Edova Fiatagri 80 - 90 DT

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT a Agria 5700

#466 Nový příspěvek od edo »

ešte som nekosil, nie je na to vhodné počasie, ale už to vyzerá, že to dostane rovno záhul, lebo keď sa vyčasí tak budú tie trávy prerastené

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT a Agria 5700

#467 Nový příspěvek od edo »

v týchto horkách som si otvoril predné okno, má to tak aj lepší zvuk:D tak som natočil krátke video


ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT a Agria 5700

#468 Nový příspěvek od ivanzbehy »

edo píše:v týchto horkách som si otvoril predné okno, má to tak aj lepší zvuk:D tak som natočil krátke video

ma to aj sedačku spolujazdca ? :)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT a Agria 5700

#469 Nový příspěvek od edo »

má, takú tvrdú plastovú sklopnú, taká núdzovka, pohodlné to tam na nej moc nebude, v živote som sa na nej nevozil, tak to neviem posúdiť :D

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT a Agria 5700

#470 Nový příspěvek od edo »

tento rok mám moc sena, tak som na otavy kúpil mulčovač, dnes som ho potreboval dva kilometre od domu, tak som na rýchlo zbúchal záves, aby som to mohol premiestniť traktorom

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#471 Nový příspěvek od edo »

pondelok ma čaká STK, tak som to trochu umyl a prvý krát odkedy to mám doma som dal dole čelný nakladač, je to teraz zvláštny pocit, zrazu je ten traktor strašne krátky :D ale celkom mu to bez neho pristane, na 25 rokov vyzerá dobre :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 407
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#472 Nový příspěvek od StenliH »

Je to krasavec 8) Ale mě se líbí více s nakladačem :)

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#473 Nový příspěvek od pasa444 »

přesně tak Edo, když sem z jelena taky shodil čelnák tak to bylo takový malinký ,ale alespon se ti s tím bude lip jezdit.... ty budeš dělat stk bez nakladače?

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#474 Nový příspěvek od edo »

mám to tam nejakých 18 km tak som si povedal že na takú diaľku sa to už oplatí zhodiť a nemusí ich to tam trápiť, že čo to tam mám. dúfam, že to teda nevyžadujú aby to tam bolo pri STK, lebo idem tam prvý krát osobne.

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#475 Nový příspěvek od pasa444 »

nevím Edo jak u vás ale já se domluvím a přijedou mi udělat stk ke mě..... nešlo by něco takového i u vás?

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#476 Nový příspěvek od edo »

bohužiaľ u nás to nejde, u nás je to ako u debilov, musíš tam ísť osobne a traktory robí len málo STK, ešte na môj výkon musia mať nejakú inú licenciu... takže počítam, že niekde na slovensku to môže mať niekto kľudne aj 100 km na najbližšiu STK... ale tým sa asi naši zákonodárci netrápili. doteraz všetci robili STK tak, že za úplatu im to spravili bez toho aby tam ten traktor bol, ale od septembra musia mať všetky STK kamery a týmto praktikám odzvonilo... a to nebudem nadávať na to že u vás to máte na 4 roky a my musíme chodiť každé dva roky.

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#477 Nový příspěvek od pasa444 »

jo to je pak teda blbé ta stk na 2 roky to tu mame jen na autech i když tu říkali že by chtěli dat auta jen na rok :D ,tady to zatím naštěstí jde ,s těma kamerama to tu bude taky ale zatím to není. vy tam zase přihlásíte samodomo traktory a vozy tady ani náhodou protože ti blbci tu taky ve vladě a na uřadě sedí :'( je to hrozný opruz .nezbýva než zavidět zapadním sousedum.

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#478 Nový příspěvek od edo »

aj u nás sa to hovorilo, myslím že je to zasa nejaký výmysel z EU, že by mali autá od určitého veku chodiť každý rok na STK. ja vidím rozdiel medzi vašou a našou politikou, že tam síce sedia rovnakí zmrdi a zlodeji, ale tam u vás keď sa preberá nejaká smernica od EU, tak sa nad tým niekto aj zamyslí a príjme sa to tak že si tam aj vyjednáte nejaké podmienky a tak že to nebude mať na ľudí najhorší dopad, za to u nás keď príde niečo, kde je rozmedzie do kedy to treba prijať, tak u nás to príjmu čo najskôr a vôbec si nevyjednajú žiadne podmienky a koľko krát tam ešte niečo pridajú navyše a má to potom na ľudí čo najhorší dopad..

zákon síce na prevádzku domarobených vecí máme, ale je v tom taký strašný bordel, že škoda hovoriť, budú to musieť bezpochyby novelizovať a až potom sa uvidí či to k niečomu bude. aj tak si myslím, že ten zákon nikto nerobil preto aby uľahčil život bežnému človeku, len v tom niekto videl priestor ako naplniť štátnu kasu

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#479 Nový příspěvek od edo »

dnes som úspešne absolvoval STK + EK, pripájam záznam cesty späť :D
Obrázek

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#480 Nový příspěvek od pasa444 »

tak gratuluju k tomu stk, našli nějaké zavady?
maš to suprově evidované, pod čím si dělal ten zaznam jízdy?

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“