Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Odpovědět
Zpráva
Autor
hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#1 Nový příspěvek od hotday »

Fortschritt ZT323A/ZT325A,

zdravim vsetkych nadsencov traktorov Fortschritt novej generacie, nakolko aj ja patrim medzi fanusikov a aj majitelov, tak som sa rozhodol zozbierat co najviac informacii o tomto novom type a dat ich sem do jedneho vlakna, nakolko vlakno o ZT303 je uz dost plne a straca zmysel a prehladnost.

Vsetky potrebne informacie budu uvedene v uvode, pripadne nejake dalsie otazky je mozne sa spytat, ale s ohladom na prehladnost vlakna si vyhradzujem pravo neodpovedat na duplicitne otazky!!! aby sa nestalo to iste ako vo vlakne ZT303.

priebezne budem v texte poukazovat na rozdiely noveho typu 323 a stareho typu 303.
Podstatna informacia je ta, ze ZT325 sa od ZT323 do r.v.1990 odlisovalo v tom, ze malo zosilnenu prednu a zadnu napravu pre pouzitie v kopcovitom terene, dalsie rozdiely mi zatial nie su zname. ZT323 po r.v.1990 uz toto zosilnenie malo standardne a tiez malo pouzite ine sukolie 1. prevodoveho stupna oproti ZT325/323 do r.v.1990.

Vyroba traktorov ZT323 zacala 19.12.1983 v továrni Schönebeck, kde bol rovnako ako v jeho predchodcovi osadeny na vonok rovnaky motor ifa 4 VD 14,5 12-1 SRW s vykonom 100PS, ale prebehli jeho mensie vylepsenia ako: uprava sacich kanalov nasavania vzduchu, uprava vačkového hriadeľa a pouzitie noveho typu vstrekovačov, co malo za nasledok znizenie specifickej spotreby na 240-232 g / kWh.

pre dotahovanie hlavy bol na nemeckom fore napisany nasledovny postup:
Hlavy matice sú dotiahnuté v troch fázach kruhovo zvnútra smerom von.

1 Úroveň: 40-60 Nm
2 Úroveň: 90 - 110 Nm
3 Úroveň: 150-170 Nm

kde by ste mali ľahko olej závity a dosadacia plocha (tesnenia)

dotiahnite po 10 - 20 hodín prevádzky a znovu skontrolujte nastavenie ventilov

Uvodom je myslim ze dobre zacat odbornou literaturou potrebnou pre spravne pouzivanie a vyuzitie vsetkych moznosti traktora na 100%.
detailny opis ZT323
https://ulozto.cz/!WX20ORksHRUK/zt323-detail-popis-pdf
katalog nahradnych dielov
https://ulozto.cz/!UoLt21sISe7c/zt-320-a-zt-323-a-pdf
uzitocne cisla a grafy
https://ulozto.cz/!3hUBTwoXxNsl/zt-323-popis-pdf
hydraulika
https://ulozto.cz/!1dE1JvDvmQ0H/2177-7733-1-pb-pdf
https://ulozto.cz/!GQmNaKNocX2c/2180-7745-1-pb-pdf

Dalsou podstatnou castou traktora je spojka a jej spravne nastavenie, to som cerpal z polskeho fora:
Obrázek

