Kde koupit Japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Radek Bílek
Příspěvky: 84
Registrován: sob pro 19, 2020 10:13 pm
Bydliště: Kolín

Re: Kde koupit Japonce?

#631 Nový příspěvek od Radek Bílek »

honzaPP :
Ale za tu cenu to nemá konkurenci prostě cena - výkon to vychází nejlépe . O kvalitu zpracování bych se nebál viz . můj předchozí příspěvek . Samozřejmě prodejce neznám a nedělám si o něm iluze . Ale když jsem sháněl traktor já tak 95% inzerátů bylo od překupníků a také jsem ho od něj i koupil . Paradoxně byl i z Hradce Králové :)

Uživatelský avatar
Milan vesničan
Příspěvky: 127
Registrován: sob dub 06, 2019 7:09 pm
Bydliště: vysočina

Re: Kde koupit Japonce?

#632 Nový příspěvek od Milan vesničan »

Radek Bílek píše: úte bře 16, 2021 11:16 pm honzaPP :
Samozřejmě prodejce neznám a nedělám si o něm iluze .
Prodejce je v pohodě, já tam koupil 2 roky zpět. Původní stav, všechny úniky atd. jsou přiznaný. Pán mě tam nechal jezdit po lese, kdo ví jak má traktor traktorovat, tak lecos pozná a odhalí. Ke stroji jsem dostal i druhé pneu, ale též letité. No lepší jak drátem do oka. Lokalita, je to taková menší osada bych řekl. :)

Obrázek

honzaPP
Příspěvky: 669
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: Kde koupit Japonce?

#633 Nový příspěvek od honzaPP »

Tak na základě příspěvku Milana vesničana jsem dneska volal pánovi na to Hinomoto. Pán byl velice vstřícný a říkal,že na traktoru žádné úniky oleje nejsou, opravdu ho denně používá...doprava vody ke konim a tak. Mechanicky se zdá být taky vše vpořádku - nikde nic neklepe. Mám z toho celkem dobrý pocit.

Tak už aby to vláda trošku uvolnila a já se na něj mohl jet podívat. Aspoň mám čas sbírat informace.

Na nějakém USA fóru jsem četl, že když date na tohle Hinomoto čelní nakladač a nepoužijete dozadu proti váhu tak odděláte postupně převodovku.......může na tom být něco pravdy?

Tady se všude dočitam jak jsou Hinomota že všech japonců nejvíc předimenzovaný a nejfestovnější, tak mi to nějak nesedí......

Jinak co jsem tady pročítal vlákna různých uživatelů tak před Vámi musím smeknout jak jste chlapi všichni zruční. Je to pecka co si dokážete všechno doma za ty vaše krasavce vyrobit 8) a je super že tu ty informace takhle sdílíte. Snad se budu moct taky jednou podělit ;-)
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#634 Nový příspěvek od ladiki »

toto Hino má uživatel j.kubec...třeba bude sdílný ;-)
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=77968

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Kde koupit Japonce?

#635 Nový příspěvek od kucmar »

To, že trpí přední náprava s nakladačem, je jasné. Tím pádem dostává na prdel taky převodovka, při pohonu 4x4. Logicky vzato, když se přední náprava točí o něco rychleji než zadní a není možnost při zatížení prosmyknutí kol, je asi jasné, který komponent to nejvíc odnese. To je asi ten důvod, proč dostávají zabrat převodovky( na všem).

honzaPP
Příspěvky: 669
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: Kde koupit Japonce?

