Přivesy za auto

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 1153
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Přivesy za auto

#61 Nový příspěvek od Dáva »

filo píše: ned čer 30, 2024 10:18 pm
A jinak by mě opravdu zajímal duševní pochod člověka, co je ochotný investovat desítky tisíc do nebržděnýho dvounápravovýho vleku, je ochotný platit provozní a servisní náklady starýho velkýho mergla, je ochotný investovat do vělký čtyřkolky a při tom všem není ochotný si udělat E, který stojí do desítky včetně poplatku za zkoušku a před tím lékařskýho vyšetření... jako kde je ten problém? Těch 10k nebo..

Fakt by mě zajímalo, proč Dáva je ochotnej invetsovat do všech těch verglů, ale udělat si zá pár kaček příslušnej řidičák už ne.

Honza
Honzíku klídek nic neporušuju , mám vše dle pravidel. Dvouosý sklopný vozík brždený stojí 100+ Kč a že provozuji starýho Mergla po tom ti nic není.
Čtyřkolkou s károu manipulují po pozemku ne po pozemní komunikaci.
Toť na vysvetlenou.
PS měl jsem vše na prodej palivového dřeva ale les již prodaný takže kára zbyla. Teď už používám na převoz kolky na servis/garančky. A ta váží 375kg. Tak jestli umíš počítat tak o5 nic neporušují a i kdyby tak to je moje riziko.
Éčko k životu opravdu nepotřebují přestaň rádoby chytračit a srát se do mě fršten?

filo
Příspěvky: 284
Registrován: úte čer 19, 2012 6:15 pm
Bydliště: Liberec

Re: Přivesy za auto

#62 Nový příspěvek od filo »

Není nutný mě hned skrytě urážet.

Klidně si provozuj starýho mergla a kolkou si s tím hýbej po zahradě. Mě prostě jen zajímalo, když prachy evidentně máš a jsi ochotný je investovat do těch věcí nejsi zároveň ochotný udělat si za pár korun E a jezdit s tím legálně, místo toho jsi přetěžoval nebržděný vozík (viz tvůj příspěvek na první straně této diskuse).

Podle značky na vleku se trochu bojím, ž bych tě mohl někde na silnici potkat.

H.

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 1153
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Přivesy za auto

#63 Nový příspěvek od Dáva »

Těším se na brzké setkání 8) :vysmech:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16543
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Přivesy za auto

#64 Nový příspěvek od oco13 »

filo píše: pon črc 01, 2024 10:05 am se trochu bojím, že bych tě mohl někde na silnici potkat.
Ja vždy hovorím, že katastrofa nastane až vtedy, ak na ceste stretnem sám seba. :smich:

peyrak
Příspěvky: 1258
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Přivesy za auto

#65 Nový příspěvek od peyrak »

Mastnacku, máš to do polska kousek, zajeď se mrknout na Rydwan

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6928
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Přivesy za auto

#66 Nový příspěvek od Lukashil »

Tak pratele, jak jste mi nasadili brouka do hlavy, tak jsem patral a ptal se, a ani policie, ani autoskoly, ani ministerstvo dopravy nejsou za jedno jestli ted plati 750kg nebo se dopocitava do 3500kg

Leva ruka nevi co dela prava. Zbytek v mem podpisu
Stydím se za tuto zem

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“