Radův Trkouš 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 702
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Radův Trkouš 3011

#406 Nový příspěvek od Jindra »

to je kárka jak lusk 8) pěkná práce, většinou jak ně něco hotového tak člověk přijde na to že to a to mohlo být trochu jinak. uvidíš v plném provozu, podle fotky to vypadá slušně,mám podobnou a více měně bez výhrad tak si myslím že to taky budeš mít dobré. :)
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#407 Nový příspěvek od kuligrado »

Jindro děkuju, první štace bude během cca 14 dnů tak jsem zvědav :). Když jsem ji chtěl poprvé zvednout dozadu tak jsem zjistil že mám olej už na minimu měrky a to už na 4tou sekci nestačilo :)
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 702
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Radův Trkouš 3011

#408 Nový příspěvek od Jindra »

Jo jo mailer je žrout oleje, já když sklápím tak jedině na rovině jinak to taky nedá a to mám většinou oleje nad horní rysku, ale mám 5 sekcí takže podle papíru sežere asi 16 l oleje. u své káry mám po stranách úhelník a kurty zaháknu ze něj , uvidíš jak se Ti osvědčí ta oka, jestli nebudou moc velká a nebudou se ohýbat.
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
kugva
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv pro 12, 2013 10:22 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Radův Trkouš 3011

#409 Nový příspěvek od kugva »

Rado super práce 8) 8) teď jsem delší dobu nekoukal a udělal jsi kus práce :zapomel: :friends:

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#410 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj Vašku, díky moc, já taky nestíhám koukat kolem, tři měsíce jsem strávil na střeše hospodářské a dneska jsme udělali sloupky pro bránu, kdo to asi tak povaří, odtáhne do zinkovny a nastrojí? to je velice lehká otázka :). Jak se ti jinak vede, klidně do sz chceš-li.
čabas

ps včera jsem klopil 2x do kopřiv a nádhera, cca 2,3 sekce do boku a všechna jílovina pryč
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kugva
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv pro 12, 2013 10:22 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Radův Trkouš 3011

#411 Nový příspěvek od kugva »

kuligrado píše:Ahoj Vašku, díky moc, já taky nestíhám koukat kolem, tři měsíce jsem strávil na střeše hospodářské a dneska jsme udělali sloupky pro bránu, kdo to asi tak povaří, odtáhne do zinkovny a nastrojí? to je velice lehká otázka :). Jak se ti jinak vede, klidně do sz chceš-li.
čabas

ps včera jsem klopil 2x do kopřiv a nádhera, cca 2,3 sekce do boku a všechna jílovina pryč

:D kdo jiný než ty :smich: Dobrý akorát času málo tak stíhám to nejakutnější , teď bude konec sezony tak se snad zase dostane na koníčky , ztak super hlavně že maká jak má 8)
zatím čau

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Radův Trkouš 3011

#412 Nový příspěvek od Brendak »

Pěkná vlečka. 8) Ať slouží. :)

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Radův Trkouš 3011

#413 Nový příspěvek od Biggles555 »

S tím nedostatkem času je to všude stejné :smich: ;-)
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#414 Nový příspěvek od kuligrado »

Buďte zdrávi, kamarádi,
Všecko nejlepší do NY 2020 a spostu klidných mth bez nervů, spěchu a závad.

Novoroční vyjížďka :)
Obrázek

PS.: moje jsou jen ty dvě zleva ;-)
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#415 Nový příspěvek od kuligrado »

Nazdar, potřebuju pomoct, tak to nasypu i tady. Pár stránek zpátky mám fotku s pluhem 1-PNO 35, ale doprděným jenom na jednostrannou orbu. povedlo se mi sehnat druhou stranu radlic od radonza a chtěl jsem se pustit do opravy. Což o to - navařit tu správnou desku na druhou stranu trubky, k tomu přišrubovat orebné tělesa na slupicách a prdnout tam hydraulický válec by bylo příliš snadné. tenhle pluh však měl "samočinné otáčení" při zvednutí z brázdy. Nemáte někdo tendle pluh, že byste mi popsali/pofotili/vysvětlili jak je to otáčení vyřešené? Založil jsem k tomu téma v pluzích :

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 1&t=112832

, ale myslím, že zde na to koukne více lidí.

Díky za každou radu.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#416 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj, v mezičase co jsem rozmýšlel jak s pluhem, tak abych nezlobil, bo kdo si hraje nezlobí, vyrobil jsem toto :
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#417 Nový příspěvek od kuligrado »

Základ tvoří čerpadlo FEKA03 po odstranění motoru, rozborce a sborce s přetěsněním a úpravami na vstupech a výstupech pro hadice/savice jak do boku tak nahoru směr nádoba. Protože byla feka v originále hnaná motorem s 1440ot/min, tak jsem dodělal řetězovou převodovku 3x do rychla, což by mělo +- pasovat. Přípojky jsou pro C52 hadice. Kola jsou jako obvykle v mém případě 10,0/75-15,3. Jen je ta věc nebržděná, což mne trochu mrzí pro parking a odpojení, ale použil jsem upálené náboje z nějakého domordovaného zemědělského čehosi, snad to bývaly brány a kola byly transportní. Když jsme dělali zkoušku, kdy jedno IBC stálo pod rýnou a druhé na kolech, tak přes 14metrů dlouhou savici (ta jediná byla doma těsná) to 1000 litrů přelilo za cca 5,5min.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2437
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Radův Trkouš 3011

#418 Nový příspěvek od StaPo3011 »

pěkný, to se to bude napřesrok zalejvat 8)
Jestli stíháš takovéhle věci jen tak "v mezičase",
tak to klobouk dolů :)

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Radův Trkouš 3011

#419 Nový příspěvek od kuligrado »

ahoj, no v mezičase mezi jinýma, slepák, pluh, homeschool s děckama a spoustou nedůležitých věcí jako jsou přestavby v interiéru, které zase zajímají mou lepší polovičku.
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Radův Trkouš 3011

#420 Nový příspěvek od Biggles555 »

Krásná cisternička...... 8) 8) 8) ;-) :friends:
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“