Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
HONZAD
Příspěvky: 438
Registrován: pát čer 19, 2009 6:15 pm
Bydliště: Brno - venkov

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#151 Nový příspěvek od HONZAD »

V případě havárie mi ten papír nepomůže, s tím počítám. Pravděpodobnost, že se něco stane, není tak velká. Tak často zase s redaktorem nejezdím. Řeší to tu Policii.
DYKu - poplatek se nestanovuje = je to zadarmo.
Yanmar Fv230D
Mt8-70 MINI
2xFortschritt E931.50 + jeden předělaný na 4takt, zahradní rider MTD Gartenmobil 8/760 HA
Čím jsem starší, jsou jsou moje hračky dražší.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#152 Nový příspěvek od DYK »

Ať tak či onak - kdyby byl tento papír více dostupný, šel bych do toho "rizika" a použil ho a jezdil. Bez něho je to na trest smrti bez ohledu, jestli se něco stalo nebo ne.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#153 Nový příspěvek od oco13 »

Dyku a nedá sa dostupnosť tohto papiera ovplyvniť pri komunalnych volbách? zvlášť ak je traktoristov viacero. :hm:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#154 Nový příspěvek od DYK »

Takovéto papíry jsou pod rozlišovací schopnosti volených. Když mu úředník řekne, že to nejde tak se s tím spokojí.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#155 Nový příspěvek od oco13 »

Počkať, počkať , ja som sa nejako stratil alebo som niečo prehliadol.
Kolega tento papier vybavoval na obecnom úrade, kde sedí úradník čo ho vydáva. Nad ním sú poslanci a richtár. Teda ak schôdza alebo richtár úradníkovi vydá pokyn, tak úradník bude razítkovať papier všetkým traktoristom z tej obce. Alebo ak to na scôdzi odhlasujú ako všeobecne záväzné nariadenie. Teda aspoň na svk je to tak, len u nás sú F tabulky a vydáva ich vyšší územný celok.
V čom sa mýlim?

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#156 Nový příspěvek od duchodce »

HONZAD -
Při nehodě se řeší skutečné postavení vozidel po nehodě a potom stav vozidla a řidiče. Pokud budeš chytrý tak si upravíš osvětlení blinkry, stopky , rozteče, výška atd. podle vyhlášky.V některé jsou i pohledové úhly .Všechny použité komponenty musí mít ty potřebná E. I za cenu že na to přejetí se tam namontuje baterie pokud ten stroj nemá dynamo /alternátor. Prostě tyhle signalizační prvky musí sedět. Při případné nehodě se přihlíží ke skutečnému stavu a ne jestli to někdo viděl nebo ne . Zrovna tak přípojné zařízení pokud to jde, ale aby ztratil přípojné vozidlo tak snad to tak seševcované mít nebudeš.Samozřejmě že zodpovídáš za provedení jako konstruktér a za funkčnost jako řidič ,ano vše je na tobě.Papír tě chrání jen od toho ,že policie přijede - neměl jste tu s tím co dělat ,vaše smůla. Důkladně si proklepni pojišťovnu ať ti na papír vysvětlí v kterém případu se povinnosti zprostí. Budeš se divit a podle toho vyber pojišťovnu.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Jeňór
Příspěvky: 211
Registrován: úte kvě 17, 2016 7:44 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#157 Nový příspěvek od Jeňór »

Zdravím,onehdá jsem tady psal o SPZ na Yukona,tak se zadařilo a SPZ mám. Musel jsem udělat dovozovo stk+em. Všecko mě to stálo kolem 5000kč.,ale mám klid.

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#158 Nový příspěvek od kucmar »

Super. Sice to něco stálo, ale za ten klid v duši to stojí. V případě problému na cestě ( nehoda nebo kontrola), se ti těch 5 tisíc vrátí mnohonásobně (pokuta je v tomto případě 5-10 tisíc + bonus ztráta řidičáku)

Jeňór
Příspěvky: 211
Registrován: úte kvě 17, 2016 7:44 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#159 Nový příspěvek od Jeňór »

Jojo, ale byl to trochu boj,p.řed. ve Wisconsinu mě řekl že kvůli mě TP nevidá,protože už to přihlásit nejde z nařízení ministerstva kvůli emisám.
Paní na ůřadě si ofotila ty moje papíry a že to zkusí pozištovat. Pak mě řekla že to poslala na ministerstvo a odpověděli jí že s přihlášením není problém.
Takže záleží na člověku.
Na STK o žádné nové vyhlášce kvůli emisím nic nevěděli.
Takže hlavně že to klaplo.

luky.xjr
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 24, 2009 1:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovezené japonské traktory bez RZ - Nesmí na silnici!

#160 Nový příspěvek od luky.xjr »

Tak pokus vyřídit výjimku nevyšel, je potřeba souhlasné stanovisko policie,vše co jsem měl jsem jim poslal na epodatelnu a cca za 3 týdny přišlo nesouhlasné stanovisko.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“