pri tomto nastaveni je podstatne vediet, ze pri nastavovani M8 srobov pre spravne vypinanie pojazdovej a kardanovej lamely sa pri ZT323 musi natlacit vzduch do okruhu, potom aktivovat "nasobic = korytnacka na palubovke" (vzduchovy piest dolu pri spojke musi byt vysunuty von) a az tak sa musia nastavit M8 sroby na obrazkom definovanu hodnotu. spravne nastavenie spojky je velmi podstatne pre 100% vyuzitie taznej sily traktora.
Spojka na ZT323 pracuje tak, ze pokial clovek vytlaci len pedal a nedotkne sa elektrickeho spinaca na konci drahy pedala, tak sa rozopne len pojazdova lamela, po aktivovani spinaca sa pomocou elektricky ovladanych vzduchovych ventilov (horna cast ramu pri lavon zadnom kolese pod kabinou) nabehne vzduch do vzduchoveho valca dolu pri spojke a rozopne sa kardanova lamela.
Dalsie velmi podstatne informacie ohladom spojky, su tie, ze spojka na ZT323 pracuje v troch rezimoch:
0.neutralny: standardna funkcia, cize pedalom sa rozopne pojazd a pomocou elektricky ovladanych vzduchovych ventilov sa rozopne kardanova lamela
1.stupen: na palubovke sa zapne vypinac zajac, to v praxi znamena, ze v prevodovke sa zaradi nasobic a traktor sa rozbieha cez nasobic a ked dalej pustime pedal spojky, tak plynule prejde do pojazdu bez nasobica a obdobne ho aj vypina. tu je asi to najpodstatnejsie co treba vediet, ze nasobic krutiaceho momentu na ZT pracuje len cez kardanovu lamelu, preto je velmi podstatne, aby bola spravne nastavena spojka.
2.stupen: na palubovke sa zapne korytnacka, to znamena, ze traktor chodi cely cas cez nasobic, cize pojazdova lamela je trvalo vypnuta a pedalom spojky ovladame kardanovu lamelu. tu je dobre si uvedomit, ze pri nasobici na ZT nas drzi len jednym smerom, cize ked mam rychlosti dopredu, tak by som mal na nom ist len do kopca, lebo v prevodovke je obdobna jednosmerna spojka ako na predny nahon.

dost casto sa stavalo, ze spojka nefungovala sprave, alebo isla nadmerne tazko. ak spojka ide tazko, castou pricinou je vybehane hydraulicke cerpadlo riadenia (pod vodnym chladicom), lebo pri ZT323 je spatna vetva z orbitolu pod tlakom 50atm vedena do hydraulickych posilnovacov na brzdy a spojku. tento tlak sa kontroluje pri hlinikovom chladici je na jednej z vetiev vlozeny "T-kus" a jeden z vyvodov je zablendovany, tam sa pripoji manometer a na pravej strane nad hydraulickou nadrzou je poistny ventil, kde sa nastavuje tento tlak.
ak spojka nefunguje spravne, resp. nevypne hned na prve zoslapnutie pedala, tak je castou zavadou kvapalinovy hlavny spojkovy valcek pod kabinou, kontrola spociva v tom, ze ked zatlacite pedal, tak musi klesnut brzdova kvapalina v plastovej nadrzke pod palubovkou. ak sa hladina nepohne, alebo naspat stupa, tak je zly spatny ventil hlavneho spojkoveho valceky, ktory je umiestneny pod privodnym srobenim.
nakolko som mal tiez dlho problem so spojkou a jej ovladanim, tak som ju prerobil na ciste mechanicku s tym, ze mi vsetky funkcie povodnej kvapalinou ovladanej spojky zostali.
schema a predstavu
Obrázek

Prevodovka na ZT323 presla tiez zmenami oproti ZT303:
najpodstatnejsia viditelna zmena spociva v tom, ze namiesto 3 rychlosti su tam 4. dalej bolo zosilnene redukcne sukolie, ktore na ZT303 najcastejsie odchadzalo a taktiez doslo k zmene v pri radeni kardanu. obal prevodovky na ZT323 je rovnaky ako na ZT303, ale vnutorne prepasky su ineho tvaru a aj hriadele su ine.
schema prevodovky pre predstavu:
Obrázek
vyvod kardanu:
Obrázek
podrobnejsi popis nebudem k prevodovke uvadzat, nakolko by to bolo prinosom len pre tych, co uz mali niekedy otvorenu prevodovku na akomkolvek ZT. ked si vsimnete na obrazku vyssie, tak konstrukteri sa s tym chceli trosku vyhrat a tak urobili posuvny hriadel kardanu, co je vo vnutri prevodovky, co malo zabranit pouzitiu 6drazkovej koncovky v kombinacii s 1000ot.

poulm
Příspěvky: 4451
Registrován: pon čer 29, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#2 Nový příspěvek od poulm »

Pěkně jsi to začal,myslím,že je to dobře oddělit problematiku kolem ZT323 od ZT303, protože je na tomto traktoru mnoho inovací.
Bohužel v ČR a SR není mnoho vlastníků ZT323, ale pomalu jich přibývá,snad i mně se někdy poštěstí jím být, takže tohle vlákno určitě uvítají.

