Staníkův trhlej 6945

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Golf
Příspěvky: 158
Registrován: čtv říj 07, 2010 9:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Staníkův trhlej 6945

#286 Nový příspěvek od Golf »

Dobrý den někde jsem četl že opravujete motorky.Nevím čím se přesně zabýváte ale třeba mě poradíte.Vlastním CZ 175.477 a při opravě jsem jí omylem přepoloval,takže mě ted nedobyji.Zajímá mě jestli odešlo relatko nebo může byt i neco s rotorem a statorem?

Lesa
Příspěvky: 1104
Registrován: sob dub 10, 2010 5:58 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Staníkův trhlej 6945

#287 Nový příspěvek od Lesa »

Hezký den Staníku. Tak jsem dal na tvoji radu a právě jse se vrátil od ortopéda. Vykuchanou mám levou ruku. Vyslechl jsem si nelichotivý komentář zhruba ve zkratce, že jsem hovádko a ty karpály zanedbal. Doktor mi tvrdil, že jsme za 15-20 minut hotový, no a trošku se to protáhlo - od osmi do čtvrt na jedenást. Ale chtěl bych ti poděkovat za konzultaci a informace. :) Trochu jsi mě vyděsil a to mě donutilo rozhoupat se a neodkládat to. :D
Sny se nemají plnit. Ty se mají snít. Proto je oblečená žena krásnější než nahá.
Juraj Kukura
Když chceš být moudrý, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš co říci, přestaň mluvit.
Johann Kaspar Lavater

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#288 Nový příspěvek od staník »

Na kolegu s motorkou jsem tuším už odpověděl po SZ.

Leso :friends: rozhodně nemáš zač děkovat. Já ti rád předal svý zkušenosti s karpálama a nechtěl jsem tě strašit :smich: Právě že mně doktor vyhnal hned jak jsem s tím k němu přišel na to měření a potom na operaci. Asi mi to ušetřilo další problémy.
Hlavně dodrž alespoň trochu tu dobu kdy to nemáš zatěžovat.

Jinak traktor vypadá už jinak než na fotkách, po několikaletém používání nese nějaké ty šrámy.
Koupil jsem za něj věž z ještěrky a budu muset koupit nebo udělat nějaký to závaží na předek. Po rovině by to šlo ale té u nás moc není a hlavně ne tam kam jezdím.
Včera jsem napíchl paletu cihel a proti kopečku ty přední kola jen tak brnkaly o trávu.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Staníkův trhlej 6945

#289 Nový příspěvek od Fidlla »

staník píše:Na kolegu s motorkou jsem tuším už odpověděl po SZ.

Leso :friends: rozhodně nemáš zač děkovat. Já ti rád předal svý zkušenosti s karpálama a nechtěl jsem tě strašit :smich: Právě že mně doktor vyhnal hned jak jsem s tím k němu přišel na to měření a potom na operaci. Asi mi to ušetřilo další problémy.
Hlavně dodrž alespoň trochu tu dobu kdy to nemáš zatěžovat.

Jinak traktor vypadá už jinak než na fotkách, po několikaletém používání nese nějaké ty šrámy.
Koupil jsem za něj věž z ještěrky a budu muset koupit nebo udělat nějaký to závaží na předek. Po rovině by to šlo ale té u nás moc není a hlavně ne tam kam jezdím.
Včera jsem napíchl paletu cihel a proti kopečku ty přední kola jen tak brnkaly o trávu.

Staniku,mam stejny problem,jen nemam hnanou napravu,ale uz mam 2kanystry,je to lepsi ,ale chce to vic...
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#290 Nový příspěvek od staník »

To já mám už taky jeden ;-) Jenže jich potřebuju plnou nálož. Vzal jsem paletu z vleku a je to dost mizernej pocit když se ti ten předek při odjíždění od něj odlehčuje.
Nota bene když si vzpomenu na známýho kterýho takhle před pár dny traktor pomačkal a je v nemocnici.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3116
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Staníkův trhlej 6945

#291 Nový příspěvek od lukisek 099 »

Nekde semi vali nastavec ktery prisroubujes na ten puvodni mam natom i zaves takze tam das zavazi to origo co je pod vanou tak nejakych 14kusu zavazi sem mel. 6pod vanou a ostatni jeste pred tim venku urcite vzpominate jak sem to mel chvilu na 6748 nez jsem dal celni hydrauliku a celkem to stacilo. Soused zase ma pred maskou zavazi z rezacky z TORONA.

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#292 Nový příspěvek od staník »

Ty spodní závaží dopředu jsem někde taky viděl , tuším to někde měl Ondra. Z Torona mi známej říkal že někde má ale nakonec už nemá :-/
Počkám a koupím časem kanystry.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Staníkův trhlej 6945

#293 Nový příspěvek od Fidlla »

Přejii Štastné a Veselé Vánoce,mnoho dárků,štetí a hlavně zdravičko....Mnoho dobrých úspěchů v Novém roce,s našimi stroji hodne MTH bez kolizi a oprav... Přeje Tonda
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Staníkův trhlej 6945

#294 Nový příspěvek od STEEL »

Ahoj Staníku přeju ti veselé vánoce hodně štěstí a hlavně to zdraví a ještě jednou děkuju za návštěvu
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Staníkův trhlej 6945

#295 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj Stando přeji ti šťastné a veselé vánoce, do nového roku hodně štěstí a pohody,ale především zdraví :friends:

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#296 Nový příspěvek od staník »

Kluci děkuju 8) Přeju vám i ostatním kamarádům a známým aby jste pod stromkem našli hodně nečekanejch a užitečnejch dárků.
Já tam našel další tři knížky od J. Verna a do dílny třetí ruku s lupou až zas budu něco letovat :help: To je vždycky porod to všechno držet prstama a mezi nima letovat.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
frezak001
Příspěvky: 1434
Registrován: stř led 02, 2013 8:04 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Staníkův trhlej 6945

#297 Nový příspěvek od frezak001 »

Dodatečně taky přeji šťastné a veselé vánoce a krásný nový rok 2016 :juuuu: :wink:
ZETOR je životní styl

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#298 Nový příspěvek od staník »

Dík rukou ti potřesu až se zas potkáme u šroťáka. Ještě musím k těm osmnáctinám :friends:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Staníkův trhlej 6945

#299 Nový příspěvek od Brendak »

Taky přeju příjemné prožití svátků. :)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Staníkův trhlej 6945

#300 Nový příspěvek od staník »

Děkuju kamaráde 8) Taky ti přeju klidný a pohodový vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2016
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4911-6945“