Mala uzká hranatá kabina Zetor

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 7103
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Mala uzká hranatá kabina Zetor

#46 Nový příspěvek od fikejz »

A máš pak i nějaký rozvod vzduchu od topení po kabině, nebo to jen fouká z topení do kabiny v jednom místě?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3155
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Mala uzká hranatá kabina Zetor

#47 Nový příspěvek od lukisek 099 »

Je to vse beh na dlouhou trat nikdo to jeste nedokoncil takze to fouka v jednom miste ale i tak je to pecka. Fotky mam nekde v komplu nebo na zaloze ,ted mam druhy tel.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6947
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Mala uzká hranatá kabina Zetor

#48 Nový příspěvek od Lukashil »

Pratele, dnes se mi podarilo vyvratit dalsi mytus.
Spousta lidi mi tvrdila ze na delsi hranatou kabinu se davala laminatova a na kratsi plechova strecha, a kdyz jsem dnes montoval na 4011 laminatovou strechu, byla kratka.

Coz mi pripomina ze tuhle kratkou laminatovou strechu shanim, kdyby nekdo mel.
Predem dekuji
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3155
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Mala uzká hranatá kabina Zetor

#49 Nový příspěvek od lukisek 099 »

Co ja tak vim tak tady ve vsi tech malych kabin je mrak a vsecky maji laminatove strechy a sou vetsinou na zetorech 4011 pak tady sou nejake 3011 ale ta kabina ma vetsinou uzsi blatnik mi prijde a bude trochu jinak posazena jak natech 4011 a paradox vsechny maji strechu lamino. Plechovou sem snad jeste nevidel na zivo ale vim o tom ze jedna pulka se da vyklopit... Jen nevim jak to pak tesni jestli ridici nekape na kebuli.... Kruci kde jen sem to videl.... :chytry: nebo ze by fakt jedna ve vsi co jsem mel na dilne mela plechovou :( bude treba probrat zalohy fotek.... A co neni na zaloze bude na notbuku ktery se odporoucel takze zase smolik... Tadle technika je v necem naprd neni nad fotky ktere strcis do skrine do alba a vis ze tam sou . Jak kiksne elektronika nemas nic....

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“