Máš pravdu v tom,že je na 323ce komplikovanější ovládání spojky,hlavně přibylo to elektro-pneu ovládání,které bývá zdrojem častých poruch.
Princip ovládání spojky a násobiče je v podstatě totožný jak u 303ky a určitě je to předmětem neustálých úprav a vylepšení,které čekají i mne k naplnění bezpečného a spolehlivého fungování všech systémů. Mám jistou představu jak to vyřešit ještě elegantněji,ale musím to nejdřív vyzkoušet, jinak se dá o tomto problému teoretizovat do nekonečna.

Co se týče volnoběžky násobiče,tak ta občas taky dělá potíže obdobně jak volnoběžka předního náhonu. Když je občas olej hustý a studený,tak volnoběžka nezabere a může se stát,že při aktivaci násobiče se traktor může úplně zastavit. Pak už je to o alchymii s oleji a jejich teplotou. Bohužel se nejedná o 100%tní násobič jako u Krystalů či jiných traktorů, které používají jako násobič planetové převody jedno nebo vícestupňové.

Dále bych dodal,že by se neměl násobič u ZTéček nechávat dlouho zapnutý,stejně jako u traktorů UŘ1,kdy je neustále v zátěži spojkové tlačné ložisko,které při aktvivaci násobiče drží pojezdovou lamelu vypnutou,ložisko tím trpí a rychle se zahřívá!!!
A ještě bych dodal,že stejně jako u traktorů UŘ1, nelze na násobič brzdit motorem při jízdě z kopce,resp.když při jízdě z kopce aktivujete násobič, tak se traktor rozjede,jako by neměl zařazenou rychlost, pozor na to,někteří už na to trpce doplatili.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#3 Nový příspěvek od hotday »

ako uz bolo spomenute, tak na ZT325 je zosilnena predna a zadna naprava. na prednej som rozdiel fakt nenasiel a to som ich mal obe vedla seba polozene. cize sa prioritne budeme venovat len zadnej.
tam zosilnenie spocivalo v tom, ze zadne portaly su uchytene o zadny most na spodnej strane 2x vacsim poctom srobov a naboj kolesa drzi len jeden velky centralny srob. vid fotky
Obrázek
Obrázek

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#4 Nový příspěvek od hotday »

Predna naprava na ZT325/323 nebola stastne vyriesena, resp. kralovsky cap nieje jeden cez celu dlzku napravy, ale dva male kratke kusy zasunute z prednej a zo zadnej strany konzoly prednej napravy, samozrejme sudruzi v NDR usetrili, ale zato zivotnost tejto dalo by sa povedat, ze nesmrtelnej casti z 303 klesla na minimum.
vyhodou ZT 323/325 oproti povodnej naprave zo ZT303 bola ta, ze mala pouzite predne brzdy z ify, co bolo velmi vitane, hlavne v kopcoch. na spodnej strane tychto stitov je srob na nastavovanie roztiahnutia pakien, raz za cas, to treba dostelovat, inac celkovo nesmrtelne oblozenie.
tuning stredoveho capu v niektorych pripadoch spocival v tom, ze sa oba capy prevrtali na durch a stiahli sa dokopy M16/M20 dlhym srobom krizom cez celu konzolu. na chvilu to pomohlo, potom samozrejme to taktiez dlho nevydrzalo.

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#5 Nový příspěvek od hotday »

graf rozsahu rychlostnych stupnov, a kedze prevodovka a hydraulika ma jednotnu napln, tak sa do nej HLM68

Obrázek

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#6 Nový příspěvek od hotday »

Ako uz bolo spomenute, spojka na zt323/325 je kombinaciou viacerych clenov kvapalinova sustava, hydraulicky posilnovac a vzduchovy valec. pokial je motor nastartovany a hydraulika funguje spravne, tak spojka ide lahko ako na osobnom aute. pre spravnu funkciu spojky je velmi dolezite, aby bola spravne zapojena elektroinstalacia. tu je jej schema:
Obrázek
detailny opis:
Obrázek
pre spravnu funkciu spojky je dolezita tato cast obvodu:
Obrázek

