Jakého japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Jakého japonce?

#616 Nový příspěvek od pietrobs »

Inzerat s tou bb260 uz zmizol..

dvk
Příspěvky: 1690
Registrován: pon bře 01, 2010 3:59 pm
Bydliště: CZ

Re: Jakého japonce?

#617 Nový příspěvek od dvk »

Ahoj, chci se zeptat, můžete někdo napsat nějaké reference na firmu Bios Import ? https://www.biosimport.cz/ Kamarádovi se tam nějaký traktor pozdává, jen si nejsme jistí, jak to s těma jejich repasema je a máme to dost daleko. Díky.

lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Jakého japonce?

#618 Nový příspěvek od lezgy »

ladiki píše: pát úno 16, 2024 1:29 pm ten prodej na SK za 2023 hlavně ukazuje, že to není ani tak o kvalitě, jako o prodejcích....
Yanmar určitě není nekvalitní, Iseki tam ani není...Překvapil mě Solis a Farmtrac řekl bych na úkor Kioti a Bransonu, ale opět vidím šikovnost prodejců Solisu a Farmtracku, kterých je na SK více a dohromady udělají pěkná čísla.

Co sleduji prodej malotraktorů z druhé ruky, tak na SK je mnohem více nabídek jetých traktorů než v ČR...
Cau
To Máš odkiaľ?

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3616
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jakého japonce?

#619 Nový příspěvek od ladiki »


lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Jakého japonce?

#620 Nový příspěvek od lezgy »

J dik
Šedý dovoz tam tým pádom nefiguruje.... Preto som sa pýtal, sa mi nezdalo....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jakého japonce?

#621 Nový příspěvek od oco13 »

Myslím že štatistika nevie rozlíšiť šedý dovoz a predaj jazdenky medzi sukromnými osobami. :typek:

lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Jakého japonce?

#622 Nový příspěvek od lezgy »

No jak mu pri predaji a výkaze zadáš "stroj na súčiastky".... Co asi zadávajú myslim

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jakého japonce?

#623 Nový příspěvek od oco13 »

U mňa nebola žiadna faktúra žiaden výkaz , zmluva ako keď kupujem auto na inzerát. :typek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Jakého japonce?

#624 Nový příspěvek od ota »

Kurde včera vplul na bazoš tenhle kousek. Ještě stále nemám Korunky na něj. Ale ten by se mi líbil. Nemá někdo zkušenost s tímhle typem? Musím ještě vydržet. Myslím, že i cena ujde. Sleduji tohoto prodejce a vcelku prodává traktory. Není to na kvanta. Už jsem u něj viděl 2 pěkný traktůrky. Většinou do 14 dnů jsou pryč. Myslím, že tenhle bude taky brzo pryč.
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1843967 ... 6d-4x4.php

Obrázek

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4435
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Jakého japonce?

#625 Nový příspěvek od Peter768 »

Je to pekný strojček. Len ak je jeho maximálka do 15km/hodinu, tak je to slimák / helemýžď :smich: To jedine okolo domu, ale bez TP a EČ je to obmedzujúce.

honzaPP
Příspěvky: 679
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: Jakého japonce?

#626 Nový příspěvek od honzaPP »

ota píše: pát dub 19, 2024 1:01 pm Nemá někdo zkušenost s tímhle typem?
Obrázek
Otíku myslím, že Rokur mám Micinu řady MT. Sice asi o generaci starší, ale to by nemělo tak vadit. Ale bez boudy. Obecně tu japonci s boudou od pravidelně přispívajících členů nevídám. Vždycky maximálně nějaký výkřik a pak zas ticho.

Peter: No doufám, že tohle všechno Ota dávno ví a počítá s tím :)
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15817
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jakého japonce?

#627 Nový příspěvek od oco13 »

Peter768 píše: pát dub 19, 2024 1:21 pm . Len ak je jeho maximálka do 15km/hodinu, tak je to slimák / helemýžď :smich:
Peťo Shiba dáva na plný kotol 13,5km/h. Raz za čas idem do dediny na zberný dvor vyviezť bio odpad, podla gps v telefone idem tak 8 - 9km/h. Nemám pocit že by ma to obmedzovalo, Variny chodia ešte pomalšie. :ano: Domadely mi chodili aj 40 ale to bol strach v očiach a zadkom by som cvakal klince na polovicu. :typek:

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4435
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Jakého japonce?

#628 Nový příspěvek od Peter768 »

No už sa mi stalo že som išiel na mojom Mitsubishi a dvojtakt Agzat bol rýchlejší. :smich: :smich: :smich: Mladý chalanisko asi s tuningom... :smich: :smich:
Ja na tom mojom slimákovi nedávam plný kotol, tak sa mi to zdá pomalé...maximálka 14. Reálne idem možno 10km/h.

honzaPP
Příspěvky: 679
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: Jakého japonce?

#629 Nový příspěvek od honzaPP »

Mám to dost podobně, když jedu s japoncem tak to šimrám max. kolem 1800ot a s PéFkou ho v pohodě předjedu :smich: i s vlekem :smich:
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Jakého japonce?

#630 Nový příspěvek od ota »

Kluci koukám po těch traktorech a tyhle větší mají 30km/h. Má to 30 koňí a to by fakt bylo pomalé. Chci právě s kabinou. A tady se mi zdá ten traktor nižší, než třeba ty jiné typy. Abych mohl pak s ním třeba do kůlny zajet. Budu stejně sebou muset vzít metr a poměřit. Ale co už, zvětším kůlnu přeci! :smich:
Jinak zatím jezdím s domáden všude. Po silnici taky. Zatím to u nás na konci světa tak nějak jde. A když bych potřeboval tedy přisně, tak bych jel asi 300m po silnici a pak můžu polní cestou, která je teď i pro osobní auto sjízdná. Až do našeho lesa. Teď jezdím po silnici, je to pohodlnější. Ale po té cestě by to šlo i s furou.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“