DACIA - Sandero, Logan, Dokker

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: DACIA

#106 Nový příspěvek od radas »

no právě o levnějších vím , ale kolega mi garantuje dodání v pondělí ráno :-/ a já potřebuju na úterý auto.

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: DACIA

#107 Nový příspěvek od fox159 »

Tak to pak není co řešit. Když to potřebuješ tak rychle 8) :friends:
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: DACIA

#108 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

radas: To dokážou v každých autodílech,když objednáš ráno,tak odpoledne je to na krámu.Max. druhej den

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: DACIA

#109 Nový příspěvek od fox159 »

To ano, ale asi to nejde přez víkend. Jo a oběvil se nam da Mamutoj takovej snad ne problém. Bylo -15 a při nastartování nechtěla zhasnout kontrolka mazání. Olej cajk je tak akorád "mezi" zářezy na měrce a ted zase klid. mohlo to bej že byl olej stuhlej? Před tím se to nikdy nestalo :-/
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: DACIA

#110 Nový příspěvek od duchodce »

Je tam "spolehlivý" ol. filtr? Pokud ano je to spinač oleje , v servisu ho nezkouší-mění ho pokud vím. Dá se odzkoušet tlakovým vzduchem ,měl by spínat asi při 1 atm.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: DACIA

#111 Nový příspěvek od fox159 »

No oil filter je tam dávanej i s ojlem v servisu tak snad spolehlivej je. Ale fakt že je už na čase udělat výměnu :( Zatím kontrolka zase funguje tak jak má.
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

ipo
Příspěvky: 340
Registrován: sob bře 19, 2011 7:20 pm
Bydliště: žarnovica

Re: DACIA

#112 Nový příspěvek od ipo »

Ahoj, manželka nedávno pri vyhybaní na úzkej ceste vbehla do tvrdeho snehu, praskol plast nárazníka. Nový vyjde na 120e plus lakovanie. Zatial má na tom 30tis nabehané a len pozitíva, vyšlo to vždy kam chcela, odvezie to vela a spotreba medzi 6-7.

ve82
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 21, 2010 8:56 pm
Bydliště: Přeštice

Re: DACIA

#113 Nový příspěvek od ve82 »

Ahoj kluci mám Logana 2006 1,4mpi. Najeto 146tis. km Přestavba na LPG ve 28tis. km. Dělal jsem rozvodový řemen, třikrát destičky, jeden kulový čep, tedˇ mi budou čekat zadní pakny a nové kotouče s destičkama. Jinak jsem měnil pouze olej a tankoval plyn. Stříkám si sám dutiny rezistinem s olejem jednou za dva roky a koroze je jen od oklepů od kamínků ve spodní části karoserie a kolem víka nádrže. Udělal jsem tam plastový podběh a už je klid. Jinak problém nemám. Je to sice žebřiňák, ale neni to taková tragédie. Byl jsem s tím i přes celou republiku a bez problémů jsem dojel. Měl jsem strach, když jsem to kupoval a všichni se mi smáli. A když přijdu dneska do hospody a všichni tam mají škodovky, hondy a já nevím co ještě a co jim na tom zase odešlo a kolik to stálo, směju se. Ano směju se. Vzhledově nic moc, pohodlí nic moc na dálku. Kdo jezdí do 100km tak není problém. A když otevřete renault 19 z devadesátých let, je tam stejný motor a stejná převodovka. Proč nevzít něco, co už je 20 let vyzkoušené.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: DACIA - Sandero, Logan

#114 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“