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#7 Nový příspěvek od hotday »

kontrola a nastavenie tlaku pre posilnovace brzd a spojky
nastavenie tlaku
Obrázek
T-kus meranie tlaku v danom okruhu
Obrázek

poulm
Příspěvky: 4451
Registrován: pon čer 29, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#8 Nový příspěvek od poulm »

hotday píše:graf rozsahu rychlostnych stupnov, a kedze prevodovka a hydraulika ma jednotnu napln, tak sa do nej HLM68

Obrázek

Pěkný graf, netušíš náhodou, při jakých otáčkách motoru je ta rychlost cca 32km/h? Myslel jsem,že 323ka jezdí rychleji jak 303ka :-/
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#9 Nový příspěvek od hotday »

podla tejto stranky
http://ddr-landmaschinen.de/lexikon/lex_zt300.htm
je ZT323 rychlejsie oproti starej 303.
podla jedneho prispievatela na nemeckom fore, ktory daval do 303 prevodovku zo ZT323, tak vsetko mu tam sedelo a v jednom z prispevkov pisal, ze nahradil 3.rychlostny stupen z ZT303 do prevodovky zo ZT323 ako 4.rychlostny stupen...na niektorych fotkach vnutra prevodoviek to koleso na pohlad vypada rovnako, cize maximalna rychlost by mala byt rovnaka na naboji zadneho kolesa, zrychlenie oproti starej prevodovke prislo az pouzitim vacsich kolies.
v prevodovke ZT323 je zas pomalsia 1 a tak su trosku inac poposuvane tie rychlostne stupne. v nemeckom vlakne sa uz potom dalej nespominalo, ze ci pasuju aj ine rychlosti ako 1,2,3.

myslim, ze maximalna rychlost by mala byt pri max. otackach, cize 1800ot. motora.

poulm
Příspěvky: 4451
Registrován: pon čer 29, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#10 Nový příspěvek od poulm »

Tak to jsem myslel,že ta 323ka jede o 5-10km/h více,obvzlášť na těch 34kách kolech. :-/
No mně Ztéčko jelo podle radaru okolo 37km/h při nějakých cca 2000ot. motoru, ale taky to záleží jak dobře jsou nafoukané kola.
Když bych ty balony z E516ky přifoukl na 2bary tak se zvednou ještě o cca 10cm a jelo by to zase o něco víc, to mám vyzkoušené,ale ono to moc často není potřeba,svištět 40km/h jde stejně jen po pěkné silnici bez děr, to je jasné.
Každopádně více rychlostí je dobrá devíza, 3x4x2(násobič) je už slušný rozptyl.
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#11 Nový příspěvek od hotday »

nie, zmena kolies neurobila az taky velky rozdiel v max. rychlosti.
pripajam dalsie schemy hydraulickeho okruhu:
pracovny okruh
Obrázek
servo okruh+posilnovac brzd a spojky
Obrázek

poulm
Příspěvky: 4451
Registrován: pon čer 29, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#12 Nový příspěvek od poulm »

K té hydraulice bych ještě přidal schéma silové regulace, domnívám se,že 90% uživatelů traktorů ZT323 tuto funci nepoužívá,protože ji nezná. není to nic nového,mají je i Zetory,UŘ1ky snímají sílu přes třetí bod a Krystaly to mají hodně podobné jako u těchto 323jek:
Obrázek
V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

poulm
Příspěvky: 4451
Registrován: pon čer 29, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#13 Nový příspěvek od poulm »

V určitém okamžiku se z každého nářadí stává kladivo
Všechno lze udělat snáz s kladivem
Nevěř na zázraky,spoléhej na kladivo
Optimista je pesimista s kladivem
Když se věci nedaří, každá snaha o zlepšení vede ke kladivu
Jedno kladivo vydá za tunu nářadí

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#14 Nový příspěvek od hotday »

Tento navod a este dalsi k hydraulike je uz v prvom prispevku.
Nepochopil som zmysel tejto polskej prerabky. Mensia a k tomu kratsia kabina je najvacsie minus. Kvoli kabine a dalsim drobnostiam som kupoval 323.

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Fortschritt ZT 323 A / ZT 325 A

#15 Nový příspěvek od hotday »

par info este k motoru, ze ako spravne nastavit ventily a na aku hodnotu
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“