belarus152

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
JardaCNC
Příspěvky: 2349
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: belarus152

#16 Nový příspěvek od JardaCNC »

Jestli jsem si všiml dobře, tak v prvním videu je vidět že při použití aktivního příslušenství je vypnutá zadní náprava 4x2. Stejně jako u TKáčka. Pak by mě zajímalo jestli to pak nemá stejné problémy do kopce jako TK s rotavátorem apod? Pak je dost těch 150 tisíc za nový stroj s použitím 50 let staré konstrukce :-/

petrmu
Příspěvky: 7
Registrován: sob pro 22, 2018 8:34 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: belarus152

#17 Nový příspěvek od petrmu »

Já sám aktivní nářadí nemám, ale jako výhoda proti předešlému MTZ 132 výrobce uvádí možnost použití aktivního nářadí i při zapnutém zadním pohonu kol a motorové závislosti , dle katalogu ND vedou k zadnímu mostu od motoru dvě hřídele, jedna pro pojezd a druhá právě pro pohon PTO.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: belarus152

#18 Nový příspěvek od DYK »

Máš pravdu!!! Točí se mu to obráceně!!! Jsem si toho nevšiml. Proto to nemůže utáhnout!! Že to může jet 4x4 i s vývodem jsi psal a všiml jsem si toho na vieích. To je celkem plus. Na tom tvém dalším videu je myslím zrovna stroj na 16" kolech.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod


smirad
Příspěvky: 333
Registrován: pon lis 10, 2008 9:24 am

Re: belarus152

#20 Nový příspěvek od smirad »

Má někdo aktuální informace a zkušenosti s tímto strojeckem? Máte ho někdo v okolí Ostravska?Hledám něco továrně nového otci na zahrádku, u mne by to jezdilo s nožovým mulčovacem dosekavat pastviny v kopcich a mozna s čelním nakladačem vyvazet volnou stáj koním. Na práci mam zetory, tohle by měla být taková hračička a mulčovač lehce převozitelny na vozíku za autem.

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“