Soutěž ZETOR MAJOR

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Soutěž ZETOR MAJOR

#1 Nový příspěvek od Veselda »

Pánové přidávám zajímavý link na soutěž pořádanou ZETORem.

Je tu určitě mnoho aspirantů na umístění.

Tak naleštit stroje a fotit a fotit a fotit a fotit


http://www.zetormajor.com/cz/rubriky/o-soutezi/
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#2 Nový příspěvek od Veselda »

FOTOSOUTĚŽ

NAHRAJ FOTKU A VYHRAJ! HLASUJ A VYHRAJ TAKY!

PODĚL SE O SVŮJ PŘÍBĚH S MAJOREM A VYHRAJ NĚKTEROU Z DESÍTEK HODNOTNÝCH CEN!



Soutěž MŮJ MAJOR je organizována společností ZETOR TRACTORS a.s. za účelem shromáždění mezinárodní galerie fotografií současných či historických modelů traktorů Major. Soutěž se koná v termínu od 1. 3. 2013 do 31. 8. 2013 včetně, výhradně na webových
stránkách soutěže: www.zetormajor.com / www.zetormajor.co.uk / www.mujmajor.cz / www.mymajor.eu / www.my-major.co.uk / www.mojmajor.pl / www.mojmajor.sk



Výhry v soutěži budou rozděleny po ukončení dle výsledku hlasování o NEJLEPŠÍ FOTOGRAFII s traktorem Zetor Major. Ceny pro fotografie s nejvyšším počtem hlasů jsou:

1. CENA – sleva 80 000,- CZK při koupi traktoru ZETOR MAJOR 80
2. CENA – šek na 40.000,-CZK na nákup originálních náhradních dílů ZETOR
3. CENA – 600 l nafty ZDARMA
4.-10. CENA - retro taška Zetor
11. - 50. CENA - termohrnek Zetor

---------

Každý měsíc budou vyhlášeny a odměněny 3 fotografie s největším počtem hlasů v daném měsíci.

Ceny:

1) pracovní kombinéza Zetor
2) houpací síť Zetor
3) model traktoru Zetor

---------

Zároveň každý týden proběhne SLOSOVÁNÍ HLASUJÍCÍCH ÚČASTNÍKŮ o balíček předmětů s logem Zetoru:

– smaltová tabulka Moje místo pro můj Zetor
– přívěšek
– propiska

---------

O výhrách budou jednotliví výherci informováni emailem na emailovou adresu zadanou soutěžícím při registraci do soutěže či uvedenou
hlasujícím před samotným hlasováním a jména jednotlivých výherců budou zveřejněna na internetových stránkách soutěže.



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Pravidla soutěže

Tyto podmínky soutěže stanoví závazná práva a povinnosti účastníků soutěže, pořádané společností ZETOR TRACTORS a.s., se sídlem Brno, Trnkova 111, PSČ 628 00, IČ 269 21 782, zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4126 (dále jen jako „ZETOR“ či jako „pořadatel“). Registrací a nahráním fotografie do soutěže či hlasováním v soutěži vyjadřuje účastník svůj souhlas s těmito podmínkami soutěže.

Přihlášení do soutěže

Soutěžícím se může stát fyzická osoba starší 18 let, kdekoliv na světě.

Zaměstnanci společnosti ZETOR (pořadatele soutěže) či jejích dceřiných společností a jejich přímí rodinní příslušníci nemají právo účastnit se soutěže.

Soutěžící, který chce nahrát svoji fotografii a zúčastnit sesoutěže o nejlepší fotografii s měsíční nebo hlavní výhrou, se musí nejprve zaregistrovat v sekci PŘIHLAŠ SE, vyplnit údaje a přihlásit se. Na uvedený e-mail obdrží potvrzovací e-mail o přihlášení do soutěže, kde klikne na aktivní odkaz pro dokončení přihlášení. Poté bude přesměrován do sekce NAHRAJ FOTO.

Každý přihlášený soutěžící bude mít vlastní účet, kde může upravit údaje a nahrávat soutěžní fotografie. Do účtu se přihlašuje přes e-mail a přidělené heslo na hlavní stránce. Soutěžící může nahrát neomezený počet vlastních fotografií s Majorem.

Za označení Zetor Major se považují tyto výrobní řady:





Po nahrání fotografie soutěžícím je fotografie odeslána ke schválení, zda je předmětem fotografie opravdu traktor Major a ne jiný model. Zároveň jsou ze soutěže vyřazeny všechny fotografie s chybným nebo nevhodným či vulgárním obsahem či fotografie jinak odporující etice či zákonům a právním normám České republiky. Pořadatel si vyhrazuje právo na vyřazení fotografií dle vlastního uvážení i bez udání důvodu, bez oznámení a náhrady soutěžícímu.

