Zetor Proxima 120 Power

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#301 Nový příspěvek od Fidlla »

Tomas6 píše:Tísko pod hlavou?

No možná,možná i gumička pod vložkou... už je odvezen do valaškého meziříčí...
Zetor 6718 DEEP RED

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Zetor Proxima 120 Power

#302 Nový příspěvek od tomous »

Při kvalitě dnešních motorů se není čemu divit,že vydržel 10tis. spíš bych řekl,že je to zázrak. Měl by jsi napsat do zetoru,ať s tím něco udělají,že motor vydržel táááák dlouho. Veřejně se chlubí tím,že výdrž motoru je 8tis. MTH :vysmech:

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#303 Nový příspěvek od Fidlla »

tomous píše:Při kvalitě dnešních motorů se není čemu divit,že vydržel 10tis. spíš bych řekl,že je to zázrak. Měl by jsi napsat do zetoru,ať s tím něco udělají,že motor vydržel táááák dlouho. Veřejně se chlubí tím,že výdrž motoru je 8tis. MTH :vysmech:
Vydržel 8800mth...tak trochu vic no
Jinak druha 110 Power vydržela jen 6400mth,coz je pod prumer-krivahlava,blok,voda v oleji...
Zetor 6718 DEEP RED

Tomas6
Příspěvky: 5449
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zetor Proxima 120 Power

#304 Nový příspěvek od Tomas6 »

Spíš Velkého Meziříčí ne?Jako na druhou stranu 10 000mh není zas tak moc.To třeba Perkins je teprve slušně zajetý.Ale taky jsme na jednom dělali turbo a těsnění pod hlavou už při 3 000mh.Záleží na podmínkách a daném kusu.Ono s tím krmákem to asi taky dostává dost na frak.Nebo ne?
No a kvalita je už dneska taky jinde.Nic není dělané aby to vydrželo na věky. A když už tak to stojí třikrát tolik.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#305 Nový příspěvek od Fidlla »

Tomas6 píše:Spíš Velkého Meziříčí ne?Jako na druhou stranu 10 000mh není zas tak moc.To třeba Perkins je teprve slušně zajetý.Ale taky jsme na jednom dělali turbo a těsnění pod hlavou už při 3 000mh.Záleží na podmínkách a daném kusu.Ono s tím krmákem to asi taky dostává dost na frak.Nebo ne?
No a kvalita je už dneska taky jinde.Nic není dělané aby to vydrželo na věky. A když už tak to stojí třikrát tolik.
Jj velké Meziříčí...

No Z9641 vydrzela v krmaku 14000mth,pak tesneni pod hlavou,17000mth nova hlava,keramicka spojka
No a u manitou s motorem perkinz se motor delal pri 22000mth,nepocitam termostaty,vodni pumpu...jen čistě GO motoru a i prevodovky,uz se neutahl sam..dnes ma 30000mth a jezdi dal...
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#306 Nový příspěvek od Fidlla »

Včera odešla jedna pracovní led 9 27W,tak traktor dostal jiné a hned obě,at je líp videt,kdýž ranní krmení je celé po tmě...

Obrázek Obrázek


14 led 42W............
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetor Proxima 120 Power

#307 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Ahoj Tondo, minulí výkend jsem zase vozil kontejnery s komunálním odpadem s proximou 10541pro sousední vesnici a chci se zeptat, je proxima 120tka taky takovej skokan jako tahle ? Řiká se, že v traktoru s přední hnanou nápravou si každou díru odskáčeš dvakrát, což je pravda, ale stímhle traktorem nejmíň 4krát, neuvěřitelnej traktor. jinak se s ním jede dobře, najezdil jsem zase za víkend nejakých 350 km a vyskákanej jsem zas na hodně dlouho . Je paráda že to žene 40, ale málo kde jsou tady k tomu silnice.

J.A.Y.
Příspěvky: 2009
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Proxima 120 Power

#308 Nový příspěvek od J.A.Y. »

musím s tebou souhlasit. Strašně moc pomáhá čelák s tlumičem, ale něco musí bejt i vzadu. Třeba i jen prázdnej návěs, nebo tedkom radlice na sníh (nějakejch 500 kg?) Když jsem jel s prázdným traktorem i úplně bez čeláku, to byla hrůza. A to jsem hodně odfouknul kola.

