Czlukas Pomocníci

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Czlukas Pomocníci

#886 Nový příspěvek od Poupic »

to se divim že by tě 58ha neuživilo. :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Czlukas Pomocníci

#887 Nový příspěvek od Antony30011 »

To se taky divím. Kamarád má necelých 50 a uživí ho to.

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: Czlukas Pomocníci

#888 Nový příspěvek od czlukas »

Pokud nevěříte tak at si to každý vyzkouší sám. Sám jsem se s tím živil 4 roky a byla to bída tet při práci je to úplně jiné ;-) samozřejmě kdyby jsem neměl doma rodinu tak by to bylo v pohodě.
Nejvíc mě muže jak každý si mysli když doma hospodaříš, tak že s toho jsou nějaké zázračné peníze vše co vydělá se stejnak se utopí zpátky do hospodárky
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: Czlukas Pomocníci

#889 Nový příspěvek od czlukas »

Fífa píše:Tak šup fotky toho lisu, ať se mrknem :)
až bude chvíle tak pohledám a nahraji ;-)
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Michael Hille
Příspěvky: 28
Registrován: stř zář 26, 2012 8:28 pm
Bydliště: V.Šenov okr.Děčín

Re: Czlukas Pomocníci

#890 Nový příspěvek od Michael Hille »

czlukas píše:
Poupic píše:Co máš tet za lis? kolik děláš ha?
Tak tet mám Sipma Z-279/1 a jsem velmi spokojený dělám senáž, seno, slámu a velká spokojenost měl jsem unibala potom john dere a zničím jsem nebyl tak spokojený je sice fakt, že jsem to koupil uloženku od starého pana a ten to měl jako nové, takže jsem druhý majitel a jak jsem to kupoval tak měl nalisováno jen 800 balíku.
Jinak jsem dělal svojich 58 hektaru tet jsem to omezil na 30 hektaru nedá se to stíhat při práci bohužel :vztek: :vztek: ale co nadělám + dělám dalších 18 hektaru s kamarádem + dělám služby třeba letos jsem vůbec nestíhal ve službách musel jsem říkat ne to byla velká škoda

Sipma dělá pěkný lisy a hlavně jsou jednoduchý. Na opravu stačí 13,17 klíč a kladivo a je to :-D,ne sranda stranou,pro menšího zemědělce je to jednoduchej a dobrej stroj. Oprava doma na koleni a nemusíš mít vyučenej obor opravář zem.strojů. Předloni ho pořizoval kolega,hospodaří na 40Ha a ročně balí zhruba 500 balíků sena a je to pohoda. Koupil teda PS 1210 clasic ale je to shodná mašina,ta bude až do důchodu :-)

Uživatelský avatar
Fífa
Příspěvky: 977
Registrován: stř říj 30, 2013 12:48 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Czlukas Pomocníci

#891 Nový příspěvek od Fífa »

až bude chvíle tak pohledám a nahraji ;-)[/quote]
ok 8)
Když traktor tak Zetor.............http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 36&t=60320

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Czlukas Pomocníci

#892 Nový příspěvek od Antony30011 »

czlukas píše:Pokud nevěříte tak at si to každý vyzkouší sám. Sám jsem se s tím živil 4 roky a byla to bída tet při práci je to úplně jiné ;-) samozřejmě kdyby jsem neměl doma rodinu tak by to bylo v pohodě.
Nejvíc mě muže jak každý si mysli když doma hospodaříš, tak že s toho jsou nějaké zázračné peníze vše co vydělá se stejnak se utopí zpátky do hospodárky
Netvrdím, že to je zlatej důl, ale myslel bych že to stačí :) otázka jaký máš výnosy, kolik platíš nájmy a jak seš náročnej. Tím ale neříkam nic špatnýho proti Tobě. Sám to dělám při studiu

Jakub Svoboda
Příspěvky: 1295
Registrován: pát bře 21, 2014 7:43 pm
Bydliště: Senec u Rakovníka

Re: Czlukas Pomocníci

#893 Nový příspěvek od Jakub Svoboda »

Antony30011 píše: Sám to dělám při studiu
Tak to máš zatím nastarosti jen dvě věci. Počkej až budeš mít svoje bydlení a rodinu, pak budeš mluvit jinak. To budou jiné výdaje. :)
Zetor 5611
Fendt F12HL
Bibošuv špalíčkovač v.č.278
Paletizační vidle do 3.bodu, PAJ 1V-sklopka, Nesené brány a smyk,
Fekál 3m3, Fahr KM22

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Czlukas Pomocníci

#894 Nový příspěvek od Antony30011 »

