Zetor 7045

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#16 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Cau tak problem ako tak v prevodovke nebol ale musis dokladat kolesa do prevodouky a hriadele vymenit aby si mal vyvod na predny nahon a popri tom sa vymenili loziska a trojkove koleso lebo uz bolo opotrebovane a zmena technickeho preukazu stoji u nas 1000 euro takze dost

Uživatelský avatar
giovanny1971
Příspěvky: 140
Registrován: sob zář 17, 2016 3:16 pm
Bydliště: Vsetin

Re: Zetor 7045

#17 Nový příspěvek od giovanny1971 »

Jo tak.... právě jsem si to myslel že se tam musí doložit kola na pohon předku...ale právě někdo mi před tím tvrdil že to má přípravu už s fabriky....tak ještě že jsem tehdy do toho nešel...Ta cena je stejná jak u nás..jsou to zloději :zly:

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#18 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Neviem ci sa vyrabali aj prevodouky uz s predpripravou na predny nahon ze len nasrubujes pridavnu prevodouku a konec podla mna tu predpripravu mysleli asi to skor ze mas to tam kde dat a hlavne ze mas zo spodu prevodovky
otvor na prid. prevodouku.....

A tie peniaze za papiere su fakt masaker

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#19 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Tak po dlhsom case sem pridavam nejake nove veci zatial sa u nas nic nedialo ale teraz prisla na rad hydraulika boli problemy s unikom oleja a dovod bola zohnuta torzna tyc a tak som to odniesol cele jednemu majstrovi co sa do toho vyzna a urobi komplet go aj co sa tyka nastavenia zetormaticu tak dufam zze to uz bude na sezonu paradicka a pridavam nejake foto Obrázek
Obrázek
Obrázek

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#20 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Nazdar chlapi mal by som na vas otazku nevedel by mi niekto poradit co vsetko je potrebne na prednu hydrauliku ci musim odstavit vyvody na hydraulike v zadu na traktore alebo sa to da aj nejak inac vymysliet vyuzitie by som mal iba na nosenie naradia hrabacka stiepacka za napady dakujem :)

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Zetor 7045

#21 Nový příspěvek od feki »

mne to tiez niekde okolo vika nonstop tecie, mozno aj okolo toho tlmica ci co za blbost to je... tebe to bolo pekne vidno odkial? budem to musiet lepsie sledovat...

inak neviem kolko sekcii budes potrebovat, ale keby si nahadzoval dalsi rozvadzac pre dalsie sekcie tak sa to robi tak, ze na jednu rychlospojku ide Tcko kde sa napoji privod do noveho rozvadzaca, z rozvadzaca olej samozrjeme do spiatocky... Tlak do rozvadzaca budes potom zapinat pakou na niektory vonkajsi okruh

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#22 Nový příspěvek od Gabriel70 »

feki píše:mne to tiez niekde okolo vika nonstop tecie, mozno aj okolo toho tlmica ci co za blbost to je... tebe to bolo pekne vidno odkial? budem to musiet lepsie sledovat...

inak neviem kolko sekcii budes potrebovat, ale keby si nahadzoval dalsi rozvadzac pre dalsie sekcie tak sa to robi tak, ze na jednu rychlospojku ide Tcko kde sa napoji privod do noveho rozvadzaca, z rozvadzaca olej samozrjeme do spiatocky... Tlak do rozvadzaca budes potom zapinat pakou na niektory vonkajsi okruh
No ja som si myslel tiez ze olej je z popod vika ale nakoniec to bola skrivena torzna tyc tretieho bodu je tam spustu moznosti odkial to moze tiect ja som dal zgeneralkovat komplet hydrauliku mam konecne funkcny zetormatik tak ako ma fungovat mal som zlu kocku nedrzalo mi hydrauliku potom zle cerpadlo bolo uz vydrete poistny ventyl by mal prepustat pri tlaku okolo 160 a mne to prepustalo na nejakych 90 takze cele to bolo znicene ale uz je to zalozene a dufam ze to vydrzi co najdlhsie neposkodene
Obrázek

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#23 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Tak po dlhsom case sem pridavam nejake nove fotky traktor mame nastriekany tak uz len nech sluzi

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#24 Nový příspěvek od Gabriel70 »

A dve fotky z jarneho siatia

Obrázek
Obrázek

Gabriel70
Příspěvky: 19
Registrován: ned lis 05, 2017 12:54 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor 7045

#25 Nový příspěvek od Gabriel70 »

Novy prirastok je uz doma
Obrázek
Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zetor 7045

#26 Nový příspěvek od pavel sk »

8) Pekny traktor.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“