Didinův Zetor 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Didinův Zetor 7011

#76 Nový příspěvek od jojo7011 »

No tak to mas uz celkom slusnu zbierku zeleza. Zjavne mame rovnaku diagnozu :D

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#77 Nový příspěvek od Dado11 »

To jo no, akorát s tou cenou ve výkupu, to mám pak tak akorát jen na okenu a voňavku :smich: :smich: :smich:

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#78 Nový příspěvek od Dado11 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#79 Nový příspěvek od Dado11 »

Tak Vás všechny zdravím, jelikož se nám trochu protáhly večery a na poli mám vše hotové, tak jsem uklidil garáž a z donucení zde zaparkoval 72. Nějak jsem si při práci všiml, že mi zeslábla hydraulika, tak jsem hodil budík do rychlospojky a bylo vše jasné. Natlačila s bídou 80 atm. Zdemontoval jsem tedy víko, že kouknu na čerpadlo a hned bylo vše jasné. Na redučáku chyběla plomba, takže si s ním někdo hrál, a tomu odpovídalo i čerpadlo, je pěkně prasklé. Tak když už jsem na jaře dělal ten vršek, udělám si teďkom spodek :smich: :smich: při jednom jsem sundal i šavle, pač ty kuličky už jsou tam tak vymleté, že se divím že tam ještě jsou. Narazil jsem ale na problém na druhém konci amen, jak jsou chycené pod diferákem. Tam ty kuličky už mají taky jemnou vůli, jedna strana už vypadá, že se ji snažil někdo opravovat, pač tam ty nýty jsou rozkepané tak, že ta krytka stejně lítá. Koukal jsem do katalogu a podle něj, to není vyměnitelné. Chci se zeptat, dával to někdo z Vás do kupy, půjdou tam dopasovat nějaké koule a znovu to znýtovat? Díky za radu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Didinův Zetor 7011

#80 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jak to čerpadlo může takhle prasknout? :zapomel: :-/

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#81 Nový příspěvek od Dado11 »

Napadlo mně, ty nýty normálně odvrtat, kulička z konce ramen tam moc nepasuje, je šírší a nevleze se do té konzole, jedině že bych ji zbrousil na potřebnou šířku. Těď ještě jestli vnější průměr by pasoval. A pak bych to sešrouboval. Dal víčka z konců, ty jsou se závitem, a sešrouboval šroubem se zápustnou hlavou. To by mohlo fungovat. Jen ta koule.... Nebo víte o nějaké která tam bude pasovat?

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: Didinův Zetor 7011

#82 Nový příspěvek od pepanek »

Ty brďo v Třinci toho sněhu :)
Jinak koule sežeš na těchto stránkách, nedávno jsem se na to také ptal
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... y&start=90

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#83 Nový příspěvek od Dado11 »

pepanek píše:Ty brďo v Třinci toho sněhu :)
Jinak koule sežeš na těchto stránkách, nedávno jsem se na to také ptal
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... y&start=90
Tak lonskou zimu nám tady něco napadlo no, ale stejně se to dlouho neudrželo. V noci nachumelilo a nejpozdeji druhy den večer do toho začlo pršet. Taková zima ne zima. Pořád břečka a bahno. Ale tak aspoň byla nějaká vláha do země. Jinak díky za odkaz, ale udělám to tak jak jsem říkal. Prostě to roznýtuju koupím koule, srazím je na potřebnou šířku a pak to sešroubuju.

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: Didinův Zetor 7011

#84 Nový příspěvek od pepanek »

Na těchto stránkách právě mají koule co potřebuješ. Nemyslím ty háky.. :)

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#85 Nový příspěvek od Dado11 »

pepanek píše:Na těchto stránkách právě mají koule co potřebuješ. Nemyslím ty háky.. :)
Tak mně už ty háky leží doma od léta, jen nebyl čas je navařit. Tak jsem to chtěl udělat teď, když je traktor odstavený, ale narazil jsem ještě na problém na druhém konci ramen. ;-)

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#86 Nový příspěvek od Dado11 »

Tak a mise splněná :) čerpadlo pumpuje o 106 a zbytek si myslím, že se taky poved. Koncovky navařené a koule na vnitřní straně taky vyměněny.... Teď to jen otestovat u nějaké práce. :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#87 Nový příspěvek od Dado11 »

Tak Vám všem přeji šťastný vstup do nového roku, který přeju pohodový, hlavně zdravíčka, lásky, štěstíčka. Plno mth bez poruch. Můj plán na přísti rok je jasný, před vánoci jsem dodělal ustájení pro dobytek, tak ho co nejdříve zaplnit. Mějte se krásně a ať se daří :juuuu: :juuuu: :juuuu:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#88 Nový příspěvek od Dado11 »

Nový rok jsem začal pořádkama, aneb vývoz hnoje z krmiště....
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Didinův Zetor 7011

#89 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Pěkná práce, to já noví rok proflákal na gauči, hnoje jsem stihnul před svátkama :smich: a teď se zašívám na dílně.

Dado11
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 27, 2014 9:56 pm
Bydliště: Třinec

Re: Didinův Zetor 7011

#90 Nový příspěvek od Dado11 »

To já už to na tom gauči nemohl za svátky vydržet, potřeboval jsem se rozhýbat, měl jsem strach aby mě neodvezli na porážku, jak si mě doma tak hezky vykrmili :smich: :smich: :smich:
A navíc jsem čekal až trochu přimrzne, ať ten hnůj hned nezaorávám. Pořád mokro. Stačilo mi dneska, v noci pršelo a ráno přišla obleva a už jsem se v tom bahně hňátal. Vytáhnul jsem svůj automat na zpracování dřeva a pracoval.
Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“