PA 80 Diamon

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
mdok1
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 11, 2016 8:05 pm
Bydliště: Košice

Re: PA 80 Diamon

#31 Nový příspěvek od mdok1 »

Mal by mať boel.sk, alebo aj bazos.sk. Ja sa naopak trápim ako stiahnuť magnet zapaľovania z PA 80. Pustil som sa do renovácie..Viete mi poradiť? Ďakujem.

mdok1
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 11, 2016 8:05 pm
Bydliště: Košice

Re: PA 80 Diamon

#32 Nový příspěvek od mdok1 »

jenco píše: ned dub 05, 2015 10:44 pm
djvasilij píše:Cavte ludia.
Nevie niekto ako ma byt na PA80 nastaveny predzapal?
A mam este jeden problem:
startuje vpohode, ale ked pridam plyn tak sa nevie rozbehnut a nejde do otacok, ale ked ho podvihnem a necham rozbehnut tak ide ako blazon a ked neuberem plyn tak sa nezastavi. Kompresiu ma dobru, sviecku tiez, benzin 95 + olej od Husqvarny klasika ako do babetty, novy spojkovy bubon, vyfuk cisty, karburator vycisteny akurat neviem ci mam dobre nastaveny predzapal.
Dnes som s nim rotovatoroval - nevedel sa rozbehnut ale ked som ho pridrzal hore aby sa rozbehol, isiel ako divy, ked som trochu ubral plyn tak zastavili lopatky a znova som ho musel podvihnut a robit pri vyssich otackach.
Ale inak silu ma poriadnu ked sa rozbehne - musel som za nim utekat :) .

Pripadne nema niekto dielensku prirucku k nemu?

Ahoj! Keby niekoho ešte zaujímal, tak predzápal má byť 2mm pred HÚ a nastavuje sa tak, že nastavíš piest 2mm pred HÚ a vtedy by mala lícovať ryska na rotoru s ryskou na statoru.
Ahoj,
mám na Teba prosbu. Práve ide o ten predzápal. Ryska na nosníku statora je jasná, ale na rotore ju nemám..takže vieš mi poradiť ako nato? Ide o PA 80.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“