Minibagr Hitachi EX35-2

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
tramp
Příspěvky: 33
Registrován: ned dub 05, 2015 9:09 pm
Bydliště: Přerov

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#31 Nový příspěvek od tramp »

jj na válci je přivařená taková kostka do které vede trubka od horní části válce, podle mě je to součástí válce, dá se to nejak vyměnit? nepřipadá mi že je tam nějaký šroub, nebo zátka abych se dostal do té kostky...

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#32 Nový příspěvek od Shrek »

Zámky? Já nevím. Já asi nic takového na bagru nemám.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#33 Nový příspěvek od ITS »

Ta kostka je asi jen přechodka mezi hadicí a trubkou. Tam nic nebude.
Snad ještě by mohla pístnice natáhnout vzduch při rychlém nebržděném pádu. Nevím, jak je tam řešeno brzdění proti gravitaci.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#34 Nový příspěvek od Shrek »

Tak to tady aktualizuju.
Na ty stary mrse zakukalo cerpadlo, postupne to zacalo ztracet silu, treba 2roky z5. Mysel jsem ze jsou vhajzlu manzety a dal nove. Pomohlo to jen na chvilku. Jednoho dne si tak bagruju kufr pod dlazbu a najednou zacalo neco drncet az se mi klepala podlaha pod nohama. Bagrik uplne ztratil silu, praci jsem poteeboval dodelat, takze jsem s utrpenim delal dal, nastesti bylo meko a odvazel s unc takze jsem mu stihal. Na nakladak bych plnou lzici nezvedl...
Po prijezdu na zakladnu jsem to umyl, a sel zjistovat kde je zakopany pes. Z pistoveho cerpadla jsou 2 vyvody, kazdy pro jeden rozvadec, drncela mi jen hadice pro prvni rozvadec, taxem zkusil na cerpadle prehodit hadice, i kdyz to slo z druheho vyvodu porad drnecel prvni rozvadec, nasledovalo rozebrani vycisteni, ze je tam mozna bordel, nebyl.... Dal jsem to z5 a vono uz drnci i druhej rozvadec. Tedy cerpadlo...
Zavolal jsem do Hitachi, jo, cerpadlo sezenem, poslete typ, cena? ptamse ja mezi 90-130tis nebo cinska replika cca60 nevim co tam presne mate za typ. Posilam fotky, stitek a zacinam guglit. Druhy den, foun, vyndejte cerpadlo, zkusime vam ho repasnout 10-60tis podle toho co uzna technik ze je v prdeli. Na Alibabe spousta podobnych cerpdel, bohuzel ne uplne stejnych cca 1-1,8 tis usd. Cinani celkem ochotne komunikuji, ale rozkresy replik neposlou a ja nevim jestli to tam dokazu napasovat. Tak cekam na foun ze servisu. Po 14 dnech uz jsem nevydrzel a volam tam, jo je to dneska hotovy, ted to davame na stolici, pripravte si 18tis.
Vcera jsem to zkompletoval, dneska dosel filtr, dal tam, nalil olej a svete div se, ono to maka.
Vzal jsem do palce a lzice bednu 500kg zvedl ji a zacal pomalu natahovat rameno, prevratilo me to i pres radlicku na plne ntazeny rameno. Pred tim to neslo. Silu to tedy ma, uvidime jak to bude makat.
Stary filtr co je na zpatecce jsem rozrizl a je v nem magnetickej prach, ani nemuzu rict piliny, je to jemny jak brusna pasta, by me zajimalo co se tam sere. Udelam cca 50mth a vymenim jak olej tak filtr.
Je to mrcha stara a opravy zacinaji bejt docela caste, jen mam strach ze kdyz se koupi neco 5-10let noveho, tak to bude to same akorat za daleko vic penez.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#35 Nový příspěvek od Shrek »

Dnes delam udrzbu bagriku, a jak tak jdu kolem lzice, neco me tam trklo do oci, a ejhle, vona je rozervana, trosku chyba vyroby. Nedelal jsem ji ja, koupil jsem ji od firmy, prve jsem jim psal, taxem zvedavej co odepise. Nemaj uplne dobre doreseny uchyceni upinaku. To by meli doladit.
Chtel jsem lzici aby sla otocit na obe strany, ale nebyla skladem a dodani 2-3mesice, tahle byla jedina do 14dnu, taxem ji vzal, nejsem uplne spokojenej, ale funguje.
https://photos.app.goo.gl/Kpuh1HD3JzawD6f48
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#36 Nový příspěvek od Shrek »

Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#37 Nový příspěvek od Shrek »

Protoze bagru neni nikdy dost, taxem dneska mel jeziska, no novej neni, na ten nemam, ale snad jeste neco namota... Zitra jde do akce, bude bourat kravin...
Obrázek
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#38 Nový příspěvek od ota »

Když bourali v Kralicích teletník byl z cihel. Ale podlaha metrovej beton. Kurevskej štolverk. Ten chlápek co to měl pod palcem si na to musel půjčit ,,dospělej" bagr s kladivem. Když to pustil, dělaly se nám vedle ve fabryce vlny v hrnku s kafíčkem! :smich: Myslel že to roztluče za pár hodin a byl tam 14 dní.
Ale toho železa co tam bylo! Kolik těch kontejnerů velkejch.
Máš aspoň plný kola? Když tam jezdil traktorbagr a nakládal reciklát 2x píchnul gumku. Jo to bylo všude roxorů a drátů.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#39 Nový příspěvek od Shrek »

