Traktory ISEKI řada TA

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Radek Bílek
Příspěvky: 84
Registrován: sob pro 19, 2020 10:13 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#31 Nový příspěvek od Radek Bílek »

Podívat se za kolegou mám určitě v plánu . Rychlost pojezdu moc neřeším všechno mám na dojezd do 5km . Vím , že to jede maximálně 14km/h . Zetor samozřejmě rychleji , ale nejezdil jsem s ním na plný plyn takže jsem jezdil třeba někde kolem 20km/h . Já si jen dělám se starosti s váhou traktoru ono je něco jiného táhnout 4t za traktorem který má 3t a nebo 2,5t za traktorem který má 1,2t alespoň tolik uvádějí na tractordata u TA250 přesně 1159kg . Nicméně Zetora téměř nepoužívám a proto půjde do světa a rád bych ho nahradil něčím menším asi tak .

andre.marek
Příspěvky: 640
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#32 Nový příspěvek od andre.marek »

Jestli je to 5 km po cestě, tak bych na Japonce z šedého dovozu zapomněl - kvůli SPZ. :'(
V dnešní době mám strach jezdit po vesnici, natož, abych se vydal někam trochu dál.

Radek Bílek
Příspěvky: 84
Registrován: sob pro 19, 2020 10:13 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#33 Nový příspěvek od Radek Bílek »

Ano o tom vím , ale to moc neřeším většinou jezdím po polní cestě přes silnici jen přejedu ...........

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Traktory ISEKI řada TA

#34 Nový příspěvek od oco13 »

Traktor nekupuješ na dva tri roky a situacia sa môže velmi radikalne zmeniť. Ja som tiež sekal frajera, že všade dojdem po polňačkách a tri roky..... a nedojdem. Tak doplňam veci na traktor aby som dostal F značky.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Traktory ISEKI řada TA

#35 Nový příspěvek od Pavel »

oco13 píše:Pre slovákov- na FB mi v Trnave vyskočila nejaká firma čo robí prelisy a rozširuje disky. Samozrejme, že sa mi to hned aj stratilo, ale aspoň sa dá hladať v meste Trnava. :typek:
bud to byl zolvik a nebo juraj mazgut na slovensku odnas berou tyhle dve firmy obcas kola

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Traktory ISEKI řada TA

#36 Nový příspěvek od oco13 »

Bol to tento inzerát https://auto.bazos.sk/inzerat/117866381/Pito.php neviem či chalan má firmu alebo to robí ako koníčka
Rozsirujem disky
zmena ET
( prevarky )

Meno:

Dodo

Telefón:

0905403420

Lokalita: 919 26 Trnava

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Traktory ISEKI řada TA

#37 Nový příspěvek od ladiki »

takeuchi: pěkná práce. Jsem zvědavý na finále ;-)

dixx-jack
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 15, 2018 10:53 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#38 Nový příspěvek od dixx-jack »

Radek Bílek píše:Děkuji za nabídku . Nejsem přímo z Kolína , ale od Zásmuk . Asi bych o tom uvažoval .
tak to pak máš ke mě přes kopec.Mám to do zásmuk 8 km. Kdyžtak napiš SZ a domluvíme se

Radek Bílek
Příspěvky: 84
Registrován: sob pro 19, 2020 10:13 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#39 Nový příspěvek od Radek Bílek »

dixx-jack píše:
Radek Bílek píše:Děkuji za nabídku . Nejsem přímo z Kolína , ale od Zásmuk . Asi bych o tom uvažoval .
tak to pak máš ke mě přes kopec.Mám to do zásmuk 8 km. Kdyžtak napiš SZ a domluvíme se
Máš SZ

dixx-jack
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 15, 2018 10:53 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#40 Nový příspěvek od dixx-jack »

takeuchi píše:Ahoj,
co by jsme pro ty naše miláčky neudělali :roll: , raději to ani neříkat před manželkou :vztek:

Odkaz na zadní:
https://www.e-agropneu.cz/pneumatiky/32 ... -k6847.htm
Odkaz na přední:
https://www.e-agropneu.cz/pneumatiky/24 ... -k6800.htm

A ještě účet za přední kolo, vynásob si dvakrát.
https://postimg.cc/XGhd2YdW
jak si to řešil s dopravou?
našel jsem https://shop.pneu-semcice.cz/disk-8-00x ... -02-p6431/ (ještě jsem neměřil šrouby a tak)

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Traktory ISEKI řada TA

#41 Nový příspěvek od takeuchi »

Krásný večer všem, dlužím zde několik odpovědí, což se budu snažit urychleně napravit. Uchopil mě covid, tak jen občas nakouknu, jinak jsem zakotven v posteli, ale už je to lepší, tak budu odpovídat.

dixx-jack
Přední disky, které jsem použil pocházejí z řady TLE 3400, což by měla být řada TA, ale pro Evropu (asi i novější, nějak jsem to nestudoval). Mám ve vedlejší vesnici generální zastoupení Iseki pro ČR, takže pro mě není problém s náhradníma dílama, mají všechno co najdu v katalogu náhradních dílů. Tam mi také sdělili rozměr disku a ten je přesně W8x16 ET-8 110/150/6 (díry 13 mm bez kužele). Kola pasují na traktor úplně geniálně, akorát jsem musel přehodit zadní disky na maximální šíři. Traktor je při tomto obutí široký cca 1450mm a předek krásně střihá se zadkem. S dopravou disku z Německa to mám jednoduché, bydlím na hranicích, tak jsem si to nechal poslat na německou poštu a tam jsem si to vyzvedl. Pokud budeš mít zájem, můžeme něco zorganizovat, i když teď je trošku komplikované, do Německa se nesmí.

dixx-jack
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 15, 2018 10:53 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#42 Nový příspěvek od dixx-jack »

No moc dík, uvidíme co bude teď na to nějak nekvaltuju, gumy jsou už špatné ale není to katastrofa.
Když máš poblíž to ISEKI, nedal by se sehnat katalog dílů, případně nějaký rozkres? (mám jen něco v JAP a není to ono :( )
Zadní kola mám tady do šířky a odpovída to cca 146cm (jinak gumy tam mám 12,4x24 (jo je nějakých 315mm (tak ty 320tky jsou akorát)

Jinak se hlavně drž ať te to nezkolí (byla by škoda aby tvůj krasavec šel z domu :-P)

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Traktory ISEKI řada TA

#43 Nový příspěvek od takeuchi »

Pošli mi tvůj e-mail a já ti to pošlu přes úschovnu.

dixx-jack
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 15, 2018 10:53 pm
Bydliště: Kolín

Re: Traktory ISEKI řada TA

#44 Nový příspěvek od dixx-jack »

moc dík
mail máš v SZ

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Traktory ISEKI řada TA

#45 Nový příspěvek od takeuchi »

Můžeš si to stáhnout.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“