yanmar EF330

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#31 Nový příspěvek od pietrobs »

Maoš pokial nutne potrebujes na silnici tak zrejme za tie peniaze neni ina moznost.Ale solis je este vcelku ok.Horsie na tom je captain..

palobobo
Příspěvky: 1926
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: yanmar EF330

#32 Nový příspěvek od palobobo »

Pietrobs: aj na mojom cinanovi boli hydraulicke komponrnty tslianske sedacka gramer s ostatne netusim.. nebolo treba sa tomu venovat.

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#33 Nový příspěvek od pietrobs »

Palobolo..talianske?..s tym by som sa nechvalil😀.Ja mam na japoncikovi komponenty ako eaton,nachi.Taliani su lepsi ako cina ale nedosahuju kvalit .

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3616
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: yanmar EF330

#34 Nový příspěvek od ladiki »

Pietrobs.....já už bych do takto složitého EF nešel....věřím, že obsluha musí být super, ale je tam už dost součástek, které mohou být past. Bral bych raději starší ale jednodušší typy.

Jinak takové Antonio Carraro, do kterého od samého začátku montují jen yanmar motory, dokázali samotné japonce přesvědčit, aby pro ně vyráběli motory na míru :friends:

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#35 Nový příspěvek od pietrobs »

Ladiki..ono ten moj favorit traktor yanmar ef,us 330 rada...neni az taky mladas..je to rok vyroby kolo 2005..2009..takze na svoj vek vypadaju dobre.Ano to beriem ze to bude zlozitejsie,komplikovanejsie na rozne komponenty,elektroniku.No kubota ktoru mam je takisto 2004..2005 r.v..a tiez mam nieco elektroniky,hydromechaniky v nej.Glideshift trebars..alebo potom som uvazoval este o rade FT300 od kuboty..to je uz vcelku mladas voci yanmarovi.Kazdopadne chcem nieco tazsie,vacsie a s kabinou nakolko robim pre obec udrzbu a tam si pocasie nevyberiem.Takze klima,kurenie to je to co ja hladam a samozrejme prijemne ovladatelny a komfortny stroj.Moje hlavne atributy ale kazdopadne cinana,inda som vyskrtol zo zoznamu.

Zetor15
Příspěvky: 882
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: yanmar EF330

#36 Nový příspěvek od Zetor15 »


Zetor15
Příspěvky: 882
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: yanmar EF330

#37 Nový příspěvek od Zetor15 »

Jaká je teda cenová hladina kde se pohybujes? Jaké práce bude traktor dělat? Jaká je maximální šířka bude udržovat chodníky? Nebo může mít šířku přez 140cm?

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#38 Nový příspěvek od pietrobs »

Zetor15...ty inzeraty ..ta kubota je moc lahka,ten john dere nema kabinu.Na moje potreby je cca potrebnych 1300kg+..sirka ano kolem 140cm..ale skor taky zemitejsie posadeny traktor..prace s bocnymvysuvnym mulcovacom,bubnovou kosackou 135cn zaber,odhrnanie snehu radlicou 160cm,tahanie vyklopky 2t...agregacia hydraylickej stiepacky,orba 2+1 x25 pluh..a k tomu este pohyb po vcelku sikmych svahoch..

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3616
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: yanmar EF330

#39 Nový příspěvek od ladiki »

pietrobs....tohle bys ode mě nečekal :pc: Ale.... :co?:
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1797265 ... metall.php

Zetor15
Příspěvky: 882
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: yanmar EF330

#40 Nový příspěvek od Zetor15 »

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1798677 ... kubota.php
Tenhle model jsem byl pred par lety projet a je to moc hezky svezeni a sirka de postavit do 150cm ja to tenkrat nekoupil jen pro to ze to nemelo hydrostat a ten pro me byla podminka. Kazdopadne na stranovy mulcer uz to chce vahu a sirku jinak to nekde lehne.

Zetor15
Příspěvky: 882
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: yanmar EF330

#41 Nový příspěvek od Zetor15 »

ladiki píše: čtv led 18, 2024 1:09 pm pietrobs....tohle bys ode mě nečekal :pc: Ale.... :co?:
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1797265 ... metall.php
Tohle tady ma kluk ale novejsi model uz s kulatou kabinou a dela s tim v lete sena mimo jine a jedine co tak se to cas od casu prehriva a jezdi s nastevrenou kapotou preciz jen to horko a klimatizace tomu asi davaj dost zabrat ale mozna je to jen blbej kus. Kazdopadne ma to od nova a servis origo. Jinak to ma sily dost snad kolem 80koni jestli si to dobre pamatuju

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#42 Nový příspěvek od pietrobs »

Ladiky...to naozaj necakal som ze to sem das.Ale to teda neni nic pre mna..mimo ine uz len skrz ten predny cumak co by som to u mna hned v prvej lajne zapikoval ..ono silu to ma ale klbovy alebo trebars traktor typu antonio carraro neni nic pre moje potreby.Ja mam clenity teren a ako us isto s predchadzajucich prispevkov vies ja jazdim sklony a tam by som to carraro prekotil.Zetor L model od kuboty som tiez pokukoval..ale je to o dost vyssie posadene ako ten yanmar.Ten mi snad vyhovuje najviac aj na ten bocny mulcer.Lebo ako pises to v pripade uzkeho rozchodu a zleho taziska hned dokaze traktor postavit hore ventilma.😀

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3616
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: yanmar EF330

#43 Nový příspěvek od ladiki »

nyní mám jistotu, že chceš Yanmara ;-) :)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15821
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: yanmar EF330

#44 Nový příspěvek od oco13 »

Viem že to nie je pre teba, ale AC sa robí aj v horskej verzii s otočným pracoviskom. Pre určité aplikacie to môže byť neskutočná vychytavka. Celkovo čo pozerám videá na YT tak AC sa mi javí ako top a hneď za ním americký Ventrack (neviem či to dobre píšem. Z hladiska rozsahu použitia. To len na okraj AC v tej horskej verzii nemá kabínu a oba tieto typy stoja skoro 40 tisíc ojro.

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: yanmar EF330

#45 Nový příspěvek od pietrobs »

Jj Ladiki.Tych 15tis mam vyclenene...cize AC je mimo hru ..ale nehovorim ze to neni dobry stroj.Urcite ma svoje vyhody oco.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“