Povinná zlodějina?

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Povinná zlodějina?

#31 Nový příspěvek od Britt »

A divíš se jim? Když zaplatíš kartou, stojí je to 2% z tržby a banky se pakují.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Ready
Příspěvky: 425
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Povinná zlodějina?

#32 Nový příspěvek od Ready »

Kdyby jenom 2%....nedivím se jim a schvaluju to,taky platím v max možné míře hotovostí,zatím jsem nenarazil na situaci,kdy by bylo možno platit pouze kartou.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Povinná zlodějina?

#33 Nový příspěvek od Lukashil »

Omlouvam se ze jsem tu zpusobil :OT:
Kazdopadne at objednam co objednam, pri platbe predem je to okolo 50kc levnejsi
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Povinná zlodějina?

#34 Nový příspěvek od Britt »

Ale kdeže. Já mám opačné zkušenosti. Buďto mi nic nedorazí nebo je to něco jiného. Nejlepší je z ruky do ruky.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Povinná zlodějina?

#35 Nový příspěvek od Lukashil »

Ja pochopitelne myslel tam, kde nakupuji trvale
Stydím se za tuto zem

Sadra17
Příspěvky: 6147
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Povinná zlodějina?

#36 Nový příspěvek od Sadra17 »

Britt píše: sob zář 16, 2023 9:46 am Pánové, stačí jeden Blackout a kdo nebude mít v kapse love, nedostane ani suchej rohlík. Pak jsou ti miliony na účtě na dvě věci.
nemusí být hned tak zle, ono stačí občasná odstávka bankovního systému a že se to děje běžně- banka na to naštěstí upozorní dopředu
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15953
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Povinná zlodějina?

#37 Nový příspěvek od oco13 »

Súdruhovia darmo sa štorcujete digitalna mena je schvalená rovnako ako zákaz spalovákov, daň z CO pri kotloch, MPR 30/80/100, povinné zateplovanie a ešte ktohovie čo príde. Ani mne sa to nepáči ale nespravím s tým nič.

fikejz
Příspěvky: 6325
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Povinná zlodějina?

#38 Nový příspěvek od fikejz »

Lukashil píše: sob zář 16, 2023 9:08 am Opet trvam na tom, ze v tomtostate by stacil jen jeden zakon, aby se.lidi chovali jako lidi, a sice ten, ze maximalni majetek na osobu 20 000 000kc....... zbytek statu.
Vyresilo by se mnohem vic problemu, i proto fandim zruseni hotovosti.....
Dík! Docela jsi mě pobavil. Proč? Protože díky svým zkušenostem vím, že ti opravdu bohatí, co tyhle peníze mohou ztratit a přitom stále zůstanou nechutně bohatí si to dokážou stejně zařídit, aby je to nepostihlo.
Smutné je a to mě mrzí, že ti všichni ostatní co mají průměrné mzdy, nebo i nižší, budou bez hotovosti a možnosti si občas někde trochu pomoci na tom daleko hůř než dnes.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Povinná zlodějina?

#39 Nový příspěvek od Lukashil »

Trochu nebo spis hodne se bojim, ze ta svoboda nam a nasim detem postupne vymizi i s hotovosti v ruce.......
Na jednu stranu by stat presne videl kde a kolik utratis, na stranu druhou by pak CHUDY PRACUJICI mel dukaz, ze pridavky od statu skutecne potrebuje, a jista nevydelecna skupina zase dukaz, jak je nehoraznr promír dává
Stydím se za tuto zem

fikejz
Příspěvky: 6325
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Povinná zlodějina?

#40 Nový příspěvek od fikejz »

A víš, že ta skupina se nevím proč, ale naprosto nesprávně nazývá "nepřizpůsobivými" ačkoliv jsou nejpřizpůsobivějšími?
Na důkazy chudého pracujícího vždy defekoval a defekovat bude canis.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8636
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Povinná zlodějina?

#41 Nový příspěvek od bourač »

technická...platební karty fungujou i když má banka odstávku
když nefungujou je na vině obchodník a jeho připojení k internetu.
2% poplatek :tyty: bývávalo, velcí obchodníci mají jen pár promile.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15953
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Povinná zlodějina?

#42 Nový příspěvek od oco13 »

fikejz píše: sob zář 16, 2023 9:02 pm Dík! Docela jsi mě pobavil. Proč? Protože díky svým zkušenostem vím, že ti opravdu bohatí, co tyhle peníze mohou ztratit a přitom stále zůstanou nechutně bohatí si to dokážou stejně zařídit, aby je to nepostihlo.
Len v 1917tom ruskému cárovi skôr uškodilo, že bol nechutne bohatý, aj Nicolae Caucescu bol bohatý a ako dopadol. :-/
Ja som toho názoru, že v určitom momente sa bohatstvo stáva smerovkou.

Ready
Příspěvky: 425
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Povinná zlodějina?

#43 Nový příspěvek od Ready »

Tak po 48 jsi ani nemusel být bohatý,aby s tebou soudruzi zatočili a ukázali dělnickou pěst.
Nicméně hotovost,ideálně asi v dolaru dává alespoň maličkou možnost začít někde,kde to bude "svobodnější",popřípadě přežít,zmizet v situaci,kdy např banky zakážou výběr(a to už se děje)....a vypnout internet je veeeelmi jednoduché....jedna věc je nakupovat cokoliv ve městě,tam to asi bez peněz nejde,u nás na vidlákově je úplně běžný výměnný obchod,na většinu věcí a služeb peníze vůbec nepotřebuješ-jediný,kdo v tom dělá bordel jsou pojebané naplaveniny z města-ty velmi dobře chápou slovo brát,ale slovo dát už jim přes pysk nejde :nene:

Sadra17
Příspěvky: 6147
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Povinná zlodějina?

#44 Nový příspěvek od Sadra17 »

bourač píše: sob zář 16, 2023 9:14 pm technická...platební karty fungujou i když má banka odstávku
když nefungujou je na vině obchodník a jeho připojení k internetu.
nefungujou 8) i z banky to rovnou píšou at si připravíme hotovost
malej traktorista v malým traktoru

duchodce
Příspěvky: 4457
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Povinná zlodějina?

#45 Nový příspěvek od duchodce »

No nějak jsem se v tom zamotal ale mám nějaké tušení ,že nám ti ********* z pojišťoven chystají vylepšení ve formě spoluúčasti při vyřizování škod z povinného pojištění . Nějak v tom článku mě chybí odlišení mezi povinným pojištěním a havarijním pojištěním. :red: :twist:
https://ekonomickydenik.cz/limit-u-povi ... hp.context
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“