Biglesův 50 super

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: Biglesův 50 super

#91 Nový příspěvek od zts18345 »

nazdarek no co ako prebehla ta go cerpadla????nemas nejake foto??a prerabal si aj to gufero ci nie??
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#92 Nový příspěvek od bigles »

Oprava čerpadla dopadla dobře, sice se mazání moc nezměnil oale přece jen o trochu, když to bylosložený a byl první start byla kulička dotáhlá na volnobeh to šlo 6 a když sem přidal tak ot vyletělo k 10 tak jsme to nastavil aby to mělo tlak studený k 5 atm, fotky bohužel nemám jen ty co tu jsou, práce se tročku prodloužila dával sem místo šroubů štefty a ještě dodělával pásoviny, gufero ještě předělaný nejní, bylo to v plánu ale vlezly do toho práce na poli tak na surpa nebyl čas, když bude počasí tak by se to ještě sfouklo jinak asi až na jaře, zkoušel jsme najel na hromadu hliny stalo to docela dost postaveny a když sem sjel dolu takolej tekl no takže to chce udělat to gufero

zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: Biglesův 50 super

#93 Nový příspěvek od zts18345 »

no sak prave ze to tece mne teda hlavne vpredu teraz som stal dni v kopci tak natieklo cca deci takze vsade mam pekne olejove mapky pokreslene od oleja :D
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#94 Nový příspěvek od bigles »

Jedna výletní:D
Přílohy
38267_1380440635088_1354095543_2320144_304550_n.jpg

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#95 Nový příspěvek od bigles »

Jedna jarní fotka
Přílohy
23042011022.jpg

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#96 Nový příspěvek od bigles »

Pro obnovení
Přílohy
P5060171r.jpg

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Biglesův 50 super

#97 Nový příspěvek od Přemo »

bigles píše:Pro obnovení
Paradni suprak neni co dodat fakt pekny 8) hezky jsi ho hodil do noveho laku 8) zavidim ti takovy pruvod...zrovna vcera sme vzpominali moje babicka rikala ze kdysi aji unas se vyzdobili a jelo se a ejhle vidim ze to jeste nevymizelo hezky jsi ho vyparadil....
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#98 Nový příspěvek od bigles »

Přemo píše:
bigles píše:Pro obnovení
Paradni suprak neni co dodat fakt pekny 8) hezky jsi ho hodil do noveho laku 8) zavidim ti takovy pruvod...zrovna vcera sme vzpominali moje babicka rikala ze kdysi aji unas se vyzdobili a jelo se a ejhle vidim ze to jeste nevymizelo hezky jsi ho vyparadil....
Diky, no průvod byl po 43 letech obnovoven, amyslí mežse docela zadařilo
Přílohy
P5060259x.jpg
P5060223x.jpg

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Biglesův 50 super

#99 Nový příspěvek od Pumpik »

Pěkný Radku 8) , že ses mi ani nepochlubil že si ho stříknul :D

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#100 Nový příspěvek od bigles »

Pumpik píše:Pěkný Radku 8) , že ses mi ani nepochlubil že si ho stříknul :D
A já myslel že jsem ti vše říkal :D

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Biglesův 50 super

#101 Nový příspěvek od Pumpik »

Je pravda že ted na facebooku moc nejsem ale někdy mi to poviprávíš viděl bych to tak na výkend :D

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#102 Nový příspěvek od bigles »

Pumpik píše:Je pravda že ted na facebooku moc nejsem ale někdy mi to poviprávíš viděl bych to tak na výkend :D
|Jjj určitěě

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#103 Nový příspěvek od bigles »

Zdravim, zřejmě se budu muset pustit do opravy gufera na prsách u klikovky, vana je přetěsněná už déle, oleje pod motorem jsem si všim kdyžjsem přijel z kopce, doted to jezdilo po rovině většinou ale jel jsem po silnici z kopce a asi to tam netěsní a pak byla pod motorem menší kaluž, a tak se chci zeptat jestli když teče olej z gufera u řemenice tak jestli olej steče pak na kraj vany a odkápne, díval jsem se že asi musí jít náprava dolů, je potřeba nějaký stahovák nebo speciální klíč na tu řemenici ? a ještě jaké je tam gufero, nebo se po každém broušení mění rozměr ?

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Biglesův 50 super

#104 Nový příspěvek od Přemo »

bigles píše:Zdravim, zřejmě se budu muset pustit do opravy gufera na prsách u klikovky, vana je přetěsněná už déle, oleje pod motorem jsem si všim kdyžjsem přijel z kopce, doted to jezdilo po rovině většinou ale jel jsem po silnici z kopce a asi to tam netěsní a pak byla pod motorem menší kaluž, a tak se chci zeptat jestli když teče olej z gufera u řemenice tak jestli olej steče pak na kraj vany a odkápne, díval jsem se že asi musí jít náprava dolů, je potřeba nějaký stahovák nebo speciální klíč na tu řemenici ? a ještě jaké je tam gufero, nebo se po každém broušení mění rozměr ?
Asi te sklamu ale gufero tam neni :( je tam stary znamy supracky labyrint,musel bys to asi nechat nejak presoustruzit,nebo by tam mozna nejake gufero pasovalo..po vyklepnuti toho labyrintu...mozna ze uz to mas predelane tezko rict jinak remenice by mela jit vpoho stahnout,je tam na klinku tusim....vsak sundas napravu a uvidis kudma ti to tam chcije,,
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#105 Nový příspěvek od bigles »

Přemo píše:
bigles píše:Zdravim, zřejmě se budu muset pustit do opravy gufera na prsách u klikovky, vana je přetěsněná už déle, oleje pod motorem jsem si všim kdyžjsem přijel z kopce, doted to jezdilo po rovině většinou ale jel jsem po silnici z kopce a asi to tam netěsní a pak byla pod motorem menší kaluž, a tak se chci zeptat jestli když teče olej z gufera u řemenice tak jestli olej steče pak na kraj vany a odkápne, díval jsem se že asi musí jít náprava dolů, je potřeba nějaký stahovák nebo speciální klíč na tu řemenici ? a ještě jaké je tam gufero, nebo se po každém broušení mění rozměr ?
Asi te sklamu ale gufero tam neni :( je tam stary znamy supracky labyrint,musel bys to asi nechat nejak presoustruzit,nebo by tam mozna nejake gufero pasovalo..po vyklepnuti toho labyrintu...mozna ze uz to mas predelane tezko rict jinak remenice by mela jit vpoho stahnout,je tam na klinku tusim....vsak sundas napravu a uvidis kudma ti to tam chcije,,
Dikec, ja se ptal otce a rikal ze pri Go pred 20 lety davali gufero, tak snad je tam gufero, jak bude cas pusti mse do toho 8)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“