Pedrův Zetor_3011_Plus

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Pedro75
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 02, 2012 9:26 pm
Bydliště: Jihlavsko

Re: Pedrův Zetor_3011_Plus

#16 Nový příspěvek od Pedro75 »

Tak jsem osel nechtíc vymazal fotky z května, tak je dávám znova, pokud by to někoho zajímalo :-) .

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Pedro75
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 02, 2012 9:26 pm
Bydliště: Jihlavsko

Re: Pedrův Zetor_3011_Plus

#17 Nový příspěvek od Pedro75 »

Dlouho jsem nic nevkládal a tak, když je nyní trochu klidu, se to budu snažit napravit.
Léto se neslo ve znamení úprav zahrady, neboť jsem vše odkládal ze zdravotních důvodů. Ne že bych byl na tom o moc lépe, ale už nás to tak trošku sere. Na druhou stranu je ta možnost půjčení bagříku a traktor je doma. A mám čas, do práce mě už asi nikdo nevezme.
Jinak opět musím pochválit to řízení, ale i kabinu. Ten přehled z ní je mnohem lepší, než z kulaté.

Jelikož se starám i o kus políčka, kde jsou brambory a na zbytek dávám svazenku pro včely, tak jsem musel koupit vyorávač. Starý čert nějak blbnul a toto je lepší. Byl jsem pro to pod Třeboní, ale musím to upravit, aby to šlo dát lépe do boku. Letos jsem to nějak zvládnul, ale ... . No a pak se objevil ten pluh obracák. Zatím jsem na něj nešáhl, věnoval jsem se jiným věcem. Pokud by někdo věděl kde sehnat nová tělesa, tak budu vděčný.

Obrázek Obrázek Obrázek

K podzimu jsem dodělal zámkovku pod terasou. To byl trošku oříšek. Přestože jsem to rozvrhl na několik dní, tak mě po cca 10 dnech začali strašně bolet prsty. Mám to doteď. Je to opět v rámci reakce na dárce kost. dřeně. Snad se to zlepší, plánů mám moc :-) .
Ale mám radost, můžu uklidit věci ke včelám i pár krámů vč. traktorů.

Obrázek Obrázek Obrázek

Také se podařilo zasázet několik stromků. Mám doma několik pomocníků, tak se přidali.

Konec roku je teď trošku katastrofa. Když jsem jel z Prahy od dokrorů, tak jsem byl rád, že jsem dojel. Začalo blbnout auto. Chlapci co mi dělají auto, tak konstatovali ať se ho zbavím. Prý odejde čerpadlo a vstřiky. A teď babo raď. Co koupit? Starší, nové, a co?

A aby toho nebylo málo, tak na Štěpána přestal topit kotel. Zrovna jsem přišel z procházky ke včelám a kotel studenej. Nezapálila spirála na peletkovým hořáku. Naštěstí bývalý kolega má ten stejný a měl spirálu náhradní. Díky jemu jsem další den opět topil, jen jsem se projel.

Jinak si užívejte vánoční atmosféru a do nového roku přeji vše nej ......, ale hlavně zdravíčko.

Pedro75
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 02, 2012 9:26 pm
Bydliště: Jihlavsko

Re: Pedrův Zetor_3011_Plus

#18 Nový příspěvek od Pedro75 »

Zdravím pánové,
začal jsem s opravou + přípravou Chorvata (červená třicítka) na přihlášení a technickou. Nyní jsem u přední nápravy a musím zrepasovat svisláky. Nemáte prosím někdo výkres či náčrt. Nevím zda budu navařovat či neudělám rovnou nové. Já jsem na fóru náčrtek viděl, ale nyní to nemohu najít. Moc díky.

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2438
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Pedrův Zetor_3011_Plus

#19 Nový příspěvek od StaPo3011 »


Pedro75
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 02, 2012 9:26 pm
Bydliště: Jihlavsko

Re: Pedrův Zetor_3011_Plus

#20 Nový příspěvek od Pedro75 »

Ano, koupit se dají. Ale teď zrovna mám výdajů nějak moc a jak jsem po leukémii na invalidce, tak bych nějakou korunu pošetřil na důležitější věci.
Myslel jsem si, že průměr na ložisko je vymačkaný. Ale asi to bude vpořádku, proměřoval jsem to v rychlosti, bo jsem spěchal na zastupitelstvo obce. Alespoň bych to zkontroloval a uložil na příště. Někde to tady bylo, třeba na to ještě narazím.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 2011-4011“