#636 Nový příspěvek od honzaPP »

Tak to Hino už je pryč. Než mě mě korona pustila tak mi ho někdo vyfoukl. Koukal jsem že se další prodává v Opavě.
https://www.sbazar.cz/japonsketraktory/ ... -23-hp-4x4
Máte někdo zkušenost s prodejcem?
Druhé je zas na druhé straně republiky.....a ještě bez DPH.
https://www.sbazar.cz/manaposledni/deta ... -e2304-4x4

Přemýšlím,že ho vezmu i bez nějakého velkého zkoušení. Protože v mém rozpočtu nic silnějšího neseženu, ani moc nevím co na tom kontrolovat......jestli někde sákne olej.....na všechno mi prodejce může říct: Pane za tyhle peníze.....a vlastně by měl pravdu,ne? 😂
A vše ostatní předpokládám bude funkční nebo mi snad prodejce sdělí po telefonu......Už bych chtěl vrčet po zahradě a připravovat se na brambory .....

j.kubce zkusím kontaktovat,ale co jsem viděl u něj ve vlákně je s Hinem spokojený a tahá s tím v hrozném pekle 😂 to u mě budeme jezdit jen po pěkné rovince.
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#637 Nový příspěvek od oco13 »

Chlapci v Kubíne asi zlacňovali https://www.malotraktorymk.sk/3053olmb/ ... D-d699.htm aj keby to malo len 12Hp tak na zahradku to stačí. 8)

JardaCNC
Příspěvky: 2354
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kde koupit Japonce?

#638 Nový příspěvek od JardaCNC »

No kromě sedačky a volantu vypadá dost hrozně.
Pokud je mechaniky funkční - ostatní se dá opravit.
Jen upozorňuji že tuším tento typ nemá vypinatenou přední nápravu. Na asfaltu či betonu (pevném povrchu) to dost trpí.
Převody i pneumatiky.
Už jsem tu jednomu dělal nové ozubené kolo. A to to má do vinohradu asi 200 metrů. Přední pneu měnil už 2x.
Ti japonci je mají jiného průměru či co.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#639 Nový příspěvek od oco13 »

Jardo to bolo len námatkovo vytiahnuté , Má tam možno aj 10 traktorov pod 3t eur. Čo je na slovenské pomery dosť zriedkavé. 8)

JardaCNC
Příspěvky: 2354
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kde koupit Japonce?

#640 Nový příspěvek od JardaCNC »

Jako já neříkám že je to špatná cena.
Jen příp. zájemce upozorňuji na nedostatky.
Když to porovnam s tím co jsem koupil já - už je to 8 let - a stroj co má skoro moje roky - táhne mě na 50 - tento asi 30-35 letý tak bych ho i bral. Už jen to lepší nasedání. :vztek:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#641 Nový příspěvek od oco13 »

Sú tam aj Kuboty ako má Vladimír len 4x4.

JardaCNC
Příspěvky: 2354
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kde koupit Japonce?

#642 Nový příspěvek od JardaCNC »

Jo máš pravdu už bych přidal raději těch 150 € a vypadá daleko líp.
I ty vlečky 1250€ = cca 33 000 Kč. To není špatná cena.


Zdenek1982
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 19, 2021 7:12 pm
Bydliště: Zlín

Re: Kde koupit Japonce?

#644 Nový příspěvek od Zdenek1982 »

Zdravím , nemá někdo aktuální info nebo zkušenost s polskými prodejcemi? Příjde mi to docela lákavé ty ceny / kvalita ( dle fotek). Díky

bigfavo
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 12, 2019 7:04 am
Bydliště: Bardejov

Re: Kde koupit Japonce?

#645 Nový příspěvek od bigfavo »

ObrázekJa som kupoval pred 2 rokmi v polsku v rzsesove, od nas to je tak 130 km co nieje vela. Isli sme tam ako laici, chceli sme traktor bez predneho nahonu. Vyber bol ale predajca nam poradil iseki tu landhope 237, na prvy pohlad traktor ako novy, motor, prevodovka, vsetko ide ako hodinky. Dohodli sme cenu, chceli sme este mulcovac ale nemali tak sme si mesiac pockali aby to doviezli naraz, dali zalohu 100 eur, traktor pred odvozom kontroluju, vymenia vsetky oleje aj filtrea dovoz zadarmo. Za mna spokojnost aj s cenou, pristupom a kvalitou. Teraz sa chystam menit filtre a motory olej, vsetko dostupne na sk za rozumne ceny, nie od priekupnikov. Takto vyzeral traktor po kupe.

Obrázek

Odkaz na stranku a adresu https://traktor.com.pl/pl/

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“