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Proxima 120 Power

#309 Nový příspěvek od tomasberry »

Mám 90 proximu a skáče to taky hodně. Mám teda odtlumenej čelák, tak s ním je to v pohodě, ale když ho někdy sundám, tak to by se člověk uskákal.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#310 Nový příspěvek od Fidlla »

Na traktoru mam na zadku v každém kole po 4 zavažích a na predku je 480kg.
Ale taky mam silnicni pneu v předu BKT a vzadu Nokian.
Zkoušel snad všechny tlaky v pneu,až došel do stadia přední 1,4 a zadní 1,3....
K traktoru je permanentně zaprazen krmni vuz pres kouli 80,coz taky vymezuje vule mezi taznym a tažením prostredkem. Vlek je vyvazen 2/3 do přední části a jeho pradzna caha činí 6700kg +6000kg se da naložit.

Jinak skace daleko min než Z9641 a o proti z140 HSX to je plovouci nebe,ta skace i na super rovne cestě...
Zetor 6718 DEEP RED

Tomas6
Příspěvky: 5449
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zetor Proxima 120 Power

#311 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tondo jak ti to teď v těch třeskutých mrazech startuje?Nevím jak je zima u vás, ale já včera v minus 18 nenastartoval.Až když jsem to podpořil startovacím vozíkem to začalo trochu točit a stejně jen hulil a nechytal, tak jsem musel horkovzdušku a čistič brzd do sání.Celkem mne zklamal.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#312 Nový příspěvek od Fidlla »

No u nas -22,stoji v garazi pres noc,tam je kolem 0... Jinak ma i tělísko a chyta po na zaveni na brnk,musi jezdit denně od 3h rano
Zitra jedu nasadit novy predni pneu nokian...
Zetor 6718 DEEP RED

J.A.Y.
Příspěvky: 2009
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Proxima 120 Power

#313 Nový příspěvek od J.A.Y. »

já jsem pár dní nejezdil (105 plus), takže myslím, že to taky nebude žádná sláva. Naštěstí už nesněží. V -13° to chytlo, ale nic moc. Kor se tomu nechtělo, asi na potřetí chytil, trochu se pohádal a asi po minutce už byl pravidelnej. Co se tam vevnitř dělo radši nechci vědět. Je to určitě i o naftě, kupujeme u ONO kvůli ceně. Prej bez BIO, ale těžko říct jak s kvalitou. Ohřev tam musím taky dát a k těm gumám - zejtra vezu zalepit starý hlaďáky, protože nový (šípáky) plus řetězy se nerovná pohoda :D řetízky padaj do vzorku. Jinak si asi přivezu 20kW naftovej fukar a pustím to na blok, ať rozmrzne, kdyby bylo potřeba jet v mrazu...

Tomas6
Příspěvky: 5449
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zetor Proxima 120 Power

#314 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak pokud stojí v garáži tak to jo.Já venku na mraze a myslím že i ten větr tomu dost pomohl.Když je kolem nuly tak taky na brnk.Ale třeba minus 8 co bylo minulý týden tak už chytal po jednom válci.I sem dneska vytahal žhaviče jestli nejsou KO a nejsou.Ale stejně dám nové.Asi pořídím tělísko.Spíš ale aj zmrzlý olej v hydraulice to dost brzdí aby to startér neroztočil.Teď jsem poznal nevýhodu čerpadla na motoru.Jinak naftu z alitronu a k tomu řádně VIF.Auta mi na to jezdí v pohodě.No a sendesátka taky nic moc.Musel jsem ji nabíjet celou noc a stejně jsem musel taky čistič a horkovzdušku. Kdybych nepotřeboval nakrmit tak jsem to nechal alespoň do odpoledne,ale ovce řvaly hlady a se senáží bez traktoru nehnu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Zetor Proxima 120 Power

#315 Nový příspěvek od Fidlla »

Me doma 6718 chyta dobře, ale pokudje pod -10,napojim na tělísko at jde z lehka
Zetor 6718 DEEP RED

Odpovědět

Zpět na „Zetor Proxima“