Soutěžící nahráním fotografie prohlašuje, že je oprávněn s fotografií nakládat, zejména že je jejím autorem, nebo alespoň má souhlas autora s jejím zveřejněním či zařazením do soutěže a je oprávněn poskytnout ZETORU fotografii pro účely uvedené v těchto podmínkách. Fotografie, u kterých bude mít pořadatel důvodnou pochybnost, že tuto podmínku nesplňují, budou ze soutěže bez náhrady vyřazeny.

Registrací a nahráním fotografie do soutěže soutěžící poskytuje ZETORU souhlas se zveřejněním svých fotografií v rámci soutěže nebo při její propagaci a dále uděluje ZETORU právo použít nahrané fotografie pro marketingové účely ZETORU, zejména pro propagaci společnosti a jejího zboží či propagaci jeho dceřiných společností. Toto oprávnění je soutěžícím poskytováno jako bezúplatné a teritoriálně a časově neomezené. ZETOR není povinen toto oprávnění využít.

HLASOVÁNÍ

Hlasování se může zúčastnit kterákoli fyzická osoba na mezinárodní úrovni, místo bydliště není omezeno (dále jen „hlasující“); v případě nezletilosti přebírá výhru za hlasujícího zákonný zástupce.

Hlasování probíhá kliknutím a zaškrtnutím políčka ve spodním rohu dané fotografie. Hlasující může hlasovat pro libovolný počet fotografií, ale pouze 1x týdně z jedné IP adresy. Po označení vybraných fotografií odešle hlasy anonymně tlačítkem HLASUJ.

Pokud chce být zařazen do týdenního slosování o drobné ceny, musí hlasující vyplnit kontaktní údaje, aby jej bylo možné kontaktovat v případě výhry. V tom případě po označení fotografií vyplní údaje a teprve poté klikne na tlačítko HLASUJ vpravo dole.

VÝHERNÍ LOSOVÁNÍ A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZE SOUTĚŽE

Losování o drobné ceny probíhá každý týden a výherce bude informován na uvedený e-mail s žádostí o uvedení poštovní adresy pro zaslání výhry. Pokud neodpoví na výzvu do 7 dní, výhra propadá bez nároku na kompenzaci. Po každém týdenním slosování se databáze vynuluje a může začít nové hlasování o drobné ceny.

Hlasy přidělené fotografiím zůstávají a postupně přibývají až do ukončení celé soutěže. Pořadatel oznámí den vyhlášení hlavních cen měsíc dopředu na těchto stránkách. Samotné vyhlášení hlavních cen soutěže proběhne v průběhu září po uzavření hlasování. Všichni výherci budou informováni mailem či telefonicky na uvedený kontakt. Výherci budou také zveřejněni na stránkách soutěže.

Ochrana osobních údajů

Registrací a nahráním fotografie do soutěže, případně uvedením kontaktních údajů k hlasování do soutěže, udělují účastníci soutěže souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou a příslušnými právními předpisy platnými v zemi místa bydliště účastníka. Předáním svých osobních údajů účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména, příjmení, města a státu bydliště pro účely zveřejnění výherců na internetových stránkách soutěže.

Přihlášením do soutěže a vyplněním údajů soutěžící a hlasující souhlasí se zařazením kontaktu pro marketingové účely ZETORU či jeho dceřiných společností, tj. nabízení výrobků a služeb včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách. Soutěžící a hlasující dále souhlasí, aby ZETOR využíval jejich kontaktní údaje pro zasílání obchodních sdělení. Tento souhlas se uděluje na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

Ceny není možné vymáhat právní cestou.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže, a to po celou dobu trvání soutěže, či soutěž kdykoli ukončit nebo úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady. Výhry v soutěži nejsou právně vymahatelné a není na ně právní nárok.
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#3 Nový příspěvek od Veselda »

Tak se pochlubte kdo už přispěl - ať vím pro koho mám hlasovat 8) 8) 8)
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

ZETOR vyhlásil fotosoutěž o nejpěknější traktor řady MAJOR

#4 Nový příspěvek od Biggles555 »

Jen takové malé upozornění kluci :friends: protože tady máte fakt dost pěkných kousků,které by stáli za ocenění, no a také proto, že třebas 600l nafty které jsou jako jedna z výher na chodníku nenajdete.....přinejhorším dostanete propisku ZETOR ;-) 8)


http://www.zetormajor.com/cms_fotogaler ... lky/70.jpg


http://www.zetormajor.com/en/section/photo-gallery/
Přílohy
67.jpg
79.jpg
Naposledy upravil(a) Lukashil dne pon dub 01, 2013 2:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidaný příspěvek z jiného tématu
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#5 Nový příspěvek od Biggles555 »

Veselda píše:Tak se pochlubte kdo už přispěl - ať vím pro koho mám hlasovat 8) 8) 8)
Že váháš, a máš tam taky fotky?
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#6 Nový příspěvek od Veselda »

