Zetory a jiné od J. Kubce

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#16 Nový příspěvek od tomous »

Ten schafer to je věc!!! Pokukuju po něčem takovém taky,ale zatím nejsou prašule.

Uživatelský avatar
Bagrr
Příspěvky: 632
Registrován: ned zář 25, 2011 2:31 am
Bydliště: Třeboň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#17 Nový příspěvek od Bagrr »

kdyz tak koukam na tu frezu, to je MFka ze? a ten 4t je predelavka nebo origo?
ZetoREX 7511 (7001 motor a 4511 převodovka) momentálně v rekonstrukci zde: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?t=34087
eMeFka výbordelný pomocník na dvorek zde: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 22&t=38375

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#18 Nový příspěvek od adam »

Já právě nevim jestli koupit ECO nebo E. E by měly bejt větší a bytelnější. Myslel jsem si že by mě stačila 4 tuna. Máš na tom závěs. Na kolik tě vyšel?
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#19 Nový příspěvek od j.kubec »

Bagrr píše:kdyz tak koukam na tu frezu, to je MFka ze? a ten 4t je predelavka nebo origo?
Dva roky stará předělávka na KIPOR KG270 1válec čtyřtak OHV 5,5 KW. Na rozdíl od tvé MF mám motor blíž ke spojce kvuli vyvážení a rozšířené kola na větší svahovou dostupnost.
adam píše:Já právě nevim jestli koupit ECO nebo E. E by měly bejt větší a bytelnější. Myslel jsem si že by mě stačila 4 tuna. Máš na tom závěs. Na kolik tě vyšel?
Velikost a bytelnost je na 50 zhruba stejná, pouhý rozdíl pokud vím je že na 50E je možnost tažení přes spodní kladku a váhový rozdíl cca 30kg tomu odpovídá. 40Eco ani 40E jsem neviděl, ale rozdíl váhy je docela značný :tyty: a to i cena :obchod: . Záleží za čím to chceš tahat a co si od toho představuješ. Mě čekají v lese i 1m a více pruměry, a velké rokle, tak jsem potřeboval silné lano a co nejdelší ( i tak mě nedá 60m a ještě asi 20m prodlužuju ). Jestli chceš nový skoč si do Dolní Radechový Agrotip Široký a nebo si je pozvi. Dovezou ti to domů a poradí. Jinak moc neotálej, protože mají momentálně akci a dost za uniforest ušetříš :shock: . Závěs zatím nemám, protože ho nepotřebuji, ale není problém!!

Uživatelský avatar
Blajda
Příspěvky: 882
Registrován: čtv led 31, 2008 1:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#20 Nový příspěvek od Blajda »

Pěkný stroje a taky pěkný jehňata :)
Kolik máte ovcí?A jaký
Zetor 3011 a 6748

Uživatelský avatar
Bagrr
Příspěvky: 632
Registrován: ned zář 25, 2011 2:31 am
Bydliště: Třeboň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#21 Nový příspěvek od Bagrr »

Slo by kdyztak rozfotit detaily a hodit je ke me do vlakna o moji MF?
ZetoREX 7511 (7001 motor a 4511 převodovka) momentálně v rekonstrukci zde: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?t=34087
eMeFka výbordelný pomocník na dvorek zde: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 22&t=38375

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#22 Nový příspěvek od adam »

Na kolik vyšel ten tvuj u Širokýho? 40ECO stojí okolo 30 000.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#23 Nový příspěvek od j.kubec »

Cenu navijáku má stejnou jako je na stránkách Uniforestu, nebo Agro Březová, takže necelích 40 bez daně dopravu domů jsem měl v ceně.


Počet ovcí se pohybuje okolo 50 aje to směs několika plemen.

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#24 Nový příspěvek od j.kubec »

Tak zase něco po skoro měsíci fotek.
Začnu uklidem :vysmech:
Obrázek
Troška dříví na naviják a pásovku :pistol:
Obrázek
Obrázek
Poté přišla na řadu střecha na 7245
Obrázek
Obrázek
A nová kabeláž protože stará byla krapátek stavená a spečená od sváření předchzího vlastníka :evil:
Obrázek
Za kvalitu fotek se omlouvám foceno mobilem.

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#25 Nový příspěvek od j.kubec »

Přidám pár fotek :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#26 Nový příspěvek od adam »

Pěkný fotky, jak naviják, chodí dobře? Známej si ho teď koupil taky je to 50 eco, ale daly mu na to i spodní kladku jako je na E. Měl jsem ho půjčenej, sílu to má pěknou, ale ty provázky to je hrozný. Až budu mit svůj, tak ho předělám taky na vzduch.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#27 Nový příspěvek od j.kubec »

Šlape perfektně, ale pro moje potřeby má krátký lano, musím nastavovat. S těma provázkama to je fakt vopruz. Dálkáč jsem už sehnal ještě dát dohromady pneumatiku a snad to pujde. Nejdřív si však na to musí vydělat. Vzduchový váce něco stojí :shock: .

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#28 Nový příspěvek od ondra »

j.kubec píše:
Bagrr píše:kdyz tak koukam na tu frezu, to je MFka ze? a ten 4t je predelavka nebo origo?
Dva roky stará předělávka na KIPOR KG270 1válec čtyřtak OHV 5,5 KW. Na rozdíl od tvé MF mám motor blíž ke spojce kvuli vyvážení a rozšířené kola na větší svahovou dostupnost.
adam píše:Já právě nevim jestli koupit ECO nebo E. E by měly bejt větší a bytelnější. Myslel jsem si že by mě stačila 4 tuna. Máš na tom závěs. Na kolik tě vyšel?
Velikost a bytelnost je na 50 zhruba stejná, pouhý rozdíl pokud vím je že na 50E je možnost tažení přes spodní kladku a váhový rozdíl cca 30kg tomu odpovídá. 40Eco ani 40E jsem neviděl, ale rozdíl váhy je docela značný :tyty: a to i cena :obchod: . Záleží za čím to chceš tahat a co si od toho představuješ. Mě čekají v lese i 1m a více pruměry, a velké rokle, tak jsem potřeboval silné lano a co nejdelší ( i tak mě nedá 60m a ještě asi 20m prodlužuju ). Jestli chceš nový skoč si do Dolní Radechový Agrotip Široký a nebo si je pozvi. Dovezou ti to domů a poradí. Jinak moc neotálej, protože mají momentálně akci a dost za uniforest ušetříš :shock: . Závěs zatím nemám, protože ho nepotřebuji, ale není problém!!
Než Agrotip tak raději napiš peetanoj , dá ti kontakt na chlapíka Od jilemnice ten to pořidí tuším ještě lacinějc ;-)
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

j.kubec
Příspěvky: 452
Registrován: čtv bře 22, 2012 4:50 pm
Bydliště: Dvůr Králové

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#29 Nový příspěvek od j.kubec »

Úklid sena
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ten hyc by nesnesitelný. Traktor se sotva držel na 90°C. Už mě nic nenapadalo jak ho udržet níž :'(, ale zvládlo se to 8) .

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4196
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetory a jiné od J. Kubce

#30 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Pěkný 8) Taky sme seno zdárně uklidili a ted at si prší :smich:
Jinak k té teplotě ta je uplně v normálu těch 90 C aj 96 C k té stovce. Uzavřenej okruh se ti nebude vařit. Ale samozřejmě že nejlepší je těch 80-90 C.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“