Zetor 7011 od Filipa

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Zetor 7011 od Filipa

#16 Nový příspěvek od Matúš »

Väčšinou mávali 2 miesta :)

Uživatelský avatar
dodo.b
Příspěvky: 237
Registrován: ned črc 28, 2013 8:58 pm
Bydliště: Prešov

Re: Zetor 7011 od Filipa

#17 Nový příspěvek od dodo.b »

Ja mam iba 1 :(
TZ-4K-14, Zetor 7011

volvej
Příspěvky: 74
Registrován: ned úno 20, 2011 8:14 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Zetor 7011 od Filipa

#18 Nový příspěvek od volvej »

Pěkná mašina. Tak ať slouží. Já měl při koupi jedno sedadlo a druhé sem si nechal dopisovat.

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 7011 od Filipa

#19 Nový příspěvek od filippo »

Ďakujem všetkým za odpovede. Dnes som bol traktor prihlásiť do evidencie a mám tiež dve miesta :wink: a novú ŠPZ ktorá znova obsahuje čírou náhodou moje obľúbené a šťastné číslo 7 :wink: . Chválabohu teraz netreba robiť po zmene ŠPZ administratívnu STK lebo tá sa vzťahuje na číslo VIN a nie na ŠPZ takže som ušetril čas a peniaze. Ináč som čumel jak puk, keď mi pracovníčka pri prepážke oznamila, že teraz aj pri admistratívnej STK musí prejsť traktor cez halu a dokonca sa treba dopredu objednať :pistol: . Popoludní už traktor pracoval pri oborávaní zemiakov.
Pridávam nejaké foto:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3159
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 7011 od Filipa

#20 Nový příspěvek od Ursus 73 »

pekný stroj, a ako vidím, nemáš na ňom zadnú hmlovku....na stk sa na ňu nepýtali? čo všetko kontrolovali?
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 7011 od Filipa

#21 Nový příspěvek od filippo »

Ursus, ako som vyššie písal, ja som bol len traktor po kúpe prihlásiť do evidencie a tam som dostal nový papierový techničák a novú ŠPZ. Administratívnu STK som si chcel urobiť z vlastnej iniciatívy aby som mal na kartičkách TK a EK už novú ŠPZ. No keď mi na STK povedali, že sa treba objednať a traktor cez halu, tak ma táto moja iniciatíva hneď prešla. Neviem, či sa im na STK zmenili pravidlá, ale zatiaľ čo som chodieval len na administratívnu STK, tak technik pozrel von na parkovisku podľa technického osvedčenia všetky údaje, opísal si čísla nálepiek TK a EK, vydal mi nové kartičky a protokoly a to bolo všetko. TK a EK mám ešte platnú vyše jedného roka, takže do tej doby to neriešim.

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3159
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 7011 od Filipa

#22 Nový příspěvek od Ursus 73 »

ok, už rozumiem, prepáč, čítal som to nejak narýchlo :obchod: tak nech sa Ti darí 8) Pýtal som sa preto, lebo ma tiež čaká stk (Z-4011) ale ešte musím niektoré veci dokončiť.
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Janicko777
Příspěvky: 289
Registrován: čtv pro 20, 2007 11:01 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 7011 od Filipa

#23 Nový příspěvek od Janicko777 »

Filippo, gratulujem ku kupe ;) Co sa tyka zadnej hmlovky, tak na traktore nie je potrebna. Dnes uz aj v pripade administrativnej kontroly je potrebne prejst halou a hlavne kamerami, preto ta objednavka na termin.
Zetor 7745, Zetor 6718 a Zetor 25A

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 7011 od Filipa

#24 Nový příspěvek od filippo »

Tiež som nad tým uvažoval, že prečo treba prejsť cez halu. No a mojim sedliackym rozumom som došiel k tomu istému názoru, že teraz asi musí byť všetko pod drobnohľadom kamier.

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: Zetor 7011 od Filipa

#25 Nový příspěvek od Mário »

pekny traktor :) nech ti dlho služi bez poruch a ako si vibavoval aby ti dopisali to druhe miesto na sedenie?

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 7011 od Filipa

#26 Nový příspěvek od filippo »

Musím konštatovať, že fórum Zetor 5011 - 7045 je skoro mŕtve :-/ . Ak tu za týždeň pribudne jeden príspevok, tak to je zázrak. :-/ Niet tu čo pozerať a niet sa tu čomu priučiť. Keď to porovnám s fórom Zetor 15/25 tak to je poriadny rozdiel. Tam to proste žije každý deň 8) . Chodím tam často, lebo tam mám našu Zetor 25 A od Filipa.
No aby to tu celkom nezaspalo, tak pridám aspoň nejaké foto z dnešného vyvážania trávy a kamenia preč zo dvora.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetor 7011 od Filipa

#27 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Máš pravdu, trošku to tu vázne, ale traktor máš pěknej. s těma STKáčkama začíná jít do tuhýho. Tady už taky na některých stanicích už musíš do haly a s brzdama na válce. tady je to eště zatím dobrý, teď ve čtvrtek mi byli dělat technickou 5011+vlek doma u baráku. při dotazu technika, jak to dlouho takle eště půjde, tak mi řekl, že se zatím nemusím obávat. jen budou muset vše co kontroluje detajlně fotit .

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Zetor 7011 od Filipa

#28 Nový příspěvek od peny »

ty asi velmi rad menis traktory :D :D ak sa nemylim tak si mal najkor 6911 potom 7245 a teraz 7011 no mna by to nebavilo menit ich tak casto :)

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 7011 od Filipa

#29 Nový příspěvek od filippo »

Máš pravdu. Najprv som mal Zetor 6911 na poľnohospodárske a lesné práce. No musel som kúpiť traktor s predkom aby som sa v lese nezabil pri ťažbe dreva, čiže Zetor 7245 (to bol "pán" traktor). Potom som kúpil druhý Zetor 25 A na bežné práce okolo domu ale to bola slabota :-/ . Tak som ho predal ako veterána. Za výhodný peniaz som radšej kúpil niečo silnejšie okolo domu a na poľnohospodárske práce, čiže terajší Zetor 7011. Pri každom traktore som urobil kopec opráv takže ani neľutujem, lebo som sa na každom veľa priučil a je to taký môj koníček cez prázdniny stále niečo opravovať a vylepšovať a majstrovať :) :prace: A možno to nie je ešte posledný ... :D :D

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Zetor 7011 od Filipa

#30 Nový příspěvek od peny »

len sa ti cudujem ze si z traktora s predkom presiel naspat k traktoru bez, ta 7245 co si mal vyzerala paradne 8)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“