Dacia Duster

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#16 Nový příspěvek od Mirek LKT »

Byl jsem na testovací jízdě s Dustrem 4x4 v naftě. Jízdní vlastnosti v terénu jsou na toto autíčko , které není 100 % offroad velmi dobré. Na silnici už je to horší. Auto se dost houpe, při rychlosti nad 80 km/h to v něm hučí jak v úlu. Exteriér je velmi líbivý ,od interiéru se v této cenové relaci nedají očekávat zázraky.Levné plasty, dílenské zpracování pokulhává, všude něco vrže.... Při zadání požadavků výbavy jsem se dostal přes 400 tis. Kč. Za tuhle cenu už lze pořídit sice ojetý Land Cruiser , což už je úplně jiná liga 8) Při propočtu celkových nákladů , jako je splátka leasingu ,garanční prohlídky atd. jsem tohle auto zavrhl. Je to až moc peněz za málo muziky .
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Dacia Duster

#17 Nový příspěvek od DYK »

Radas ty máš MCVčko? A co, dobrý?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: Dacia Duster

#18 Nový příspěvek od radas »

dá se říct , že dobrý. najeto přes 50 tkm bez závad výměna asi 3 žárovek oleje filtru. jezdí svítí brzdí, po dálnici jedu tak 3x za rok a naposledy mě to stálo i body :'( největší zápřah asi 850 kg zámkové dlažby. já na načančané auto moc nejsem , radši si do něj sednu v monterkách. bral jsem ho hlavně kvůli možnosti nacpat do kufru europaletu a během pár minut ho předělat na 7 místné vozítko :)

jirkadvorak74
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 26, 2013 1:31 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DACIA

#19 Nový příspěvek od jirkadvorak74 »

Známý má Dustera 4WD. 1,6 benzín. V terénu je s tím sranda, ale pořád s tím jezdí do servisu. Fakt je, že to používá pro pracovní účely a má tam najeto přes 80 000 km.
Fanda do informačních technologií. Víte, že přes internet je přístupné nahlížení do katastru nemovitostí a také obchodní rejstřík?

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Dacia Duster

#20 Nový příspěvek od Leo »

Dacia Duster, ikona běžných spotřebitelů
https://www.garaz.cz/clanek/dacia-duste ... #source=hp
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dacia Duster

#21 Nový příspěvek od bourač »

kuwa nojono, naši rumunští přátelé také musí jíst každý den.
Tak se masivně investuje do marketingu. Všude (svět motorů, autoweby, garáž atd.) samý kladný recenze. :smich:
Taky bych kladně recenzoval - kdyby mi to někdo dal k dispozici. Teda jestli by se to brzy nerozsypalo. :smich:
Ale třeba se pletu, Škodovka taky stála za prd než se toho ujal Helmut.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

#22 Nový příspěvek od Atlan »

Skodovka tiez ide do kopriv....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Dacia Duster

#23 Nový příspěvek od Joe66 »

V okoli uz par rokov jazdia asi 4dusteri od 1.5dci po 1.3 novsiu v benzine a bez problemov. Ja osobne by som ju tiez zobral ale s 2 litrom v benzine a automate je v ponuke len na Ukrajine . A ten 2liter dobre znasa lpg-plyn ,ze na kazdodenne pracovne jazdenie + automat po meste to je dobry stroj. Len ma maly kufor + otravne start stop tlacidlo :jazyk: Ze za 18000eur 4kolka sa nova kupit neda okrem toho dustera. A na mimomestske cesty je to fakt hlucne a aj lenive :)

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Dacia Duster

#24 Nový příspěvek od Chose11 »

dnes jsem litrovou verzi nafasoval v práci, dojmy zatím kladné, ale je to jen na cesty okolo komína
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: Dacia Duster

#25 Nový příspěvek od stanik84 »

Táta ho taky má, 1,6 čtyřkolku. Rok 2014 a zatím po těch letech - jezdí pořád v lese , odešly teď stabilizační tyčky. Jinak nic...

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Dacia Duster

#26 Nový příspěvek od sferos »

Daciu Duster 1.0 tce s LPG som kúpil 20.5.2020 na objednávku. Predchádzajúce vozidlo - Škoda Octavie, 1,8 T, výbava L & K. Bol to skok s výkonom a výbavou späť.

Mám problémy s kĺbmi, a vysoký posed mi vyhovuje. Zatiaľ je bezproblémové. Doposiaľ som odjazdil 11.000 km. Spotreba LPG v lete 7,2 l/100 km, teraz okolo 7,8 l. bežná prevádzka / 50% diaľnica.
Jeden problém som teraz riešil, ale ten je spoločný u všetkých vozidiel z Stop-Štartom. Bližšie som to uviedol v samostatnom vlákne viewtopic.php?f=68&t=114311

Obrázek

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Dacia Duster

#27 Nový příspěvek od Chose11 »

Stejné auto jsem koupil do práce 18.12.2020, v provozu od letoška, najel jsem už 410Km :) Zatím naprostá spokojenost, jediný co mě vytočilo že jak povolil mráz a prudce přimrzlo, zamrzlo jak víčko na benzín, tak na LPG. Jinak vzadu místo katastrofa, ale mě je to jedno, jsem vždy za volantem :smich:
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

#28 Nový příspěvek od Atlan »

No hej, maly kufor, a tesnejsie zadne sedadla, i ked v nasej rodine by to nevadilo kedze nemame 180cm :D
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Dacia Duster

#29 Nový příspěvek od Leo »

Jak v tom ty litrové motory jedou? Stačí ten výkon?
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Dacia Duster

#30 Nový příspěvek od Chose11 »

Kupodivu to celkem fičí, ale samozřejmě po tom nelze očekávat zázraky. Mám to auto na údržbě, tak jezdím sám, nebo s kolegou, naložený jsem to ještě neměl. Vezl jsem si s tím domů na vozíku zadní kola na traktor a už to bylo lehce cítíít že něco vezu.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“