kolove lozisko vleku

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
indy7
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 23, 2013 6:58 pm
Bydliště: českolipsko

kolove lozisko vleku

#1 Nový příspěvek od indy7 »

zdravim.

poridil jsem si toto, jakozto darce dilu. a pote, co jsem sundal kolo, tak jsem zjistil, ze ma vakl, jak prase - zel bohu vubec nevim, kde bych mel veci na toto schanet. a jelikoz vy jste tu lide fundovani, tak to mate jiste v maliku. kdyby jste mel nekdo odkaz treba.....

dalsi vec, kolik je ta tomhle roztec? meri se to blbe, jelikoz je to petidira - vychazi mi to 5*158 a stredovka 109 - mate to nekdo najisto?
Přílohy
vozik.jpg
vozik.jpg (9.45 KiB) Zobrazeno 16347 x

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: kolove lozisko vleku

#2 Nový příspěvek od Ursus 73 »

obrázok je tak strašne malý, že na ňom nič nevidím, som už starší chlap... :) ale podľa mňa je to 3,5 tonka s ručným sklápaním..treba kolo demontovať aj s nábojom a ložiská kúpiť nové podľa čísla alebo podľa rozmeru...
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

indy7
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 23, 2013 6:58 pm
Bydliště: českolipsko

Re: kolove lozisko vleku

#3 Nový příspěvek od indy7 »

me to furt psalo, ze to nejde vlozit, tak jsem furt zmensoval a zmensoval a zmensoval.... :smich:

je to s rucnim sklapenim a domnivam se, ze 3,5t - to mi je jasne, ze to odzatkuju a tam to pochopim, jen jsem to chtel na stavbu uplne neceho jinyho, tak jsem chtel znat cenu, jestli to vubec ma vejsku.....

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: kolove lozisko vleku

#4 Nový příspěvek od Leo »

Na začátku každé sekce najdeš toto vlákno - http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =4&t=40932 . Takhle se tu dávají fotky několik let. Do přílohy jsou tu fotky několik let zakázano dávat.
Moderátor Leo
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

indy7
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 23, 2013 6:58 pm
Bydliště: českolipsko

Re: kolove lozisko vleku

#5 Nový příspěvek od indy7 »

ok

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: kolove lozisko vleku

#6 Nový příspěvek od Antony30011 »

Hodne veci ma Fimas Nove Veseli (pocitej s ochotou poradit jako prase) a nebo agrozetshop. Lozisko by melo mit vyrazeny cisla

Odpovědět

Zpět na „Vlečky a jiná příslušenství“