zetor 4011 (tawid)

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3366
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: zetor 4011 (tawid)

#136 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Jj,dvojkou.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
tawid
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 13, 2009 8:40 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 4011 (tawid)

#137 Nový příspěvek od tawid »

A co ti to dělá na hnoji? :zapomel:

Uživatelský avatar
tawid
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 13, 2009 8:40 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 4011 (tawid)

#138 Nový příspěvek od tawid »

Přidávám sem video z převozu betonových pražců s vypůjčenou 9-tunou.
http://www.youtube.com/watch?v=yXlf9fvLKno
Přílohy
IMG_0421.jpg
IMG_0423.jpg
IMG_0428.jpg
IMG_0431.jpg

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3366
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: zetor 4011 (tawid)

#139 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

tawid píše:A co ti to dělá na hnoji? :zapomel:
Bez uzávěrky hrabe,s uzávěrkou pohoda 8)
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
tawid
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 13, 2009 8:40 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 4011 (tawid)

#140 Nový příspěvek od tawid »

Já jsem včera oral, taky s uzávěrkou, ale trochu mě i stahovalo doprava.
Taky ti to táhne do boku?

zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: zetor 4011 (tawid)

#141 Nový příspěvek od zts18345 »

ked ta taha do boku tak mas zle zostlelovany pluh keby bol dobre tak ta nevychili ani o 1cm
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: zetor 4011 (tawid)

#142 Nový příspěvek od Pumpik »

vtom má zts pravdu můj otec když orá tak to dokáže seřídit tak luxusně že zajede do brázdy pusti volant a šáhne na něj zase až na konci brázdy má to tak vyštelovaný že mu to opravdu drží krásně rovinu a místama jezdí i na 3jku zatim co když to nastavim já tak toho má 69tka dost i na 2jku :D

zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: zetor 4011 (tawid)

#143 Nový příspěvek od zts18345 »

Pumpik píše:vtom má zts pravdu můj otec když orá tak to dokáže seřídit tak luxusně že zajede do brázdy pusti volant a šáhne na něj zase až na konci brázdy má to tak vyštelovaný že mu to opravdu drží krásně rovinu a místama jezdí i na 3jku zatim co když to nastavim já tak toho má 69tka dost i na 2jku :D
nuz tak to ma byt ale tak tipujem ze otec uz ma neco odoorane takze neboj vsetko sa treba naucit chce to len skusat a skusat a casom ti to pojde ako po masle ja ked som zacinal tak to tiez nebola ziadna slava a teraz uplne v poho
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: zetor 4011 (tawid)

#144 Nový příspěvek od antipo »

Bych chtěl vidět co by vám řekli na tu 9ti tunu policajti :vysmech:
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
tawid
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 13, 2009 8:40 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 4011 (tawid)

#145 Nový příspěvek od tawid »

Přidávám zase video už asi posledních práci v letošní sezoně. První je ze sečení pastvy po beranech a druhé je tažení sousedovy 69-tky, kterému asi odešla baterka když si byl půjčit naši vlečku.
http://www.youtube.com/watch?v=Ro6RYVCl_SA
http://www.youtube.com/watch?v=B51jIi6gLI8

Uživatelský avatar
kotlajz
Příspěvky: 105
Registrován: úte led 19, 2010 7:54 pm
Bydliště: Český Těšín

Re: zetor 4011 (tawid)

#146 Nový příspěvek od kotlajz »

no ja za 3011 má motor 5201 dostala novy papuče 12,4 - 32, a tahám i za mokra trubkáč i když musím dat uzavěrku. Jinak je základ pořádně seštelovat pluh (kdysi Nás to naučil známy učitel jeho tři syni mistři v orbě) měl jsem problémy vůbec utáhnout dvoják 25 hlavy měl jsem ještě kultivačni kola 9 - 32 pak se zplašil tendle trubkáč a za sucha šlo i s tímto uorat na 2 když se pořádně vyšteloval hloubka středni orby cca 20 25cm a co jsem přezul na širši kultivaky nahodil zaváží na zadek tak i za mokra stim ujedu už, za sucha jde jet i na 3 ale to už líta vzduchem hlína. tež záleži co je za hlinu .), jinak bych ti klidně doporučil 3 trubkač dobrej levnej pluh a dycky mužeš hlavu shodit když neutahneš jak tady kolega má na fotce.
Přílohy
souprava .-)
souprava .-)
tak se dá nějak naorat když se dobře sešteluje pluh
tak se dá nějak naorat když se dobře sešteluje pluh

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: zetor 4011 (tawid)

#147 Nový příspěvek od Krcaka1 »

kotlajz píše:no ja za 3011 má motor 5201 dostala novy papuče 12,4 - 32, a tahám i za mokra trubkáč i když musím dat uzavěrku. Jinak je základ pořádně seštelovat pluh (kdysi Nás to naučil známy učitel jeho tři syni mistři v orbě) měl jsem problémy vůbec utáhnout dvoják 25 hlavy měl jsem ještě kultivačni kola 9 - 32 pak se zplašil tendle trubkáč a za sucha šlo i s tímto uorat na 2 když se pořádně vyšteloval hloubka středni orby cca 20 25cm a co jsem přezul na širši kultivaky nahodil zaváží na zadek tak i za mokra stim ujedu už, za sucha jde jet i na 3 ale to už líta vzduchem hlína. tež záleži co je za hlinu .), jinak bych ti klidně doporučil 3 trubkač dobrej levnej pluh a dycky mužeš hlavu shodit když neutahneš jak tady kolega má na fotce.
chudák převodovka na té tvé Z3011, ta dlouho nevydží :( Na 3ku s trojákem pluhem, to až tak se Z5511. Lepší je upustit kola na 0,8 bar, dvoják pluh s 25kama radlicema, dobře seřídit a krásně na 2ku bez uzávěrky na 1500ot se Z3011 -neoráme hektary a nejsme placeni od zoraného hektaru.

