Minibagr Hitachi EX35-2

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20884
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#61 Nový příspěvek od ota »

V Rusku za 6tis! :vysmech: To Ti tata Putin dělá naschvál! :vysmech: Dampinguje ceny. Však počkej ty Putine mi ti dáme embargó! Nebo on ho možná dá nám! 8) Tuhle jsem scháněl gumy a povídal gumař, jo hochu ty Ruský teď moc nejsou. Musíš počkat. Ale jsou asi nejlepší. Tak jsem si počkal a mám je na ještěrce. 8)
Já jsem co už objednával rychlospojky a nějakou droboť na teho mojeho pidibagrovýho dědečka. Jeden den po obědě jsem to objednal na Technikaprofarmu. Poprvé jsem tento veb našel. Po chvilence emeil že zaregistrovali mojí objednávku. Asi do hodiny že předali objednané věci české poště. Ráno se prdolím v obýváku ( mám dovolenou ) a telefon ,,pošťačka". No co mi chce? A ona že vezu vám takovej pidibalíček! Vylezu před vrata a věci co jsem objednal tady. No to teda čumím! Povídám to pošťačce že to je frmol! Ona se smála. Tak jsem je chválil, jak to je rychle. No a ona zrovna že před chvílí měla průser a paní si na ní stěžovala až někde v Praze. Nevím kvůliva čemu. Ale já ji povídal, že je to nejlepší pošťačka s balíkama co tu kdy jezdila. A že jsem moc rád že takhle komunikuje a vozí mi balíky. Prej jsem ji vylepšil náladu po tom spucunku co dostala ze zhora.
No hned jsem to smontoval, namontoval a kurva bagr potvora, buďto mám dlouhý, nebo krátký hadice. Půdní skádek nedisponuje akurátníma hadicema! Nadával jsem si, že jsem si měl ty hadice objednat taky. Mají je v nabídce. Budu muset asi zajet k Charvátovi zítra, abych si konečně udělal fajfku.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#62 Nový příspěvek od Shrek »

Jojo, taky tam beru. dobrej eshop, pan ochotnej a staci objednavka po telefonu, zavolat a rict co chces a at k tomu prilozi vsechny holendry a secko so budu potrebovat aby to fungovalo.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20884
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#63 Nový příspěvek od ota »

Shreku já jsem takový starý vrtkoleno. Teď třískám hlavou do bagru, že jsem si ty hadice neobjednal z toho netu! Povídám si, přeci nedám 150 Kč za přepravní společnost. Kurva ješté bych ušetřil, i kdyby mi to dovezla pošťačka. U Charváta 560 Kč jedna 160 cm dlouhá šroubení M18x1,5 hadička! Když mi řekla cenu, stratil jsem řeč a to že mě jen tak něcu tu hubu nezastaví! :vztek:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15816
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#64 Nový příspěvek od oco13 »

Predvčerom som platil za jednu hadicu, bez hadice - 28 eur - hadica bez hadice je taká že si na svojich hadiciach dám prelisovať koncovky. Podla kurzu je to 673Kč - :shock: :'(
objednával by som z Hydrolídra ale tam moje špecialky zadať neviem - aj teraz to bolo na jednej strane 22x1.5 a na druhej 3/8 závit. To online výroba vôbec neberie. A ešte si tam napíšu hadice sú na mieru zákazníka a tak ich nemožno vrátiť - hovno na mieru drbú len seriovky :vztek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20884
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Minibagr Hitachi EX35-2

#65 Nový příspěvek od ota »

Hydrolider jsem už dříve vypustil. I když mají dobré ceny. Ale vícekrát jsem vhtěl souhrně zboží třeba kolem 900 Kč. A nepustilo mě to v nákupnim košíku dál. Nevěděl jsem proč a zavolal tam. Paní mi vysvětlila, že musím koupit za 1500 Kč vejš a pak to půjde. Nojo ale já potřebuju jen třeba za 700 Kč! No paní že si tedy ještě něco za 800 Kč přihoďte do košiku a půjde to dokončit ta vaše objednávka. Nojo ale co si ještě objednám abych zbytečně neměl doma další věci co netřeba?
Tak jsem mašel jinej veb. Kde si můžeš objednat i za pár Korun a není s tím problém.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“