Robertův Zetor 6718

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Robertův Zetor 6718

#1 Nový příspěvek od Robert »

tak tohohle tahouna jsem asi před hodinou koupil a přivezl ;-)


Zetor 6718 r.v.1977 , násobič , servo , 540/1000 ot/min

je kompletní až na sedadlo spolujezdce a je docela v cajku i když plechařina by mohla bejt lepší , ale zase co by jsem chtěl za 70 tis. :) jel jsem s ním domů 40 km a dojmy z cesty jsou velmi dobrý , hlavně abych to nezakřik :smich: do zimy si k obrazu svému dodělám pár drobností a pak budu jenom jezdit abych viděl jak na tom je
Přílohy
n (3).jpg
n (2).jpg
n.jpg
n (1).jpg
Naposledy upravil(a) Robert dne ned úno 21, 2010 10:42 pm, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Proximák
Příspěvky: 668
Registrován: stř říj 22, 2008 7:28 pm
Bydliště: okres Třebíč

Re: Robertův Zetor 6718

#2 Nový příspěvek od Proximák »

Proč sis pořizoval větší stroj?

Uživatelský avatar
pete
Příspěvky: 657
Registrován: stř bře 11, 2009 6:13 pm
Bydliště: pamětice

Re: Robertův Zetor 6718

#3 Nový příspěvek od pete »

čau toje od toho Klouda co to inzeruje v agroseznamu?

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#4 Nový příspěvek od Robert »

od Klouda je , ale já jsem našel inzerát na annonci, no a proč jsem ho koupil ? měl jsem chuť jít do něčeho silnějšího, s boudou , posilovačem a papírama :litam:

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#5 Nový příspěvek od dolls »

Je pěknej a vypadá zachovale, popíšeš nám ho trošku? Nebo počkáš až se seznámíte? :)

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#6 Nový příspěvek od Robert »

dolls píše:Je pěknej a vypadá zachovale, popíšeš nám ho trošku? Nebo počkáš až se seznámíte? :)
už je to nad fotkama 8)

Uživatelský avatar
Casser X
Příspěvky: 415
Registrován: čtv pro 13, 2007 6:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Robertův Zetor 6718

#7 Nový příspěvek od Casser X »

Robert píše: ...Zetor 6718 r.v.1977 typ motoru je ten lepší co se dával do prvních 6911...
Pěkný traktor za pěknou cenu, at Ti slouží...
Cos měl na mysli tím lepším motorem z prvních 6911? Oni jsou dva druhy motoru 6901?
Jinak máš kabinu úplně stejnou jako mám já na mé 6911 z roku 1978. Tudíž jestli tam máš motor 6901 tak stačí vyměnit masku a máš z toho 6911 8)
Mohl bys prosím Tě ještě podrobněji nafotit převodovku vevnitř traktoru a rozvodovku s hydraulikou zezadu?
Všiml jsem si, že máš i volbu 540/1000 ot. vývodového hřídele, máš tam i násobič?

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#8 Nový příspěvek od Robert »

Casser X píše:
Robert píše: ...Zetor 6718 r.v.1977 typ motoru je ten lepší co se dával do prvních 6911...
Pěkný traktor za pěknou cenu, at Ti slouží...
Cos měl na mysli tím lepším motorem z prvních 6911? Oni jsou dva druhy motoru 6901?
Jinak máš kabinu úplně stejnou jako mám já na mé 6911 z roku 1978. Tudíž jestli tam máš motor 6901 tak stačí vyměnit masku a máš z toho 6911 8)
Mohl bys prosím Tě ještě podrobněji nafotit převodovku vevnitř traktoru a rozvodovku s hydraulikou zezadu?
Všiml jsem si, že máš i volbu 540/1000 ot. vývodového hřídele, máš tam i násobič?
v techničáku je typ motoru 6701/2 , je to motor kam pasujou vložky 100 i 102 a vím že byl i na prvních 6911 jinak tam neni rozdíl, násobič tam je , ale neni připojený táhlo takže nevím jestli funguje , vyzkouším to o víkendu a udělám i lepší fotky

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#9 Nový příspěvek od Milhauss »

Zdarec,
pěknej traktor 8) A co bude s třicítkou???

