Zetor 7245 SOFT TURBO

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
red.bill
Příspěvky: 2071
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Zetor 7245 SOFT TURBO

#361 Nový příspěvek od red.bill »

Díru pro komín nějak uděláš ale pro každý otevření kapoty sundavat komín? Pozor na to, nevím co máš za traktor, někde za to vyhazují z STK. Otoč to koleno na turbu o 90° doleva, nad bočnici to vyjde a vyřízneš kapotu z boku. Nebo pokud máš místo, udělej svoje potrubí a protáhni ho až za konec potrubí, zanim dolů a obejdeš bočnici spodem jako u atmosfér. K poslední hlavě si uděláš držák ať to nenese jen turbo. S tou mřížkou záleží jak čistě to chceš udělat, není to jen díra ale má i pertl aby se to zpevnilo a nevibrovalo. Pokud nechceš předčistič tahat nad kapotu na díru bych se vyprd.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Zetor 7245 SOFT TURBO

#362 Nový příspěvek od Franta.cz »

giovanny1971 píše:Zdravim všechny ...a přeji všem v roce 2020 pevné zdraví a hodně úspěchů..v rovině osobní,ale i pracovní :) ...

Když je zde tohle téma dovoluji si to napsat zde...Nemužu již nikde sehnat kapotu na 7340t kapotu s otvorem pro horní mřížku a s otvorem pro vyfuk na České turbo..myšleno plechovou kapotu.

Nenašla by se dobrá duše... kde by mi oměřil potřebné míry aspon pro vyfuk...?...Musím asi upravit svoji původní... diky moc... klidně i SZ zavolam. :)

Já nehodlám kvůli každýmu otevření kapoty čekat až mě vychladne výfuk.A pak ho ještě sundavat.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“