Uživatelský avatar
kotlajz
Příspěvky: 105
Registrován: úte led 19, 2010 7:54 pm
Bydliště: Český Těšín

Re: zetor 4011 (tawid)

#148 Nový příspěvek od kotlajz »

Krcaka1 píše:
kotlajz píše:no ja za 3011 má motor 5201 dostala novy papuče 12,4 - 32, a tahám i za mokra trubkáč i když musím dat uzavěrku. Jinak je základ pořádně seštelovat pluh (kdysi Nás to naučil známy učitel jeho tři syni mistři v orbě) měl jsem problémy vůbec utáhnout dvoják 25 hlavy měl jsem ještě kultivačni kola 9 - 32 pak se zplašil tendle trubkáč a za sucha šlo i s tímto uorat na 2 když se pořádně vyšteloval hloubka středni orby cca 20 25cm a co jsem přezul na širši kultivaky nahodil zaváží na zadek tak i za mokra stim ujedu už, za sucha jde jet i na 3 ale to už líta vzduchem hlína. tež záleži co je za hlinu .), jinak bych ti klidně doporučil 3 trubkač dobrej levnej pluh a dycky mužeš hlavu shodit když neutahneš jak tady kolega má na fotce.
chudák převodovka na té tvé Z3011, ta dlouho nevydží :( Na 3ku s trojákem pluhem, to až tak se Z5511. Lepší je upustit kola na 0,8 bar, dvoják pluh s 25kama radlicema, dobře seřídit a krásně na 2ku bez uzávěrky na 1500ot se Z3011 -neoráme hektary a nejsme placeni od zoraného hektaru.
nedávno bylo zhozené víko skrz gufera začlo téct od spojky co se měnil motor 2 roky tomu kvalitni materiál gufer ....sehnal jsem nový dvoubřity jak je v katalogu tak snad vydrží déle a převodovka je jak nová ta nijak netrpí musí vydržet životnost min 2 motorů§ tak je dělaná!!! a když seřidíš dobře pluh tak ti i ten trojak utáhne na volnoběh na 2 bez uzavěrky (nemám tu těžkou půdu a neořu zase tak hluboko jen kolem 15 - 25 cm což je skoro nic) je třeba si stím pohrát a pořádně vyštelovat jde to i tak že s tím na 1 z uzavěrkou nepohneš .-) jak soused ze 7745 s 3 obracákem o stejném záběru když dovezl nový pluh ... s tou uzávěrkou je myšleno když je mokro a nebo hnůj tak ji občas potřebuješ jako u každého traktoru a traktor jezdí už 30 let, jediná investice byli nové gumy disky, motor, preventivně se dala nová spojková lamela lepši náplně, teď dostane nový kabát a dalšich minimálně 30 roků ještě bude jezdit. 3011 je velice dobrý traktor který je často podceńovaný. Já ho použivam pořád na pole do lesa s navijákem, s hydraulickym ramenem, lopatou, na převozy a jsem plně spokojený - nemůžu ho vynachválit.

Uživatelský avatar
tawid
Příspěvky: 127
Registrován: pát úno 13, 2009 8:40 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zetor 4011 (tawid)

#149 Nový příspěvek od tawid »

Zkus udělat video s tím pluhem.
To bych chtěl vidět, jak to bere ta 3.
U nás máme trochu kopce a težké půdy a někdy má co dělat 4011 s dvojákem ( je to asi 2x30)
Ale jinak 3011 je super stroj v poměru co udělá a spotřeba...
Pošli nějaké foto tvojí 3011

Uživatelský avatar
kotlajz
Příspěvky: 105
Registrován: úte led 19, 2010 7:54 pm
Bydliště: Český Těšín

Re: zetor 4011 (tawid)

#150 Nový příspěvek od kotlajz »

tawid píše:Zkus udělat video s tím pluhem.
To bych chtěl vidět, jak to bere ta 3.
U nás máme trochu kopce a težké půdy a někdy má co dělat 4011 s dvojákem ( je to asi 2x30)
Ale jinak 3011 je super stroj v poměru co udělá a spotřeba...
Pošli nějaké foto tvojí 3011
tak to je ta sama co je v profilu i ten vlek tahala a statečně .-) ale mám sundaný kapoty nastřikany na červeno, blatníky musím udělat nový jako ma cabrio hranatý pač sou zhnilý a motor je v tom z 5201 a to je o proti 3001 sakra rozdil .-) štěpkovač se teďka pokazil a pořád něni čas ji vyfešákovat.... videjka mám nějaky starý tak 2 roky ješte bez závaži zrovna sem měl nový gumy a dělala se podmitka takže jen takovy šolich na 2 to ti mužu poslat přes icq - traktor bez kapot tak to nebudu dávat na youtube ... neni čim se chlubit 52 taky ořou 3 radličnyma nebo 4 radličnyma na 2 bez problému na dobré půdě a když vemeš poměr váhy a výkonu motoru tak v broukovi jako je 30 je ten výkon sakra znát s 52 motorem .-)
Přílohy
další věci
další věci
..
..
s navijakem
s navijakem
tak vypadal kdysi
tak vypadal kdysi

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“