dražší, proto to schánějí tady. Tam to v kovošrotě nikdy nepotkáš! 8) Dědí se to a to by nikdo neudělal aby to vyhodil! :pohlavek:

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Kotel na koupání

#13 Nový příspěvek od honzauta »


Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Kotel na koupání

#14 Nový příspěvek od Širon »

Oto s tím jídlem máš pravdu. My s naší bandou jsme neplánovitě přešli taky na jejich způsob. Máme pořát co uždibovat a jedem takhle třeba do rána, když je příležitost. Dřív jsem šel na slezinu najedenej a jen lil pivo. Teď jdu hladovej ,jen se večer umyju a mažu. Přijdu v klidu dám kávu,zobnu,pivko, panáček,kytara,zobnu,zabékáme, pivko, zobnu, panáček ..................jejda je pět ráno........no a co?....... Kruci už aby se zase mohlo.
ObrázekObrázek
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Kotel na koupání

#15 Nový příspěvek od Joe66 »

Oto to odkial mas ,ze sa ukrajinci ,,nesundaji,, a ze len uzdibkuju z jedenia a pomali popijaju :vysmech: Na ukrajinu som chodil dost casto + vedla mna byvali ukrajinci ,este aj byvaju v podnajme dlhe roky a ti si ,,uzdibkuju,, z jedla to hej ale piju ako duhy a Nadoraz do rozdrbania!!! A to iste aj na ukrajine :smich: Ked naposledy prisla susedka ukrajinka z ukrajiny na navstevu na kavu tak sa stazovala,ze muz doma mal volny vikend a s kamosmi vypili REKES rumu za vikend !!!! Rozumies? Rekes !!!!! :jazyk: :pistol: Ja ked som s nimi par krat pil tak sa jedlo ale pripijalo sa vodkou s dvojdecakou co u nich bezny standard :jazyk: :smich:

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“