Zpožděné odbrzdění Transit

mechanické, kapalinové, vzduchové, netěsnosti, zapojení, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1456
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Zpožděné odbrzdění Transit

#16 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, měl jsem něco podobného taky u Traťsita, ale se spojkou, když jsem po přeřazení nakrmil hříbata, tak začala klouzat, koupil jsem komplet spojku včetně setrváku a pořád stejný, pak hlavní válec, potom pomocnej, pořád stejný a nakonec v Benešově na dovolený hadičku za 3 200,- a je klid, celá tahle peripetie mě vyšla na bezmála 30 000,- .

malotraktor
Příspěvky: 2113
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Zpožděné odbrzdění Transit

#17 Nový příspěvek od malotraktor »

My jsme na hadice měli podezření od začátku, ale bylo nám divné, že obě strany naráz. Možná to začalo na jedné a nevšimli jsme si toho. Ke konci to bylo doslova utrpení s tím jet. Abych se tomu vyhnul snažil jsem se brzdit motorem.
Všechno jsem mastil sám, tak jsem se vešel do tisíce. To počítám i malý hasák který jsem koupil na povolení holendrů na trubkách. Vím, že to byla zhovadilost, ale věřím, že to víckrát dělat nebudu. A kdyby, tak se to uřeže příště.
Ke spojce vede u našeho stařečka lanko.
Nevěř všemu co si myslíš

kbulda
Příspěvky: 348
Registrován: ned pro 15, 2013 1:15 am
Bydliště: u Mělníka

Re: Zpožděné odbrzdění Transit

#18 Nový příspěvek od kbulda »

No, já jsem to taky hledal a laboroval s tím tři dny, než jsem na to přišel. Po povolení šroubení hadička / pevné potrubí, zmáčknutí pístku sikovkama, to bylo jasný. Bylo to ale jen na pravé straně, levá byla dobrá.

Odpovědět

Zpět na „Brzdy“