Larsův "vořech" 7245

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Larsův "vořech" 7245

#166 Nový příspěvek od Lars »

naviják dostal nové lano. to původní ruplo

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Larsův "vořech" 7245

#167 Nový příspěvek od Lars »

když se nedaří, tak se nedaří. nejdřív v lese nevydrželo oko na vleku, takže odpojit, ke známému pro vlek a přeložit a když jsem jel domů, tak vypadla matka z čepu řízení. a to mi loni ten čep prasknul. rozhodl jsem se, že dám hydrostatické řízení. máte někdo zkušenosti s tímto? aby to nebyl nějaký šmejd

https://www.hydrolider.cz/cs_CZ/p/Sada- ... -7245/7390
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

gbelec petr
Příspěvky: 1791
Registrován: stř črc 11, 2007 6:23 pm
Bydliště: zlín

Re: Larsův "vořech" 7245

#168 Nový příspěvek od gbelec petr »

já bych to osobně koupil po dílech zvlášť,vyjde to levněji..
rozměr pístnice najdeš zde na foru , koupíš ji třeba v Hydrauli Sehradice, tam mají pávě tento rozměr, dělají to pro zetor a všechny ty prodejce na bazoši.. výpalky na náprvau ( ty dva kusy + poldoožku koupíš na bazošu za cca 3000kč a orstu seženeš i starší, je potřeba 100cm3.
hadice si necháš udělat, a celkově jsi někde když to moc seženu na 10000kč.
sloupek řízení upravíš ten, co máš, nějaký spojovací materiál nepočítám.. jo a ty dva šouby co drží tu pístnici, koupíš v ND zetor..
např.
https://stroje.bazos.cz/inzerat/8989741 ... -Zetor.php
celá sada
https://stroje.bazos.cz/inzerat/8839716 ... or-URI.php
https://stroje.bazos.cz/inzerat/8986975 ... -zetor.php
napiš tomuto
https://stroje.bazos.cz/inzerat/90342721/navijak.php
před časem nabízel ty páky na nápravu k pordeji za super cenu, vyrábí to..

ta přestavba řízení mě taky čeká..

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Larsův "vořech" 7245

#169 Nový příspěvek od Lars »

ok, díky za tip
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

jzms
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 15, 2012 11:50 am
Bydliště: Štítná nad Vláří

Re: Larsův "vořech" 7245

#170 Nový příspěvek od jzms »

Tak hydrostatické jsem montoval dvakrát, poprvé na 6945 podle lukiska tady z fóra, díly nakupované různě, hlavně podle ceny, tak jak to píše Petr, práce hrozná, protože ten traktor s tím nikdy nepočítal, ve výsledku řízení o 100% lepší než ta klasika, ale ideál to nebyl, na volnoběh to šlo na míse nic moc. Prostě " amatérska stavba" 6945 jsem prodal a koupil jsem horala, už s tím že tam dám odstupující, protože řízení nic moc, s tím už jsem to kupoval. Takže jsem objednal u Nekvindy originální řízení Zetor, žádné Polsko čínské náhrady za cenu 19000 bez DPH. Část peněz se vrať při prodeji původního posilovace. V sadě je všecko co je potřeba na přestavbu, Minulou sobotu sem to namontoval , cca 4 hodiny práce. Vše pasovalo, nic nechybělo. Výsledek vynikající, na asfaltu na místě opravdu jedním prstem na volnoběh. Kamarád kupoval na 7745 sadu u Kubíka v Brně, ale s různými neorigo náhradami, ale na místě na volnoběh nic moc. Za mě tedy hsr dobrá věc, ale kupoval bych pouze origo

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1177
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Larsův "vořech" 7245

#171 Nový příspěvek od sita »

Konzole, drzaky, srouby, pist a hadice na ten vysledek asi moc vliv nemaji. Je potreba mit vporadku cerpadlo (pochybuju, ze za 19000 je soucasti prestavbovy sady) a spravnou orstu...

jzms
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 15, 2012 11:50 am
Bydliště: Štítná nad Vláří

Re: Larsův "vořech" 7245

#172 Nový příspěvek od jzms »

I ty konzole sa dají "zprasit" ,pístnice má taky svoje parametry, a průměr trubek nebo hadic má taky něco do sebe. Jasné že tam nebylo čerpadlo, ale to má na traktoru. Ikdyz to mne na 69 taky vypeklo, Dával jsem tam tehdy nové, jestli se to zlepší ,nic jen mi po měsíci začal přibývat olej v motoru, Říkám si zázrak, ale ono prasklo to gufero co je v něm a hydraulický olej tekl do motoru. Výrobu jistě uhodnete, české nebylo.Tak jsem pořídil z CZ, je skoro o 2 litry drahsi, je to 3 roky, předpokládám ze drží pořád, už ten traktor 2 měsíce nemám. I ta moje původní "samovyroba' vyšla na nějakých 12 litrů, Nejlevnější sadu u prodejců jsem našel za 13, ale tam i ty šroubky byly šikmožluté :'( Mě osobně ta vyšší cena za tu pohodovou práci stála. Všechny díly na stole, jen si otevřít katalog s dokreslení a montovat i Výsledek vypadá , jak z továrny. To jen tak na okraj, jinak do hydrostatiky běž, ten rozdíl je enormní

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Larsův "vořech" 7245

#173 Nový příspěvek od Lars »

tak jsem si udělal radost. pořídil jsem vořechovi čelňák. najednou se traktor chová uplně jinak. pěkně to houpe

Obrázek

Obrázek
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
Bellian
Příspěvky: 2534
Registrován: stř črc 28, 2010 10:28 am
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Larsův "vořech" 7245

#174 Nový příspěvek od Bellian »

8) 8)

Dobře si udělal, je to veliký pomocník jak jsem ti psal ve zprávách. Projdi čepy, dobře namaž a bude to OK. Taky po čas přejdi šrouby na spojích ;-) .

Ať slouží :)
Srdcová 25-ka; Járova 25-A; Školníkova 25-A; Stodolová uloženka 25-ka
Zetor 5611
Zetor 7211
Zetor Super 35
Zetor 7245 PLUS
BSS PS 701H
BSS10.08 - renovace
BSS P 53 S
TOS-28 Žebrák; StankoImport 2H125; Pásová pila G5013W

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“