Kladivko je na prdchozim obrazku... Kpupil jsme jedno lehce pres tunu, uvidim jak to s nim pujde, kdyz ne, ma puvodni majitel tyhle pomsty 1350kg kladivecko, ale chce 2kila kuwa...
Tehle kol uz velka skoda neni, buou nove, akorat resim, jestli dat plne, nebo naplnit tou "penou" cena podobna. Ale ty plne budou silene drncat.
No a dospele tp celkem je, ma to 18tun, pisou 18,7 ale nemam to zvazeny.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#40 Nový příspěvek od ota »

Tak až pojedeš tady u nás kolem váhy, zajeď tam, manželka Tě zváží. Ale musíš jako jsem to četl dneska v zinkovně na cedulce u váhy ,,řiďiči laskavě opust kabinu auta při vážení!" Asi aby jim někdo nestrhnul váhu! Byl jsem tuhle v kovošrotu a najedu na váhu autem. Čumím na displej. Mám to zvážený že má auto 1440 kg. A ten dědek šel přez váhu a támhle ty špony vysypej. Kouknu na váhu když tam byl ten dědek, kouknu když slezl. Počítám a 140 kg! Koukám pak na něj, no asi těžký kosti, ale pořez to je!
U ještěrky jsem měl plný kola. Dal jsem foukací. Na stabilitu je to horší, to je znát. Ale vyjedu teď uplně jinej terén. Předtím jsem najel kolem na krtinu a stál jsem a kolo se smekalo. A teď ani nevím že jedu. S plnejma bych si překous jazyk.

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#41 Nový příspěvek od Tomas6 »

Shreku jako kolový bagr fajn, ale pásák je pásák... A na bourání rozhodně. Má větší stabilitu, pohrabe to na hromádku, vyjede nahoru a nakládá... My máme 15t catra a bohatě to na takové ty normální práce stačí. Jen je potřeba stěhovačka no. Ta to celé prodražuje
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#42 Nový příspěvek od Shrek »

To byl zasadni problem, dokazu jen 12tun a s odrenejma usima... Proto kolak, nejsem z nej nadsenej, jsem priznivcem pasaku. tohle kdyz se nezapatkujes porad houpe, porad na 2 kolech. No snad se snim sziju. Silu to ma kurevskou.
Prejizdel jsem asi 8km a docela to slo, z kopce to jede 40, po rovine 32, do kopce jak keryho 9-14km/h
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#43 Nový příspěvek od Širon »

No paráda, je to ještě voňafffka. A že to je kolovej a né pásovej jsem myslel že schválně skrz přejezdy.
No zvykneš se patkovat a zvykneš se naklánět.
Nedávno jsem pomáhal kámošovy přetěsňovat ruku na klaďáku. Neseděl jsem na tom co mám vyvážečku, takže skoro šest let. No a když jsme to udělali, říká mi že by potřeboval přeházet nějaký krámy kolem dílny a trochu rozrovnat špalky na pořez,páč se bojí že to na něj spadne ,až to bude pílit do kamen. Sedl jsem odhodlaně nahoru , zapatkoval a začali jsme. No to ti byl nezvyk , sice fajn výhled, ale to kejvání mi dělalo problémy. No pochvíly jsem si zvykl a už jsem si i vzpoměl co jak a dělal normálně. Pístnice i po zahřátí netekla a co bylo potřeba jsme udělali, lezu dolů, vyzážitkovanej a kámoš mi říká, to je vidět že je to jako jízda na kole ,to se nezapomíná. No a já když jsme pili v dílně kafe odhazoval oblečení, páč jsem byl zpocenej až všude. :)
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#44 Nový příspěvek od Shrek »

Jako mit 14ti denni akce, tak jdu klidne do pasaku. Jenze jsem cuckar, delam male veci, na dva tri dny, a dat 10tis za doprávu s nejitotou ze zrovna nebude na ten den co potrebuju je pkene nahovno. Tedy volba kolaku.
Ano, neni to bagr, je to "nuholand", ovsem z cen ostatnich "znackovych" se mi chtelo zvracet. Vetsinnou bez upinaku, max jedna lzice a paty majitel, nebo dovoz s nejasnou historii.
Tenhle -60tka, 80tka, 130tka(ke vsem brit na zuby), a 210dvoupistova svahovka, hydraulicky rychloupinak, 2 sady filtru, nahradni zuby ke lzicim asi 10ks. Kompletni cesky navod, jeden majitel, jeden strojnik. Tim nechci rict, ze se to nemuze posrat :jazyk: Ale proste bagr sel z firmy, tak k tomu majitel dal vse co k tomu mel, nemusel... Jo a byl tak ochotnej, ze z kladiva ktere jsem k tomu nevzal, nechal odsroubovat upinaci desku a dal mi ji k tomu, zadarmo... V Rakousku za ni chteji 1400ecek.
Obrázek
Druha pulka zatim zustane stat.
Obrázek
Nechapu jedinou vec, proc kladiva nemaji nejakej standart desek, me na tom mem, vychazeji diry presne do pricek... Takze to musim upravit.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#45 Nový příspěvek od ota »

Už jsem si říkal, že asi pojedeš k nám bourat! Taky se tu má bourat vzadu když přijedeš do objektu vlevo vedle toho bývalého hnojničního jeřabu ten areál. Bude se stavět nový asi kravín. No jsou tam pěkný poctivý tašky na střeše, předválečný. Ty by byly na střechu! Mám stejný na baráku asi 90 let! Ani jedna není špatná!
Tuhle jsem koukal že nůžky na bagr v inzerci a půl míče a ještě bez daně! Kurva to jsou drahý hračky.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“