Pajikova 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#91 Nový příspěvek od pajik »

Aha je to možný je že to jedno pamatuju si že na stipacku jsem nakoupil hadic a vselijakejch bejkaren kupu a úhel nikdy neřešil ... Asi koupím to 60° a budu doufat :smich:

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#92 Nový příspěvek od pajik »

Tak jsem si tu rychlospojku vzal do práce a změřil úhel je 60° zajímavý je že na trubce je koule takže je nejspíš fuk jaký kužel tam je ... :) Mám objednáno v úterý to snad přijde abych to mohl našroubovat :prace:

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pajikova 3011

#93 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Presne to som ti chcel napísať, uhol sme nikdy neriešili, major mal na trubkách vzadu tie polgule a vždy to tesnilo. Ale je pravdou, že pred 25-timi rokmi (keď som ešte robil opravára) sa možno rozdielny uhol nevyrábal :zapomel:
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#94 Nový příspěvek od pajik »

Já si právě myslím že dřív měli lidí rozum a všechno pasovalo všude ... Tak si myslím že úhel byl jeden :) ale nevim těžko říct :) každopádně změřil jsem to v práci a úhel je tam 60° třeba to někomu pomůže až to bude někdy hledat... Mě osobně to dalo zabrat protože co člověk to názor :D už mám objednaný ty ISO 12,5 plus konzoly na vysokozdvih koncem příštího týdne bych to mohl otestovat údajně trošku teče jedná Písnice tak uvidíme

Uživatelský avatar
Jura3011
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:33 am
Bydliště: Jihlavsko

Re: Pajikova 3011

#95 Nový příspěvek od Jura3011 »

U těch ISO spojek mě štve, že po každém rozpojení něco oleje vyteče a drží se v kuličkách binec. Příště bych bral raději jiné, ploché, co zastrčíš jednou rukou a pootocis. Má je soused a ani kapka.

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Pajikova 3011

#96 Nový příspěvek od StaPo3011 »

to odcvrnknutí trocha oleje při odpojování mne taky štve,
chce to mít nachystanou plechovku. Při zapojování bez tlaku mi to nedělá.
A proti bordelu existujou barevný plastový záslepky :)

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#97 Nový příspěvek od pajik »

Ja jsem tady v jednom vláknu četl že ty na pootočení ,,bajonet,, jdou kolikrát špatně odpojit ... Ty plastový záslepka jsem si objednal jak na zásuvky tak na zástrčku ISO jsem zvolil proto že mi přijdou víc univerzální unas je pouziva kde kdo mám je objednané a měli by přijít někdy v úterý předpokládám :) jen mi není úplně jasné jak funguje sklápění protože vlek má pouze jednu hadici ,,mailer,, je mi jasný že do něj název olej vyklopí a zasouvá se tím že olej teče do traktora a váhou pohledy to tlačí ... Ale co na to rozvaděč v traktoru ? Bude nejspíš na dvojčinnou pístnici...

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Pajikova 3011

#98 Nový příspěvek od StaPo3011 »

rozvaděči je to jedno. V jedné krajní poloze páky jedna spojka tlačí a druhá je otevřená zpět, a ve druhé si ty funkce spojky prohoděj. Takže pokud na sklápění použiješ jen jednu z nich, tak v jedné poloze páky ti to bude sklápět, a ve druhé půjde píst vahou korby dolů a kapalina zpět do traktoru. Kterou spojku použiješ je jedno, pouze se ti přehodí funkce na ovládací páce.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#99 Nový příspěvek od pajik »

Jo tomu rozumím ale když nepřipojím nic a zkusím paku brečí redukcak v rozvaděči jde mi o ten vysokozdvih taky to má 3 jednočinné Písnice takže defakto mailer ... Navíc ten chlápek říkal že to trošku teče proto to bylo tak levné tak jsem zvedavej jak moc to teče respektive cenu říká trochu :smich: ale za 7000,- i s vydlema je super cena i za předpokladu že to pretesnim ...

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Pajikova 3011

#100 Nový příspěvek od StaPo3011 »

když nepřipojíš nic, tak se bude ozývat přetlakovej přepouštěcí ventil v obou polohách páky. Když zapojíš jednu spojku, bude tento slyšet jen v jedné poloze, té nepracovní, spouštěcí dolu. Pokud by tě to moc sralo, můžeš si na to spouštění vyřadit náhon čerpadla.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#101 Nový příspěvek od pajik »

Vidíš to mě nenapadlo že když to vyradim nebude to brečet :) mě to zase tak nevadí spíš slyším že brečí čerpadlo a ten pojišťovák :) nerad něco trápím vždycky říkám že ta 3011 je unas na důchodě :smich:

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#102 Nový příspěvek od pajik »

Tak dneska jsem byl pro vypalky :) čepy mám hotové až přijdou rychlospojky tak to svařím a otestuju... Jsem zvedavej jak moc to poteče :smich:


Obrázek

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#103 Nový příspěvek od pajik »

Rychlospojky na místě :prace: zítra nebo v sobotu privarim uchycení a vyzkouším to zapřáhnout a pocítit se nahoru a dolů :smich:

Obrázek

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: Pajikova 3011

#104 Nový příspěvek od pajik »

Tak privareno a otestováno 2x nahoru a dolů pak praskla nacata hadice :smich: :smich: musím v pondělí zajet do GMS a necháš udělat novou ... A chtělo by to nějakej redukcak na spouštění dolů jede to hrozně rychle a musí se stím nikde opatrně až na tom bude nakradl pojede to ještě rychjeli ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Pajikova 3011

#105 Nový příspěvek od StaPo3011 »

hezký, při opření o zem jako zvedací lešení i praktický.
Nezkoušel jsi, kolik na ty vidle naložíš (při přizvednuté věži v ramenech), než to začne zvedat přední kola?

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“