Biggles555 píše:
Veselda píše:Tak se pochlubte kdo už přispěl - ať vím pro koho mám hlasovat 8) 8) 8)
Že váháš, a máš tam taky fotky?
NENE - můj zatím vypadá jako "LEGO" a fotek nálezového stavu jsem moc neudělal.
Ledaže bych tak nasypal fotky jiných traktorů.
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: ZETOR vyhlásil fotosoutěž o nejpěknější traktor řady MAJ

#7 Nový příspěvek od Veselda »

Biggles555 píše:Jen takové malé upozornění kluci :friends: protože tady máte fakt dost pěkných kousků,které by stáli za ocenění, no a také proto, že třebas 600l nafty které jsou jako jedna z výher na chodníku nenajdete.....přinejhorším dostanete propisku ZETOR ;-) 8)


http://www.zetormajor.com/cms_fotogaler ... lky/70.jpg


http://www.zetormajor.com/en/section/photo-gallery/
Máš tam ode mne jeden hlas.
Právě proto jsem toto vlákno založil - 600l nafty nikde nenajdeš a 40.000,- CZK na díly taky ne 8)
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Uživatelský avatar
Mirous17
Příspěvky: 23
Registrován: pon bře 05, 2012 4:21 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#8 Nový příspěvek od Mirous17 »

Tak tam mám taky kocoura a má pár hlasů tak kdo bude ochotnej tak mi může dát hlas díky moc http://www.zetormajor.com/cz/rubriky/fo ... &sort=DESC

Obrázek

Filip Daňhel
Příspěvky: 13
Registrován: sob dub 06, 2013 5:00 pm
Bydliště: Mladoňovice

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#9 Nový příspěvek od Filip Daňhel »

Taky soutěžím s našim kocórem, ale je to celkem marný. Snažil sem se získat nějaký hlasy na FB jednu chvíli jsme byl i na vedoucích pozicích, ale zdá se mi že mnoho lidí získavá hlasy podvodem.. Protože holčina co tu soutěž vede získala strašně moc hlasu za šileně krátkou dobu což je celkem nereálné.
Jinak kdyby jste mě chtěli podpořit budu vám velice vděčný :) http://www.zetormajor.com/cz/rubriky/fo ... &sort=DESC
Zetor 5611 Filip Daňhel :)

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#10 Nový příspěvek od Veselda »

Jak tam je napsáno pouze jeden hlas týdně z 1 IP - když vezmu notebook a objedu kavárny a restaurace s wifi tak není problém 20 hlasů za týden, k tomu zblbneš pár dalších lidí a výsledek je jaký je. Přes FB to jde celkem rychle.
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Filip Daňhel
Příspěvky: 13
Registrován: sob dub 06, 2013 5:00 pm
Bydliště: Mladoňovice

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#11 Nový příspěvek od Filip Daňhel »

On by stačil mobil a oběhnout, ale to je strašně moc času.. za to to nikomu nestojí si myslim a na FB to ze začátku nastupovalo rychle, ale když je žádáte o hlas každý týden, tak už vás posílají do pryč :smich: A ty co v tý soutěži nabrali hodně hlasů za krátkou dobu si myslim jen díky tomu, že ona se dá měnit ta IP adresa.. Nevim zda jsou schopni na to lidi ze zetoru přijít, ale podle všeho asi ne :)

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#12 Nový příspěvek od Biggles555 »

Veselda píše:Jak tam je napsáno pouze jeden hlas týdně z 1 IP - když vezmu notebook a objedu kavárny a restaurace s wifi tak není problém 20 hlasů za týden, k tomu zblbneš pár dalších lidí a výsledek je jaký je. Přes FB to jde celkem rychle.
Taky si myslím že to není fér boj :stavka:
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Filip Daňhel
Příspěvky: 13
Registrován: sob dub 06, 2013 5:00 pm
Bydliště: Mladoňovice

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#13 Nový příspěvek od Filip Daňhel »

Tahle soutěž není o kvalitě fotky nebo ani o stroji co je na fotce, ale o tom kolik máš ochotných přátel nebo jak umíš oblbnout systém hlasování. Na té fotce může bejt cokoliv, ale takhle fungují všechny tady ty hlasovací soutěže, takže se není čemu divit..

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#14 Nový příspěvek od pepa.traktor »

jen tak ze zajímavosti jsem poslal hlas a to jsem ještě nikdy neudělal v této soutěži a tohle na mě skočilo

:smich: Hlasování z Vaší IP adresy již tento týden proběhlo.
Další hlasování je možné v dalším týdnu :-/ :-/
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Mirous17
Příspěvky: 23
Registrován: pon bře 05, 2012 4:21 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Soutěž ZETOR MAJOR

#15 Nový příspěvek od Mirous17 »

Tahle soutěž mi s prominutím příjde jako jedna velká blbost, protože měnící IP adresa dokáže zázraky....
ale na druhou stranu proč by to člověk nezkusil že? ;)

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby -ZETOR“