Vrták na rameno UNHZ 750

hydraulické okruhy, pístnice, hydromotory, netěsnosti, orbitroly, oleje, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Vinař
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 09, 2017 8:54 pm
Bydliště: Ivančice

Vrták na rameno UNHZ 750

#1 Nový příspěvek od Vinař »

Zdravím všechny vespolek a mám dotaz:Mám nakladač UNHZ 750 a chtěl bych na rameno namontovat půdní vrták-budu sázet vinici a nechce se mě skákat po hydrovrtu....
Prosím o radu.Můžu po odmontování drapáku namontovat hydromotor-JAKÝ TYP?Počítám,že po sešlápnutí pedálu na sevření drapáku se roztočí vrták,po sešlápnutí druhého pedálu se vrták bude točit opačně?Jel bych středem řádku a vrtal vpravo-vlevo.Má s tímto někdo zkušenost?Díky za reakce předem,případně hydromotor nabídněte,koupím.Zdraví Roman

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4221
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: vrták na rameno UNHZ 750

#2 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj tak určitě to reálné je ;-) Ted záleží jakej zvolíš hydromotor a taky jakej průměr bude mít vrták? Ale tohle ti musí někdo poradit kdo se vyzná pořádně v hydraulice a nebo to vyzkoušet 8) Protože vrtací soupravy maj hydromotor jak kráva a ještě převod, tak mám obavy že to hydromotor na přímo nemůže utáhnout....
At se daří a dodej prosím fotky zajímá mě to. Dobré by bylo aj video.... :smich:

Vinař
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 09, 2017 8:54 pm
Bydliště: Ivančice

Re: Vrták na rameno UNHZ 750

#3 Nový příspěvek od Vinař »

Dnes jsem volal chlapovi,co vyrábí hydrovrtačku na traktorbagry,řekl,že to pojede i na UNHZ,takže to koupím,nebudu nic vyrábět a pak pošlu fotky.Bude to až tak začátek března,až se trochu oteplí.Díky za názor,Roman

Wosa33
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 21, 2023 9:40 pm
Bydliště: Vyšší Brod

Re: Vrták na rameno UNHZ 750

#4 Nový příspěvek od Wosa33 »

zdravím, podařilo se nějak vymyslet ten vrták a jak to fungovalo

Odpovědět

Zpět na „Hydraulika“