To je mi jasny, proto rikam, ze ho nijak nehanim ;-)

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: Czlukas Pomocníci

#895 Nový příspěvek od czlukas »

Antony30011 píše:
czlukas píše:Pokud nevěříte tak at si to každý vyzkouší sám. Sám jsem se s tím živil 4 roky a byla to bída tet při práci je to úplně jiné ;-) samozřejmě kdyby jsem neměl doma rodinu tak by to bylo v pohodě.
Nejvíc mě muže jak každý si mysli když doma hospodaříš, tak že s toho jsou nějaké zázračné peníze vše co vydělá se stejnak se utopí zpátky do hospodárky
Netvrdím, že to je zlatej důl, ale myslel bych že to stačí :) otázka jaký máš výnosy, kolik platíš nájmy a jak seš náročnej. Tím ale neříkam nic špatnýho proti Tobě. Sám to dělám při studiu
dokud jsem byl student tak mi stačilo 10 hektaru a jsem si říkal že co více si přát ale doba se mění a hlavně jak už máš rodinu už jsou i jiné věci na starosti poznáš to sám ;-)
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: Czlukas Pomocníci

#896 Nový příspěvek od czlukas »

Jakub Svoboda píše:
Antony30011 píše: Sám to dělám při studiu
Tak to máš zatím nastarosti jen dvě věci. Počkej až budeš mít svoje bydlení a rodinu, pak budeš mluvit jinak. To budou jiné výdaje. :)
vidím že jsou tady i lidi kteří to chápou prostě člověk když je mladý tak to bere jinak, jinak dík moc za pochopeni
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Czlukas Pomocníci

#897 Nový příspěvek od Antony30011 »

czlukas píše: dokud jsem byl student tak mi stačilo 10 hektaru a jsem si říkal že co více si přát ale doba se mění a hlavně jak už máš rodinu už jsou i jiné věci na starosti poznáš to sám ;-)
Možná máš pravdu, ale já to nemyslel nijak špatně. Kamarád se na 50 uživí, ale je fakt, že je sám. A říká se, že se dá uživit od 30. Proto mě to zarazilo.

Jakub Svoboda
Příspěvky: 1295
Registrován: pát bře 21, 2014 7:43 pm
Bydliště: Senec u Rakovníka

Re: Czlukas Pomocníci

#898 Nový příspěvek od Jakub Svoboda »

czlukas píše:
Jakub Svoboda píše:
Antony30011 píše: Sám to dělám při studiu
Tak to máš zatím nastarosti jen dvě věci. Počkej až budeš mít svoje bydlení a rodinu, pak budeš mluvit jinak. To budou jiné výdaje. :)
vidím že jsou tady i lidi kteří to chápou prostě člověk když je mladý tak to bere jinak, jinak dík moc za pochopeni
No protože jsem si to také zažil. Hospodaření bylo a je i stále jen koníček jen jsem to omezil na minimum. Dokud jsem studoval, tak jsem v traktoru seděl skoro 4x do týdne, a teď dám sotva 80mh za rok. Teď je na prvním místě rodina a rodinný domek a vše okolo něj zhltne hoooodně času.
Zetor 5611
Fendt F12HL
Bibošuv špalíčkovač v.č.278
Paletizační vidle do 3.bodu, PAJ 1V-sklopka, Nesené brány a smyk,
Fekál 3m3, Fahr KM22

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Czlukas Pomocníci

#899 Nový příspěvek od frturek1 »

uzivit, pokud je clovek sam se da i na min, ja zacal s 14ha tata mi platil akorad naftu dalsi rok sem mel 24ha a uz sem si to vesele svistel dal, tet mam 61ha 4letou dcerku a je to taky v pohode tam uz je to spis otom ze se tezko hleda volnej cas na rodinu

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: Czlukas Pomocníci

#900 Nový příspěvek od czlukas »

ahoj všichni vespolek tak zase mám chvíli tak sem tu zavítal.
potřeboval by sem nutně pomoc z jednou věcí a pak sem hodím zase nějaké foto ;-) doufám že se někdo podíva.

Mám problém ze svou 6945 co jsem dělal kompletní go z palivovou soustavou mam vymytou nádrž, nové filtry, hadičky, ventil a prostě nejde mi napumpovat nafta jak kdyby byla nádrž vzduchově uzavřená nejde natáhnout i když otevřu vičko nádrže, sem si říkal jestli třeba tam jde vzduch ale bez pomoci. sem si říkal jestli není v dopravní pumpičce sekly ventilek já nevím. prosím, prosím o pomoc.
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“