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#10 Nový příspěvek od Robert »

Milhauss píše:Zdarec,
pěknej traktor 8) A co bude s třicítkou???
půjde do klobás :smich: vlastně na prodej, už se mi na vlákně rozjíždí diskuse o ceně :pc:

Uživatelský avatar
Baartheez
Příspěvky: 244
Registrován: pát říj 12, 2007 4:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Robertův Zetor 6718

#11 Nový příspěvek od Baartheez »

Tak koukám, že už ti 30tka nevoní, co? Komfort je hold komfort. Ale jinak pěkný zetorik, tak at´ ti pěkně šlape.
***Dodìlej to nebo tì to dodìlá***

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#12 Nový příspěvek od Robert »

Baartheez píše:Tak koukám, že už ti 30tka nevoní, co? Komfort je hold komfort. Ale jinak pěkný zetorik, tak at´ ti pěkně šlape.
díky :friends: třicítka je dobrej stroj , ale potřeboval jsem něco s papírama a celkově dospělejšího a i komfort v tom hraje svojí roli 8)

Uživatelský avatar
Baartheez
Příspěvky: 244
Registrován: pát říj 12, 2007 4:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Robertův Zetor 6718

#13 Nový příspěvek od Baartheez »

Robert píše:
Baartheez píše:Tak koukám, že už ti 30tka nevoní, co? Komfort je hold komfort. Ale jinak pěkný zetorik, tak at´ ti pěkně šlape.
díky :friends: třicítka je dobrej stroj , ale potřeboval jsem něco s papírama a celkově dospělejšího a i komfort v tom hraje svojí roli 8)


To je jasný, od tý doby co mám 5211 tak 30tkou už nejezdim. Jak říkáš, je to dobrej stroj ale nějak moc ztuha se s tim zatáčí a v zimě to nemůžu vytopit. :smich: :smich: Na druhou stranu se zase perfektně opravuje. Všude je parádní přístup.
***Dodìlej to nebo tì to dodìlá***

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Robertův Zetor 6718

#14 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Baartheez píše:
Robert píše:
Baartheez píše:Tak koukám, že už ti 30tka nevoní, co? Komfort je hold komfort. Ale jinak pěkný zetorik, tak at´ ti pěkně šlape.
díky :friends: třicítka je dobrej stroj , ale potřeboval jsem něco s papírama a celkově dospělejšího a i komfort v tom hraje svojí roli 8)


To je jasný, od tý doby co mám 5211 tak 30tkou už nejezdim. Jak říkáš, je to dobrej stroj ale nějak moc ztuha se s tim zatáčí a v zimě to nemůžu vytopit. :smich: :smich: Na druhou stranu se zase perfektně opravuje. Všude je parádní přístup.
To je fakt, že to netopí :( na druhou stranu, řízení jsem si dal fajnově dohromady, spojovačku a položím dlaň na volant a točím, sice ne jak s posilovačem, ale jde to velmi pěkně i se závažím, jak píšeš všude perfektní přístup při opravách, v lese prokličkuji kde se dá, velkou vlečku taky utáhnu, sice na 2ku,3ku, po rovině 4, ale hlavně tam naliju 20litrů a jezdím a jezdím a jezdím :)

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Robertův Zetor 6718

#15 Nový příspěvek od Robert »

Krcaka1 píše:
Baartheez píše:
Robert píše:
Baartheez píše:Tak koukám, že už ti 30tka nevoní, co? Komfort je hold komfort. Ale jinak pěkný zetorik, tak at´ ti pěkně šlape.
díky :friends: třicítka je dobrej stroj , ale potřeboval jsem něco s papírama a celkově dospělejšího a i komfort v tom hraje svojí roli 8)


To je jasný, od tý doby co mám 5211 tak 30tkou už nejezdim. Jak říkáš, je to dobrej stroj ale nějak moc ztuha se s tim zatáčí a v zimě to nemůžu vytopit. :smich: :smich: Na druhou stranu se zase perfektně opravuje. Všude je parádní přístup.
To je fakt, že to netopí :( na druhou stranu, řízení jsem si dal fajnově dohromady, spojovačku a položím dlaň na volant a točím, sice ne jak s posilovačem, ale jde to velmi pěkně i se závažím, jak píšeš všude perfektní přístup při opravách, v lese prokličkuji kde se dá, velkou vlečku taky utáhnu, sice na 2ku,3ku, po rovině 4, ale hlavně tam naliju 20litrů a jezdím a jezdím a jezdím :)
s tou spojovačkou je to pravda, co jsem ji tam dal neměl jsem problém se zbíhavostí a řízení jde o dost snáz, to byl fakt dobrej nápad 8)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“